Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

J.Trinity

Tato dnes již legendární dvojka, mě bavila jak v dětství, tak i dnes a denně, když na ně kouknu v telce. Skvělá a nefalšovaná zábava, která neomrzí. ()

Adam1408

Najkrajšie spomienky sa mi spájajú s pozeraním tohto seriálu ešte začiatkom 90-ich rokov s otcom a jeho naozaj úprimné zabávanie sa na bláznovstvách, ktoré títo dvaja blázni spolu vyvádzali. To, že to bavilo mňa ako malého fagana je snáď samozrejmé... ()

Mariooo

Nesmrtelný seriál pro děti (i dospělé), který pobaví a zabaví na dlouhou dobu. První nepřekonatelná řada pokračuje poměrně slabou, druhou érou Dietricha, která už není tak báječná, ale po letech se vrátila řada třetí, která se té první téměř vyrovnala. ()

Papo123

Čo k tomu dodať? Toma a Jerry sú proste legenda. Tvorcovia si zaslúžia pochvalu už za to, že z neustále sa opakjúceho námetu dokázali vykresať výborný dej a fóry, ktoré neomrzia ani po 80 rokoch. Proste klasika. Výsledok: ***** ()

Ficka_CZ

Seriál, který mě (zcela mylně) naučil, že třísknout někoho klackem po hlavě, kopnout ho do holeně a pak píchnout drátem do oka je děsná legranda, která kromě hvězdiček nad hlavou nezanechává trvalé následky. ()

Xpatrix

Veľmi jednoduchá a dokonalá rozprávka o Myši a kocúrovi. Kto videl musí uznať že toto nikdy nezostarne. Pozreli to moji rodičia, pozeral som to ja a ešte niejaku dobu to budú vysielať a verím že aj moje deti to budú pozerať.  Mohlo by prísť pokračovanie ale bojím sa že to pokazí dobrú povesť tomuto seriálu ()

Brandon17

😃 Pamatuji si, jak jsem to jako malý hltal a mohl to pouštěn pořád a pořád.... Bohužel dnešní děti to moc nezaujme... Neuvěřitelné že je to už 83 let 🤔 určitě 10/10 ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)