Rok 2034. Život na Zemi, jejíž ozónová vrstva se na konci 20. století začala rozpadat, existuje pod mohutným ochranným štítem, jehož provoz řídí mocná multinárodní Společnost. Zestárlý Connor MacLeod, odsouzený k věčnému životu na Zemi za účast v nezdařené revoltě proti generálu Katanovi na planetě Zeist, se setkává s mladou ekologickou teroristku Louisou Marcusovou, jejíž skupina odhalila úzkostlivě střežené tajemství - ozónová vrstva znovu existuje jako dřív a ochranný štít funguje pouze proto, aby Společnosti přinesl vysoký zisk. MacLeod v zuřivém zápase zlikviduje dva vrahy poslané Katanou a znovu nabývá mladistvého vzhledu. Pomocí zvláštní psychické síly zavolá svého starého přítele Ramireze. MacLeod s Ramirezem a Louisou nejdříve z vězení osvobodí Alana Neymana, který před lety pomáhal MacLeodovi štít vybudovat. Společně se pokusí zničit už nepotřebnou ochranu před kosmickým zářením... (Intersonic)

Likan7 odpad!

Hloupý přesun do budoucnosti, mizerný triky i herci a ještě horší scénář než v jedničce. Jedno z nejšílenějších pokračování v historii a totálně potopený potenciál jedničky, která měla zase jiné problémy. Tentokrát to ale nezachraňuje ani, v prvním díle skvělý, Sean Connery. Tahle punková budoucnost byla vůbec v té době velmi populární, dodnes nechápu proč, prakticky všechny takové filmy jsou odpad. ()

kyLuke

Dědeček Connor MacLeod,kterému se zase vrátí mládí a přivolá už dávno mrtvého Ramireze.Tak tohle opravdu ne.Tomuhle by nevěřil ani ten největší Fantasy fanda. ()

Petike odpad!

Ukážkový príklad zbytočného a obsahovo absurdného pokračovania, navyše podstatne lacnejšie pôsobiaceho (po technickej aj scenáristickej stránke). Je to akoby niekto sfilmoval svoju pubertálnu sequel fanfic k prvému filmu. Logických dier je tu hotové rešeto: No kto by to bol povedal, tí Nesmrteľní nám pochádzajú z planéty na Z, názvom zhodnej s jedným holandským mestečkom ! Šéfuje jej chlap pomenovaný po japonskom meči (ktorý nikdy nepoužije), navyše hláškujúci klišé odkazy na pozemskú popkultúru. Ramirez je záhadne vzkriesený, čuduje sa lietaniu na lietadle (hoci je z inej planéty, s vrakmi vesmírnych lodí), a napriek priateľstvu s MacLeodom na ich údajnej domovskej planéte ho akosi nespoznal, keď sa stretli v 16. storočí v Škótsku (!). Proste rešeto logiky. K tomu kompót nonsensu. V každom prípade, ako nechcená komédia to funguje vynikajúco. :-)) (Moje obľúbené postavy sú duo škrekľavých pankáčov lomeno hi-tech bezďákov, ktorých Katana vyšle, aby zahlušili MacLeoda.) Aspoňže si argentínski ateliérnici a produkční pred 20 rokmi privyrobili trošku na živobytie... :-P Zaujímavé komentáre: Corto, zurivymlok, Psychotic17, Deftie, Empire, Aargh, marek1991, J. J. Gibson, kingik. ()

Clark_Kent

Hodně dobrodružství s dvěma nesmrtelnými Connery a Lambert. Navíc jěště hodně přijatelná samice Virginia Madsen. Krása a síla kouzla s pozitivním Highlanderem. ()

2scha

Přemýšlel jsem nad 2* (přece jenom jeto trošku guláš), ale přítomnost skvělého Conneryho a Ironsida mě obměkčila. ()

GianniP

Spíš tak dvě a půl hvězdy. Není to ani velká zábava, ani velká nuda. Zasmál jsem se u "bezpečnostního" videa v letadle a taky u pořadu vařících zombie nebo co to bylo. Jinak dějem to navazuje na první díl bohužel jen hodně volně. A hlavní slabinu vidím v dost nepřesvědčivých a nevýrazných záporných postavách. ()

Budisovie

Ulet ako sa patri, oproti totalne tupej jednotke, kde kultovy je iba napad a skupina Queen. Dvojka sa na nic nehra, robi si srandu, je ina a v mnohom lepsia ako tzv. kultova 1. A to som chcel seriu zabalit uz po 1. Toto dielko by mi uslo 😂. ()

mrclTV

A tu máme ukážkový príklad ako zmrviť pokračovanie, obmeňme žáner, namiesto sľubného fantasy tam dáme trashové sci-fi. Príbeh je totálne nerozumný, postavy nevýrazné, vizuál nezaujímavý, logika (a súvis) s predchádzajúcim filmom žiadna. Ale nejako sa neviem prinútiť dať nižšie hodnotenie, asi za to môže to inštruktážne video v lietadle :D PS: Zdá sa mi to, alebo hlavný záporák imituje (a nie práve najlepšie) Burtonovho Jokera? ()

Zodiak

Tohle beru jako velky zert. Po skvele jednicce prijde tenhle brak? Scenarista musel pri psani neustale kourit jointa za jointem jinak to snad neni mozne. Ostatne jedine pod vlivem THC sem se na to dokoukal. Ze by nahoda? :D ()

Aywes

Nebýt Seana Conneryho a Michaela Ironside poslal bych tomuto snímku jednu hvězdičku a ještě bych měl noční můru.Možná je myšlenka hezká a OST vynikající, ale to nestačí na dopilování příšerného herectví a zprasených nápadů. Christopher Lambert si tady nezahrál moc pěkně a taky to tak vypadá.Zato Sean Connery alias Ramiréz je výtečný jeho vtípkům jsem se prostě musel smát.Hlavní píseň je také vynikající, ale chybí tu prostě dobrý režisér.Scény jsou nevychytané, avšak nápad celkem slibný.Oproti prvnímu dílu to je výkal.I tak tři hvězdy ode mne dostane. ()

Psychotic17 odpad!

Tak nevím, jak začít. Co zkritizovat jako první. Kdyby se tvůrci dalších dílů nerozhodli tento film ignorovat, zničil by celou sérii. Postavy - strašné, příběh - horší, akce - naprostý potrat. Tohle nejde vyjádřit slovy, jak moc je tento film strašný. No, došly mi urážky, tak radši skončím. Dávám 0% a možná je to moc. ()

sunjata

Velmi hezké béčko prodchnuté duchem osmdesátek (i když vlastně natočené na počátku devadesátek), ve kterém se roztrhl pytel se slaboduchými fórky (Nemáš oheň?, Safety film), občas se mihne ucházející akce, celé to má takový ten nádech Total Recallu, je tam fajn kočka, co chvílema připomíná Sharon Stone a chvílema zas Charlize Theron zamlada, Ramirez tam platí obleky náušnicema, hlavní záporák vypadá jak Jack Nicholson a člověk neví, jestli nad tím má plakat, nebo se smát. S několika dvojkami dobrého červeného to nakonec budete mít docela rádi. ()

koza3

Filmový maraton jsme měli zrušit. Po luxusní jedničce bylo tohle takřka nekoukatelné. Něco si museli tvůrci šlehnout, protože obě dějové linky byly na palici. McLoud s jedním kámošem co schválně připomínal Einsteina vytvořili umělý štít kolem Země, který nás má chránit od radiace. A jedna velká korporace si na tom postaví business i když už štít není dávno potřeba. Trošku snaha o Total Recall...neúspěšná. Druhá linka, která má za úkol vysvětlit původ nesmrtelnosti, že jsou vlastně z jiné planety a za trest mají ma naší Zemi bojovat s jinými nesmrtelnými. To by mohlo uspět jako tajenka v křížovce, ale ne jako pokračování kultovního filmu. No dobré byly občasné vtipy a béčkové efekty. Jinak brak. ()