Věřte nevěřte - Série 1 (1997) (séria)

Žena v zrcadle / Elektrické křeslo / Rodinné setkání / Mstící kulka / Dům snů (S01E01)

(epizóda)
  • USA The Apparition/The Electric Chair/On the Road/Number One with a Bullet/Dream House

cheyene

První příběh je vskutku mrazivý, napínavý, byť předvídatelný, slušně zpracovaný. Elektrické křeslo má také něco do sebe, pamatuji si ji i po letech, jen teď při repríze jsem si již nebyl jistý, zda nám pak James Brolin řekne, že se to stalo či nikoliv. Zbylé příběhy nejsou špatné, avšak za více než průměrné bych je neoznačil. ()

Worry77

Žena v zrcadle 4*, Elektrické křeslo 4*, Rodinné setkání 3*, Mstící kulka 3*, Dům snů 4*- Na první díl vůbec špatné, už se zde začínají rýsovat ty typické znaky pro tento "seriál". Ale nějaká překvapení zde přece jen byla. ()

Psychor

Úvodní epizoda první série se tvůrcům vůbec nepovedla. Nepříjemnou mysteriozní atmosférou oplývá pouze příběh Apparition o ženě v zrcadle, kterému dávám 4*. Zbývající části v tomto ohledu výrazně zaostávají a nenabízejí nic, čím by si zasloužily mou pozornost. Electric Chair 2*, On the Road 2*, Number One with a Bullet 2* a Dream House 2*. Jako znalec tajemna jsem navíc ve všech případech dokázal odlišit pravdu od smyšlenky, takže celkově hodnotím prostřednictvím silnějších dvou hvězd. ()

Stružák

Tak tohle asi nebude seriál pro mě. Příběhy to jsou zajímavý, všechny nereálný, ale asi mi je tak nějak ukradený, jestli se některý z nich skutečně udály nebo ne. ()