Čarodejnice z Eastwicku

• Česko Čarodějky z Eastwicku (viac)

V pokojnom provinčnom mestečku Eastwick žijú tri priateľky: Alexandra (Cher), Jane (Susan Sarandonová) a Sukie (Michelle Pfeifferová). Všetky tri sú rozvedené a túžia po mužovi svojich snov. A on naozaj príde. V jednu temnú noc sa prisťahuje do pánskeho sídla na okraji mesta tajomný cudzinec Daryl Van Horn (Jack Nicholson). Všetky podľahnú jeho čaru a jedna po druhej sa ním nechá zviesť. Dámy si konečne užívajú krásu, lásku a vzájomné priateľstvo. Ich raj však má jednu chybu - Daryl je diabol... (TV Markíza)

Koffe

Jack je prostě nepřekonatelný: "Jsou ženský prostě omyl? Nebo nám to udělal naschvál? Je-li to chyba dá se s tím ještě něco dělat, najít lék, najít vakcínu, posílit imunitní systém." ()

Spike86

Film pro mě vyniká velmi dobrým hudebním doprovodem a hereckými výkony tří dam Pfeiffer, Cher a Sarandon a zejména pak skvělého Jacka Nicholsona. Film jako takový scénáristicky ale moc nechápu. Ze začátku to vypadá jako romantická realita a pak z toho začíná být postupně nějaké fantasy nebo co... 70% ()

Scooby..

Taková blbost a takové hodnocení. Stále se rozhoduji jestli mám dát 1* nebo 2* Pokud bych bral jen prvních 100 minut dal bych pouze jednu, ale konec už vypadal celkem slibně ( krom hektolitrů zvratek ) vlastně jak udělaly jeho VooDoo teprve v ten okamžik se mi film začal líbyt. ale to pořád nemění nic na faktu že většina filmu stojí za starou bačkoru. Ač nerad dávám 20% To si více ani nezaslouží. ()

Sindymindy

Váhám, zda dát čtyři nebo pět hvězd, ale když přemýšlím, co bych filmu vytkla, nemohu na nic přijít. Je osobitý, má svou poezii, humor, sexualitu, napětí. Je to skvělá podívaná - tři nádherné ženy a přitom každá jiná. A Jack Nicholson je přesně akorát charismaticky odporný... Dokonale nadávkované, opravdu zábavné a to již přes dvacet let. Zaslouží si 5. ()

Baroque

takto vidím Jacka ja. a nie som sám. Prišiel si na dve hodiny zamachrovať z pekla, počas nich pre nás zviedol tri neukojené paničky, s potešením v nich zobudil trocha NE-TRA-DIČ-NÝ talent, nabúral (ak nie zlikvidoval) falošný kódex etiky v typickom zaprdkanom americkom malomestečku, vychutnal si zmrzlinku, ovocie, zatrtkal si, odovzdal genetický odkaz pozoruhodného charakteru, čo si sám navaril, to si sám zjedol (ach tie ženy, to sú... bosorky?) a šup ho späť ta het trénovať domov. ale pozor, nemaľujte Jacka na stenu. lebo Jack nikdy nespí... hehehe ()

valinka

Místy děsivá,místy podívaná k zasmání,nekteré scény morbidní viz zlomená noha a plivání pecek brrrrrrrr. skvělé her. výkony ústřední čtveřice ()

dauby

Skvělá hororová komedie. Viděl jsem ji po mnoha letech a opět mě pobavila. Váhal jsem mezi čtyřkou a pětkou, u mě je to tak 85%. ()

HMTD

No myslel jsem si, že jedny z nejlepších výkonů své kariéry předvádí Nocholson v Batmanovy, ale jak koukám jen použil slabší odvar toho co předvedl tady. A trojlístek dam rozhodně také zaslouží obdiv. ()

R.E.M.

Těžko hledat přesvědčivějšího ďábla než je Jack Nicholson. Trojice čarodějek byla taky skvělá. Okouzlující přímočarý děj, krásné kostýmy i triky, ()

martin1m2

Herecký výkon Jacka Nicholsona bol fakt dobrý ... Herectvo jeho sekundujúcich kolegýň ma, ale nijako zvlášť neoslovilo. Mám rád čarovanie, wiccu, proste túto tému. Na film som počul samé superlatíva, je to klasika. Veľmi som sa naň tešil, ale v konečnom dôsledku ma film sklamal. Nie je zlý, ale čakal som viac. Niečo mi celý čas chýbalo. ()

Matlosek

Slibný začátek, ale pak to šlo rychle do sraček. Nebýt skvělých a mnou obdivovaných Michelle Pfeiffer a Susan Sarandon, hodil bych sem odpad!....a konec je opravdu kokotkroutící... ()

baron156

To je něco pro mě. Trojce čarodějek je moc pěkná a Jack Nicholson dokazuje že tyhle role mu sedí. Výborné nápady a triky a do toho herecké koncerty. ()

babuška

Jackovo herecké umění s pomocí tří krásných bab nebo čarodejnic, nej scéna jak se jde hezky vyspat při nudné muzice, já chcal smíchy ()