Věřte nevěřte

• USA Beyond Belief: Fact or Fiction
Mysteriózny / Thriller / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, (1997–2023), 49 h (Minutáž: 44–60 min)

Jonathan Frakes (sprievodca), James Brolin (sprievodca), Johnny Whitaker, Don LaFontaine, Joel Gretsch, Jewel Staite, Hector Elias, Emily Holmes (viac)

Vyzkoušejte si svůj úsudek! Uhádnete, které z pěti nabízených příběhů napsal scenárista a které přinesl sám život? Zahrajte si s námi neobyčejnou hru s tajuplnými příběhy... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Worry77 k tomuto seriálu (14)

E-mail / Děsivá jízda / Tajemství rodinné hrobky / Wheezer / Neznámý pacient (1997) (S01E04)

E-mail 4,5*, Děsivá jízda 3*, Tajemství rodinné hrobky 5*, Wheezer 3,5*, Neznámý pacient 4*.Tento díl už pomalu začíná nabírat na obrátkách. Už se tady pomalu začínají rýsovat takové ty děsivější historky po, kterých přejede mráz po zádech. Jedinej příběh, který mě v této epizodě zklamal byla Děsivá jízda. ()

Loutka / Super méďa / Záhadný zámek / Dům na Baker Street / Vlak (1997) (S01E05)

Loutka 4*, Super méďa 3*, Záhadný zámek 3*, Dům na Baker Street 4*, Vlak 4*. Tento díl není nic speciálního, ale za co určitě musím přidat hvězdičku je poslední příběh, který je sice pouze mluvené slovo, ale zpracovaný je velmi dobře. ()

Letadlo / Zbraň / Portrét / Propustka / Volající (1998) (S02E01)

Letadlo 4*, Zbraň 4*, Portrét 5*, Propustka 5*, Volající 5*. Lepší začátky 2. série jsme si snad ani nemohli přát! Příběhy jsou při nejmenším skvěle provedené a co tedy musím uznat je to, že druhá série si včetně "moderátora" odnesla to nejlepší. ()