Brutální kritika nahlodá Maevino odhodlání. Adam a Michael se sblíží díky tomu, že jsou oba single. Ruby pomůže Otisovi s kampaní a potěší ho v jeho samotě. (Netflix)

William_

Trošku mě mezí že autoři nedokážou naplno využívat přítomnost Gillian Anderskon, která byla v předešlých sériích hlavní rolí. Tady mi připadá, že se dostala na absolutní vedlejší kolej. Třetí díl šílenější ne předešlé, především kvůli párty, která měla grády. Osobně se mi nejvíc líbí linka s Adamem a jeho otcem. Zatím mám ze 4. série dobrý pocit. ()

LachtanShows

90 % epizody o nezáživných karikaturních postavách, co tu nikdo nechtěl a co pro seriál naprosto nic nepřináší a zbytek nastavovaného dramatu, abychom se mohli narychlo vrátit do toho dramedy, které jsme tak milovali. ()

Kacitr

Erik si najde na škole partu nových kamarádů. Isaac se sblíží s Aimee. Otis a Ruby si nejsou zase tak lhostejní. Budu upřímná, těm dvěma fandím. Maeve je sice prima, ale Ruby mi k němu pasuje víc. Navíc bylo fajn podívat se zase trošku víc do jejího dětství. Jean bojuje s mateřstvím a tenhle díl se tak od začátku čtvrté série stává první koukatelnou epizodou. I když tam za mě bylo moc nočních klubů, ty nové charaktery me moc nezajímají (možná tak Abbi...) ()

• V epizodě je odkaz na filmovou sérii Pán prstenů, a to ve scéně, kdy sestra Jean (Gillian Anderson) v bance zmíní, kde pracovala, a pracovník odvětí, že by chtěl na Nový Zéland kvůli filmu Pán prstenů. V následující scéně pak napodobují Gluma ze zmíněné série. (griph)