Do pokojného newyorského rána zasiahne výbuch bomby v obchodnom dome. Terorista, ktorý sa predstaví ako Simon (Jeremy Irons), žiada, že chce jednať iba s polcajtom Johnom McClaneom (Bruce Willis). A čoskoro s ním začne hrať smrtiacu hru, aby Johna totálne zničil. Prikáže mu ísť do Harlemu s transparentom: Neznášam negrov. Pred lynčom Johna zachráni černošský obchodník Zeus Carver (Samuel L. Jackson). Po chvíli dá Simon Johnovi novú úlohu – v jednom z vagónov metra je ďalšia bomba. Ide o blázna, alebo o pomstu proti Johnovi? Alebo sa za všetkým skrýva niečo iné a Simon potrebuje odpútať pozornosť polície, aby nemohla zasiahnuť? (TV JOJ)

Aurus

8/10. Za mě stejně dobrý díl jako první. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je perfektní, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Jsem zvědav na další díly. ()

zelda82

Tenhle kousek sem ted v dubnu 2008 videl teprve podruhe v zivote a musim rict, ze je to bylo mnohem lepsi nez co sem si pamatoval...Pekna akce, dobry zaporak a poradny spad, ktery chytne a nepusti.John Mc Tiernan proste akcnaky umi, at uz je to Die Hard nebo Predator. ()

Author

John McClane se opět vrátil a navíc mu pomáhá černoch s tváří Samuela L. Jacksona. Já tenhle díl řadím těsně za jedničku, příběh je velmi dobrý a nápaditý, stejně jako akční scény, třeba projíždka Central Parkem. Jasný důkaz, že i trojka se dá udělat dobře. ()

Elin

Pro mě asi nejslabší díl celé série. Pořád to ale funguje. Bruce závodí s časem a občas (čti: každých deset minut) dostane přes hubu, jen proto, aby jim to v závěru vrátil i s úroky. Nic víc jsem vlastně od tohoto filmu ani nečekal. ()

MarleyCZ

Další parádní akce ze série SMRTONOSNÁ PAST, která se tvůrcům opravdu povedla. Skvělé herecké obsazení jako je Bruce Willis nebo Jeremy Irons a samozdřejmě na začátku nejspíše vyděšený Samuel L. Jackson dodávají filmu skvělý náboj. Tento film mi tk trochu připomínal SMRTONOSNOU ZBRAŇ, kde byl Mel Gibsonův parťák Danny Glover vždy pořádně vyděšený stejně jako v PASTI Samuel L. Jackson. Film, u kterého se rozhodně nudit nebudete vás nezklame. Docela mě překvapilo, že fil má jen 77%, protože svou kvalitou pokoří i jiné filmy co mají nad 85%. Dávam 5hvězdiček 93%. PS... film jsem viděl už 4x a vždy to byla podívaná. ()

J. T. Kirk

Pro mě osobně to bylo tak dobré no né-li lepší než jednička.. Bruce si vzal na pomoc Jacksona a jako záporáka Ironse a dopadlo to naprosto úžasně! ()

Akana

Trochu podceňovaná trojka série si se svými předchůdci co do zábavnosti nijak nezadá. Je možná mírně překomplikovaná, ale Willis tvoří s Jacksonem skvěle se doplňující dvojici, napětí, akce a humor jsou namíchané v tom správném poměru a Jeremy Irons příjemně překvapí svým excelentním padouchem. ()

char_t

Výrazně lepší než dvojka, Willisově one man show tentokrát zdatně sekunduje Samuel Jackson. Záporák má konečně zase styl, zápletka smysl a zloduší plán je ďábelsky promyšlený a zamotaný. Slabších pět, ale pořád pět :) ()

kkarx

Nejprve jsem dal 4 hvězdy, ale protože v porovnání s jinými snímky z devadesátých let a nedávno viděným pokračováním 4.0 je to na učiněné veledílo, tak 1 hvězdu přihazuji. Určitě jeden z nejlepších akčních filmů 90. let, kdy vznikaly zpatlaniny typu Con Air, Tvaří v tvář nebo Skála. ()

Luk Skywalker

Slabší dvojku vystřídala dle mého silnější trojka a přibyla kladná postava k Willisovi a v tom teda Samuel L. Jackson nepokulhává, ale spíš naopak. V tomto filmu je skrytý motiv zločince, ale není to nic nového. ()

CyriC

Podle mého názoru nejlepší díl. Předešlé 2 díly mě bohužel příliš ubíjely svou přímočarostí, předvidatelností a celkovou hloupostí. ()

Heroine

I jako třetí pokračování se pořád drží ve stejném kurzu. Je to zábavné, akční, nabouchané hláškama, všichni se tam neuvěřitelně "vostře" tváří, a Bruce je pořád stejně dobrý. Ale zase to není ono, protože pořád je to docela pro-násilí, trochu trapas, a dost propaganda. Vychází průměr. ()

Hermi14

Přestože jde už o třetí díl, byl jsem velice mile překvapen. Na rozdíl od jiných "sérií" si smrtonosná past stále zachovává vysokou úroveň kvality. Trojka se mi dokonce líbila víc než dvojka. Námět tupě nekopíruje první dva díly, jak bývá u podobných projektů zvykem. Obsazení se taky vydařilo - Jackson i Irons jsou skvělí. Výborná akční podívaná. ()

LaMangue

Klasika. Na třetí díl velice povedené. Z celé série (zatím) má nejoblíbenější Past, do které padám pravidelně při každém vysílání ;) ()

MickeyStuma

John McClane je zpátky ve třetí pasti, která je už založená na úplně jiné koncepci. John McTiernan usoudil, že by třetí McClaneova sólovka už mohla připadat stereotypně a tak ho již nenechal pobíhat na jednom místě a dal mu parťáka. Ne však policistu, ale obyčejného civilistu, kterého ztvárnil Samuel L. Jackson. A byla to trefa. Brucemu Willisovi výborně sekundoval a společně tak vytvořili dvojku, kterým ani dvojice ze 'Smrtonosné zbraně' nesahá po kotníky. Padoucha si tentokrát střihnul Jeremy Irons. A musím přiznat, že potkat bych ho asi nechtěl. Pro Johna si připravil důmyslný plán, jak ho vyřadit ze hry a rozjel největší vykradačku, jakou kdy Amerika zažila. Ale to by nebyl John, aby mu nešlápl na kuří oko. A tak se po mírném úvodu, kdy se zhruba dozvíme o co kráčí, rozjede zběsilé tempo, které není k zastavení. John i jeho civilní parťák se neustále ženou napříč New Yorkem a přitom neustále hláškují, že to jeden nestačí ani sledovat. Nic tu není ponecháno náhodě. Rychlá napínavá atmosféra jakoby si nechtěla odpočinout. John McTiernan rozhodně věděl co dělá. A tak vzniklo pokračování, které svým tempem nenechá vydechnout, pobaví, a zanechá akční zážitek, na který se jen tak nezapomene. ()

helloween93

Čekali byste, že třetí díl téhle série bude už jen vařit z vody a ono ne. Opět tu máme do detailu promyšlený scénář a znovu musí teroristům zatnout tipec John McClane. Tomu pomáhá Samuel L. Jackson. Hodně akce a hlášek. "Pozdravuj bráchu" :D 4* ()

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

16.04.2014

Loni v březnu šlo do kin už páté dobrodružství Johna McClanea. Akčňák Smrtonosná past: Opět v akci sice příliš kladných reakcí nenasbíral, jelikož ale vydělal 300 milionů dolarů, slavná série bude… (viac)