Sexuální výchova

• Veľká Británia Sex Education (viac)
Veľká Británia, (2019–2023), 29 h 20 min (Minutáž: 47–85 min)

Tvorcovia:

Laurie Nunn

Hudba:

Oli Julian

Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa, Kedar Williams-Stirling, Aimee Lou Wood, Connor Swindells, Patricia Allison, Tanya Reynolds (viac)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (37)

Epizoda 1 (2021) (S03E01)

Bavila jsem se. Vypadá to, že kromě věčného Otis miluje Maeve, Maeve se líbí Otis, tam bude spousta novýho. Těším se. ()

Epizoda 2 (2021) (S03E02)

I když je to v Adamově lince až moc růžový, jsem jako mnozí ráda, kam se posouvá. Celkem mě baví i Otis a Ruby, na ni jsem zvlášť zvědavá. A mohli by někoho najít Rahimovi :D aby se tam objevoval víc. Chování Maeviny matky je přese všechno hnus. Spoiler!! Isaacovo přiznání mě překvapilo, asi nebude takovej křivák. ()

Epizoda 3 (2021) (S03E03)

Závěr byl vcelku banální záležitost, přesto mi obočí vylítlo až někam ke stropu. ()

Epizoda 4 (2021) (S03E04)

Jaj! Já se tak těším do Francie! :D Strašně se mi líbí, jak svou roli hraje herec, co hraje bývalého ředitele. Když se na něj koukám, úplně v něm vidím Adama a fakt se divím, že ho v tom krámě bývalá neobejmula, protože byl tak křehký, přesně jako umí být Adam. Snad mu to prozření mezi dveřma pomůže. ()

Epizoda 5 (2021) (S03E05)

Tak já se těšila na Francii? No a dostala jsem spoustu záběrů z autobusu a jedno velký hovno. A na fekální "humor?" mě teda vůbec neužije. Takže jsem fakt zklamaná a můj dojem nedokázalo spravit ani těch posledních patnáct minut. ()

Epizoda 6 (2021) (S03E06)

Trochu mě zarazila ta nereálnost ředitelské šikany. Výlet do Lagosu byl fajn, Eric měl víc odvahy než rozumu. Teď už se jen poprat s následky. 3,5* ()

Epizoda 7 (2021) (S03E07)

Za mě zatím nejlepší díl. Btw: Co teda obnáší queer vztah? Vůbec nechápu, na co se tam naráželo. ()

Epizoda 8 (2021) (S03E08)

Tak už chápu na co se tam naráželo. Poslední díl a já bych fakt chtěla další řadu. Fakt mě baví Adamova linka, chápu Erica, ale myslím, že bude ještě litovat. ()

Série 4 (2023) (S04)

Po prvních třech dílech jsem se trochu bála, že čtvrtá řada nebude ono. Ale nakonec mě to fakt bavilo. Je to příjemný zakončení příběhů z Moordale. ()

Epizoda 1 (2023) (S04E01)

Fajn návrat ke starým známým. Erik je láska a bývalýho ředitele chci stále obejmout! Nová škola mi moc nesedí. ()

Epizoda 2 (2023) (S04E02)

Nebudu lhát. Jednotlivé linky mě netáhnout tak, jak by měly a chvílemi se zkrátka nudím. ()

Epizoda 3 (2023) (S04E03)

Nevím no. Chybí mi tam náboj, který by to táhl. To, že mě asi teď nejvíc baví Aimee a Isaac asi mluví za vše. ()

Epizoda 4 (2023) (S04E04)

Vážnější nota tomu rozhodně prospěla. Ale ten Otis s tím děláním mrtvýho brouka mě fakt se*e... 4,5* ()

Epizoda 5 (2023) (S04E05)

Otis se v tom plácá na všech frontách a mě to fakt vytáčí. ()

Epizoda 6 (2023) (S04E06)

Ten paradox, kdy někdo musí umřít, aby to celé zase pořádně ožilo. ()

Epizoda 7 (2023) (S04E07)

The lift is fixed! 4,5 * ()

Epizoda 8 (2023) (S04E08)

Fajn zakončení, žádný zbytečný sentiment. Koukáte a jen se usmíváte. ()

Margot Robbie chystá filmové The Sims

09.05.2022

Netflix rozšířil produkci ve Velké Británii

Netflix rozšířil produkci ve Velké Británii

28.11.2020

Britské projekty, zejména pak seriály Koruna a Sexuální výchova, slaví dlouhodobě velký úspěch u předplatitelů Netflixu. Nejen proto streamovací gigant letos výrazně navýšil rozpočet pro britskou… (viac)