Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Bratr

Zvláštní způsob výchovy mládeže, dodnes si nejsem jistej, jestli tahle brutalitka nemůže nějak děti narušit, nicméně nemůžu Tomovi a Jerrymu upřít velikánskou zábavnost a praktickou nevyčerpatelnost námětu(viz Itchy a Scratchy). ()

Stuffa

Kámoši jak hrom - jsou Jerry a Tom :o).. Chvílemi trošku morbidní při představě, že je to pro malé děti, ale jinak fajn! ()

Gtados

Jako malý jsem si nenechal ujít ani jednu epizodu když to dávali v TV...a když se na to podívám dnes, tak se u toho nasměju jako tenkrát....SUPER!!! ()

Adam's

Nejbrutálnější seriál všech dob(Itchy & Scratchy prominou)... Rozhodně bych nechtěl být v Tomově kůži, ale přesto jsem vždycky fandil myšákovi v jeho rafinovaných a často zákeřných útocích. ()

Danulinda

Tyto nejstarší díly "amerických Nu pogodi" jsou ukázkovým příkladem toho, jak lze fantasticky skloubit vzrušující podívanou plnou akce a napětí spolu s velice vtipnou náplní všech příběhů. Skvělá zábava a legrace v jednom. ()

Fazy

Nikdy nekončiaci boj medzi myšou a kocúrom. Jednoduchý nápad a tak skvele spracovaný. Ďalšia srdcovka pri ktorej som "presedel" detstvo, a znova si ju pustil pred par dňami a stále nestráca na čare. ()

elanista1

Este teraz si pametam ked som ako maly chlapec kazdy den cakal na chvilu ked na Cartoon Network oznami lev svojim revom zaciatok mojho najoblubenejsieho detskeho serialu. ()

lobo87

Kto vymyslel (všetci to dobre vieme) Toma a Jerryho, musel byť génius. Neuveriteľná nadčasovosť, hýrenie vtipom, gejzír nápadov, skvelá hudba a to všetko v 5-10 minútových častiach tohto úžasného seriálu. Pre mňa asi najlepší animák všetkých čias. Tom a Jerry nie je určený pre deti, ale pre všetky vekové kategórie. Dodnes spomínam, ako som sa na ich bláznivé naháňačky ako dieťa tešil spolu s otcom. Teraz som už "veľký", ale obom nám láska k dielku dvojice Hanna & Barbera zostala...90%. ()

spacemaster

Zajímavé je, že kreslené seriály jako jsou Digimon a podobný věci, začneme odsuzovat když vyrosteme, ale tohle naopak čím víc vyrosteme, tím víc dokáže ocenit jednoduchý humor a dětský pohled na svět, který Tom a Jerry přináší. Je to jakási úleva od složitého a komplikovaného světa tam venku do kterého se všichni musíme vrátit. ()

megajalec

Klasika z detstva, ktorú si pozriem rád aj teraz. Vydržal som to pozerať celý deň, kto sa pamätá na maratóny na Cartoon Network, keď to bežalo celý deň? Treba povedať, že nebyť skvelej hudby, tak to nie je na plný počet. Hudba skvele pasuje k seriálu a je neodmysliteľná. Inak, 1940? Tak to je fakt nadčasové, klobúk dolu tvorcovia! ()

Skytavka

Tom hned po Darth Vaderovi druhý můj nejoblíbenější záporák!;-) ...Mimochodem: je to možné, že něco tak dobrého je už 72 let staré??! No já zírám a smekám!! ()

Mates97

Je skvělá „pohádka“, na které jsem vyrůstala. Je to skvěle propracované a jsou tam výborné „akční“ scény. Jako malá jsem se vždycky těšila, až si sednu k televizi a pustím si aspoň jeden díl. Ale není to „pohádka“ jen pro malé. Pokaždé, když vidím Toma a Jerryho, sednu si k televizi a připadám si, jako kdybych byla zase malá holka. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)