Jean si roli matky moc neužívá. Zvládne Otis náročné debaty i pikantní rande s Maeve, která drží smutek? Jackson řeší krizi identity. (Netflix)

Kacitr

Mezi Maeve a Otisem je to všechno, jen ne snadné. Jejich vztah působí na sílu a proto si víc užívám dějové linky Adama, Aimee, Isaaca a dalších. Mimochodem, ani mě se ten kluk, do kterého se pobláznila Viv nezamlouvá. ()

LachtanShows

Největším problémem nejsledovanějších děl Netflixu tkví v tom, že v nich mají potřebu až moc okatě propagovat nejkontroverznější témata soudobé společnosti s ignorancí toho, že ne každý je v téhle kadenci snadno snese. Nejsem homofob, nesoudím nikoho na základě jeho odlišností, ale taky nejsem ready na to, aby se k přehnané extravaganci touhle cestou podněcovali čerství teenageři, co zrovna Sex Ed sledují a v nichž můžou zdejší odlišní vzbudit revoltu vůči nastavenému systému. A to já v téhle řadě vidím bohužel na každém rohu. ()

• Na konci epizódy je graffiti na stene s nápisom "Chcem veriť" a kresbou UFO, pričom Gillian Anderson hrala vedúcu úlohu v seriáli Akty-X (od r. 1993). (Pat.Ko)