Jean si roli matky moc neužívá. Zvládne Otis náročné debaty i pikantní rande s Maeve, která drží smutek? Jackson řeší krizi identity. (Netflix)

LachtanShows

Největším problémem nejsledovanějších děl Netflixu tkví v tom, že v nich mají potřebu až moc okatě propagovat nejkontroverznější témata soudobé společnosti s ignorancí toho, že ne každý je v téhle kadenci snadno snese. Nejsem homofob, nesoudím nikoho na základě jeho odlišností, ale taky nejsem ready na to, aby se k přehnané extravaganci touhle cestou podněcovali čerství teenageři, co zrovna Sex Ed sledují a v nichž můžou zdejší odlišní vzbudit revoltu vůči nastavenému systému. A to já v téhle řadě vidím bohužel na každém rohu. ()

Kacitr

Mezi Maeve a Otisem je to všechno, jen ne snadné. Jejich vztah působí na sílu a proto si víc užívám dějové linky Adama, Aimee, Isaaca a dalších. Mimochodem, ani mě se ten kluk, do kterého se pobláznila Viv nezamlouvá. ()

george82

Další sračkoidní díl. Je to jako když si na talíř naložíte od každého jídla něco a pak se z toho poserete…nicméně si to uvědomíte a snažíte se to zachránit černým uhlím čti Maeve. Ta mě upřímně jediná baví. Vše ostatní je hysterický, absurdní a nebo prostě blbý. ()

Super8martiN

Slabých 5 hvězdiček, silných 4. Opět prožívám každou scénu jako malý kluk, ale to, jak to Otis dokáže posrat mi zaprvé přijde nereálné a zadruhé otravné. Ale opět skvělé nahlédnutí do problémů mladých dospělých ale i starší generace, se kterými se potýkal každý z nás. ()