Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Barghest

O kolika animácích se dnes dá říct, že jsou kultovní? Že v jednoduchosti je síla, víme všichni. Tom a Jerry dokazují, jak velká může být. ()

Horxus

Kdykoliv vidím na obrazovce vyjícího lva, doufám, že to je začátek k Tom a Jerrymu. Nesmrtelní hrdinové, kteří se snad mají i přes všechny ty provokace rádi, mě vždycky bavili. PS:Zajímavý a pro mě pravdivý komentář: Cival. ()

Themilhaus

Jojo to byli krásné dětské časy s normálními pohádkami co měli hlavu a patu ... a nebyli to takové nesmyslnosti jako je v dnešní době zvykem! Určitě jedna z mých nej dětských pohádek akorát já osobně jsem vždycky fandil Tomovi a bohužel z toho nikdy nic nebylo :D .. ale nevadí i tak jsem se na to vždycky s radostí díval :) ()

oasismanik

Pamätám si na našu starú pani učiteľku zo základnej školy, ktorá nám hovorila o tom aký je Tom a Jerry nebezpečný seriál pre deti, ako to negatívne ovplyvňuje vývin a že z detí, ktoré to pozerajú, vyrastú násilníci, vrahovia a sadisti. Všetci sme sa jej smiali a myslel som si, že takto debilný názor má len ona jediná na svete a pozerám, že nie...Preto všetkým takýmto retardom odkazujem: všetci ľudia z môjho okolia vyrastali na Tom a Jerry a žiadny z nich nie je vrah, násilník a ani sadista. ()

henrycruel

Jeden z nejlepších kreslených seriálů, který sleduju rád i v dospělosti a nestydím se za to! :) Pobaví mě to víc, než kdejaký hraný seriál nebo i film. ()

TarzanLesni

Nezapomenutelný seriál, u kterého se každý zasměje. Samozřejmě většina lidí včetně mě fandí Jerrymu, i když Toma pořád provokuje a Tom to potom naplno schytá :) ()

Syna.1990

Špičkový animovaný seriál. Stejně jako všichni jsem to žral celé dětství a upřímně se na "kámoše jak hrom" klidně podívám i v dospělosti. ()

pAšA

Nerozlučná a nerozbytná dvojka...klasika co nepomíjí. Když jsem byl malej dokazal jsem se na ně dívat hodiny a hodiny. Dnes už bych to asi takovou dobu nezvládl ale když se na ně jednou za čas podívám je to prostě stále super :-) ()

Klemi

Seriál, který jsem jako malý miloval. Akorat mi přišlo strašně nefér, že Tom pořád prohrával a proto jsem mu vždycky až do konce fandil. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)