Beverly Hills 90210

• Česko Beverly Hills 90210 (viac)
USA, (1990–2000), 219 h 29 min (Minutáž: 40–93 min)

Tvorcovia:

Darren Star

Réžia:

Georg Fenady, Allan Kroeker, Jennie Garth, Burt Brinckerhoff (viac)

Jason Priestley, Jennie Garth, Ian Ziering, Luke Perry, Brian Austin Green, Tori Spelling, Kathleen Robertson, Tiffani Thiessen, Hilary Swank, Jamie Walters (viac)

Steve, Brandon, Andrea, Valerie, Dylan, Kelly, Brenda, David, Donna. To jsou hlavní postavy seriálu o mladých a pro mladé, kde je každý bohatý, chytrý, úspěšný a jak jinak, než i krásný. Prostě narozeni v Americe. Ale i přes perfektní předpoklady k vedení života bez útrap si jimi tito neposkvrnění lidé procházejí. Potýkají se s prvními láskami, se zklamáním z nich, s jejich návraty. Někoho zláká svět drog, jiného do své moci polapí “démon alkohol“, někdo neplánovaně otěhotní... Jen Steve je pořád v pohodě. Ale i přes veškeřé spory, které mezi sebou kdy měli, jsou to přátelé a nic na světě nemají radši víc, než jeden druhého (a svoje rodiče). (oficiálny text distribútora)

Wormboy

Prve serie jednoznacne 5*. Potom to slo vsak podstatne dolu vodou a teraz uz ani nesledujem, ani neviem kolka x-ta seria vlastne bezi. ()

carly

priebežne som to pozerala a ako zábava na sobotný podvečer to nebolo najhoršie. a niektorí tí chlapci boli celkom yummy :) ()

danecek24

Zlatý Glóbus - nominace (4) - 49. ročník (za rok) 1991 - Nejlepší seriál (drama), 50. ročník 1992 - Nejlepší seriál (drama), Nejlepší herec v seriálu (drama) - Jason Priestley, 52. ročník 1994 - Nejlepší herec v seriálu (drama) - Jason Priestley ()

AD P

Uprimne sa pytam:ktory teenager( v tej dobe samozrejme) si to nepozrel? Ja teda ano.Aspon teda prve casti(klasicke obsadenie) urcite.Mozno to dnes posleme na smetiste,ale vo svojej dobe to bol KULT. To uz nic nezmeni. ()

pufina

Zbožňovala jsem Dylana a nenáviděla Stevea, ale až na několik skvělých dílů mě to tak vážně nebavilo. Jo, ale přiznám se, do teď mám ve staré (dětské) skřín (společně se šmouly a Bambim) tři samolepky z tohohle seriálu. ()

spygirl

Já mám prostě velkou slabost pro Shannen Doherty, zvlášť v takto mladičkém vydání... :-) S podzimem na mě padá jakási nostalgie, jelikož sleduji BH 902 10 úplně od začátku. Jsem šťastná, že jsem dospívala s tímto seriálem, a ne s kýčovitou stupidní nechutností typu Glee čí s rádoby realistickým pojetím mládí ve stylu Skins (dnes je prostě v módě natáčet seriály s mottem "šokovat za každou cenu"). Je typické, že se tady BH-čku jenom vysmíváte, už mě to nepřekvapuje. Mladí lidé občas bývají naivní, navíc, tehdy byla jiná doba (natož v USA, tam je jiná nátura). A to střídání partnerů, jak tady mnozí spílají? Tak hrozné to přece nebylo a děláte, jako kdyby to v jiných seriálech o mladých nebylo (je, a navíc někdy v hrůzostrašných podobách). ()

-Josh-

Přijde Brandon do školy a tam stojí Steve u svojí skříňky a brečí. B: Čau Steve, co se ti stalo ? S: Když jsem si zavazoval boty, tak jsem si utrhl tkaničku. B: A nechceš si o tom popovídat ? ()

Šimpy

Tu hudbu doteď slyším znít v hlavě, ale jak už tu někdo psal, v mých 10 -12 letech jsem to nesledoval, stačilo pouhých pár minut a radši jsem se věnoval jiným zájmům, např. horrorům. ()

KajusaK

1. série - V 90. letech to musel být hit jak sviňa :). Zatím 4* .. Oblíbené postavy: Andrea, Donna, David. Bohužel byl změněn dabing postav a odradilo mě to při dalším sledování. Postavy mám oblíbené stále tři. Další série kde se postavy mění a mění se vztahy ty mě už fakt nebavily. ()

Rockwood

Kdysi dávno když to ještě vysílali, tak se na to matka dycky ráda dívala, a já jako děcko neměl co dělat, čas se vlekl, tak jsem se díval s ní, a nemůžu říct že by se mi to nelíbilo. Dávám tři hvězdy ;-) ()

Decker

Serial jsem drive sledoval, ale libili se mi jen prvni serie. Pozdejsi uz byli hodne spatny. Dnes kdyz serial vidim tak se mi nelibi ani ty prvni. Uz je to proste okoukany a provareny. ()

drexik

Snad nejvíc promiskuitní seriál co znám. Naštěstí se tam moc nevyskytovali zvířátka, protože Brandon, Dylan i Steve by si po čase určitě dali řict a o ženských raději pomlčím. ()

Návrat Beverly Hills provází potíže

Návrat Beverly Hills provází potíže

18.05.2019

Návrat kultovního seriálu Beverly Hills 90210 se ukazuje být stejně tak dramatický za kamerou, jako kdysi v devadesátých letech před ní. Podle serveru Variety opustil šestidílný seriál nově… (viac)

Zemřel herec Luke Perry

Zemřel herec Luke Perry

04.03.2019

Jen pár dní po prodělání těžké mozkové mrtvice, hvězda Beverly Hills 90210 a seriálu Riverdale, herec Luke Perry, zemřel. Bylo mu teprve 52 let. Oznámil to hercův mluvčí, který potvrdil, že s Perrym… (viac)

Beverly Hills 90210 chystá návrat

Beverly Hills 90210 chystá návrat

23.12.2018

Stanice CBS podle všeho plánuje druhý restart kultovního seriálu pro mladé Beverly Hills 90210. Původní herci Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestley, Brian Austin Green, Gabrielle Carteris a… (viac)

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

He? Na DVD právě dorazil výplach Tohle je Sparta! (pokud se na něj chystáte, možná byste se nejdřív měli mrknout na hodnocení zdejších uživatelů), ale „sranda“ nekončí. Řítí se na nás další film,… (viac)