Bláznivá romantická komedie o nejpodivnějším milostném trojúhelníku.  Jake Schram a Brian Kilkenny Finn jsou svobodní, pohlední a úspěšní mladí muži z módní newyorské čtvrti Upper West Side. Už od dětství jsou nejlepšími kamarády. Poklidná idyla jejich spokojených životů vezme za své ve chvíli, kdy se do města vrátí jejich dávná společná kamarádka Anna. Oba se do ní zamilují a letité přátelství nezadržitelně přerůstá v lítý souboj o srdce vyvolené dívky. Už tak chaotickou situaci milostného trojúhelníku navíc komplikuje fakt, že Jake je rabín a Brian katolický kněz... (oficiálny text distribútora)

Petyas

Tenhle film jsem viděl už milonkrát a klidně si ho můžu pustit znovu. Výborný film. Skvělá inteligentní romatická komedie. Nádherně natočené, výborný scénář, užásné herecké výkony a neskutečná atmosféra. 90% ()

Ondr@932

Celkem dobrá taková průměrná příliš UKECANÁ romantická komedie. Ústřední trojice skvělá, i když Edward Norton mě je nesympatický, tak naopak skvělý Ben Stiller je jako vždy super! Ale znám i lepší .... 55% ()

Kingjiri

Kouzlo týhle religiózně romantický komedie mě minulo o několik světelnejch let. Občas jsem měl pocit, jako bych koukal na nějakou rádoby inteligentní a vtipnou komedii od Woodyho Allena (což by mohlo být pro mnohý naopak fajn zjištění). Až na pár vtípků (hlavně na začátku) jsem se mnohem víc nudil než bavil a nejvíc jsem pohledem hypnotizoval hodiny při scénách z židovský komunity. Právě celýmu tomu religióznímu podtextu jsem nedokázal přijít na chuť stejně jako hudebnímu doprovodu nebo klišoidnímu závěru. Komediální a dramatickej rozměr prakticky nefungoval, jediný silnější momenty přinášela romantická dějová linka díky angažmá Jenny Elfman. Dobrý herci, občas funkční romantika a Formanova minirolička jsou jediný věci, co můžu na tomhle bijáku ocenit, dvě silnější hvězdy. ()

Biopler

Takmer dvojhodinová komédia, ktorá pobaví a treba jej uznať, že spojením postáv kňaza i rabína v jednom diele je originálna. Už len to trochu Nortonovi a Stillerovi veriť, v tom je kameň úrazu. Hreje však dojem, že stále je na čo pozerať. Brianova premena či náhle vzplanutie citov k blondínke kdesi v poslednej tretine filmu je chabo podopreté, lebo on sa od polovice stopáže z príbehu pomaly vytráca. Záverečné rýchle zmeny nálad a pocitov rabína i blondínky sú už klasika žánru, v ktorom sa všetko videné musí pekne zomlieť aspoň na konci nech máme happy-end. ()

vrzka

Na žánr „romantická komedie“ se dívám trochu s despektem, ale tohle je fakt příjemná podívaná. Možná proto, že romantické téma je tu spíš v pozadí a film se víc soustředí na vztah mezi Stillerem a Nortonem a dává nám lekci na téma tolerance, důvěry a přátelství bez toho, aniž by upadal k přehnanému sentimentu nebo trapnosti. ()

haWranka

Jedna z těch lepších romantických komedií. Vlastně jsem se bavila, protože se tu nevyskytovaly žádný z těch přihlouplých a kýčovitých vtípků, kterých je až moc. Ovšem byl tu problém v tom, že ta dokonalá blondýna mi nebyla zrovna sympatická a když už jsme u toho, tak ani rabín Jake nic moc...(Né že by byl špatně zahranej, to chraň Bůh, Ben Stiller je dost dobrej!) Takže kdo to zachraňuje? Edward Norton alias Brian, to byl můj miláček...:) Takže slušných 65%:) ()

Dan

Příjemně zábavný snímek s mezináboženskou tematikou, který si obzvláště v první části filmu dělá krásnou legraci z různých náboženských tradic a rituálů. V druhé části jde již o klasickou love story, která už nemá takovou šťávu. ()

BačaXXX

Ed Norton je tady svou rolí přímo k nerozeznání když ji porovnám s tou v Prvotním strachu, nebo ještě lépe v Kultu hákového kříže a je to jenom dobře, protože dokázal že zvládne i komediálni filmy. ()

Zevon

Naprosto mechanická stereotypní komedie, nevybočující ničím z řady a neurážející žádného diváka. Vysoké hodnocení nechápu. ()

tomlanda

Řekněme, že jedna z nejlepších romantických komedií, co jsem kdy viděl, které vévodí výborný Edward Norton a moc krásná Jenna Elfman ()

MilesTeg

Vždycky mi bude líto Edíka Nortona, kdykoliv se na to podívám znovu, ale co si zrežíroval, to má :-) Překvapivě snesitelný Stiller, dokonalá Jenna a zábavné cameo Lisy Edelstein. ()

ZnalecH

To si myslíš, že ti Bůh znova nadělí takovouhle šanci jenom proto, že pro něj pracuješ? To byla jedna z mála vět, které nezapomenu. Další komentář už bude k jedné z hlavních postav - krásné blondýně Anně. Když Anna vyšla z letadla, tak se mi skoro ani nelíbila. Říkal jsem si: "Tohle je krásná blondýna?" Ale postupem času se mi více a více začínala líbit, až jsem se do ní skoro zamiloval. Nebylo to ovšem kvůli jejímu vzhledu, docela hezká byla, ale to je vše. Hlavní bylo, že už na začátku byla taková svá. Vypadalo to, že všemu rozumí a umí si každého získat. A jako bohyni jsem ji uviděl až v okamžiku, kdy se do ní zamiloval rabín i kněz. ()

SharpChick

Spíše průměrná nábožensky proložená romantická komedie o jednom milostném trojúhelníku, ovšem sqěle zpracovaná a zahraná - a to díky mému milášškovi Edwardu Nortonovi... už jen kvůli tomu 75% ()