Věřte nevěřte

• USA Beyond Belief: Fact or Fiction
Mysteriózny / Thriller / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, (1997–2023), 49 h (Minutáž: 44–60 min)

Jonathan Frakes (sprievodca), James Brolin (sprievodca), Johnny Whitaker, Don LaFontaine, Joel Gretsch, Jewel Staite, Hector Elias, Emily Holmes (viac)

Vyzkoušejte si svůj úsudek! Uhádnete, které z pěti nabízených příběhů napsal scenárista a které přinesl sám život? Zahrajte si s námi neobyčejnou hru s tajuplnými příběhy... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa cheyene k tomuto seriálu (2)

Věřte nevěřte (1997)

Některé příběhy jsou zajímavé a pokud Vám nedají spát, buďte si jisti, že přesně to tvůrci chtěli!!! Možná je něco mezi nebem a zemí, ale všimněte si, že ty nejneuvěřitelnější příběhy bývají pravdivé....Je to práce scénáristů? - ptá se průvodce pořadem.. Určitě je!! - Vždy totiž ten tajemný "moderátor" odpoví: " něco podobného se stalo tehdy a tehdy, tam a tam " == příběhy jsou napsány tak, aby zapůsobily, vedle pravdy možná jen stály... ()

Žena v zrcadle / Elektrické křeslo / Rodinné setkání / Mstící kulka / Dům snů (1997) (S01E01)

První příběh je vskutku mrazivý, napínavý, byť předvídatelný, slušně zpracovaný. Elektrické křeslo má také něco do sebe, pamatuji si ji i po letech, jen teď při repríze jsem si již nebyl jistý, zda nám pak James Brolin řekne, že se to stalo či nikoliv. Zbylé příběhy nejsou špatné, avšak za více než průměrné bych je neoznačil. ()