V krušných počátcích zombie apokalypsy se skupina zcela neznámých lidí musí semknout a najít v sobě sílu, aby dokázali přežít a dostat se zpátky ke svým blízkým. (Netflix)

Recenzie používateľa Liberi k tomuto seriálu (2)

Temné léto (2019)

Zvláštní, že mnohdy se závěru dožijí zrovna ty postavy, kterým to od začátku nepřejete - protože jsou hloupí, protože jsou protivní, protože to jsou kriminálníci, protože se chovají velmi nerealisticky (i s ohledem na televizní nebo netflixový seriál), protože jsou mizerně zahraní, protože jsou do rolí křečovitě nastrčení herci neherci z etnických "menšin" - zatímco ti, kteří mají alespoň nějaké charisma a um (bez ohledu na barvu pleti, fakt) pojdou. Hergot proč?! To dnes scénáře píšou jen vycvičené opice, co oslavují sama sebe za to, že umí v pracce udržet pero (ať to psací či to producentovo)? Tenhle seriál je právě takový případ. Škoda. Prolíná se zde hodně dobrých a hodně špatných věcí. A post scriptum - všichni ti zlí vojáci byli bílí, sympatičtí, charismatičtí muži, kterým bych důvěřoval víc, než všem těm vypatlaným kok-tům/protagonistům. Čest a sláva muži, co se v posledním díle od těch dementů odtrh hned, co našel svého psa. Udělal bych totéž. ()

Bílý kůň (2021) (S02E05)

Ukecaní, primitivní negři, bez špetky charisma... To se opravdu někomu líbí? ()