David (Bobby Soto) je výbercom výpalného pre jedného z najväčších drogových bossov v Los Angeles prezývaného Čarodejník, ktorý riadi svoj rozsiahly zločinecký podnik z väzenia. Spolu so svojím parťákom Creeperom (Shia LaBeouf) denne obchádzajú prevádzky a obchody, aby sa uistili, že všetci majitelia zaplatili a majú vyrovnané účty s mafiou. Pri jednej rutinnej pochôdzke však dvojicu zastaví starý nepriateľ. Do mesta sa vrátil dávny Čarodejníkov rival Conejo (Jose Conejo Martin), ktorý je pripravený prebrať mu biznis. V podsvetí vypukne neľútostná vojna znepriatelených gangov o územie, pričom brutálny Conejo sa neštíti použiť akékoľvek zbrane a prostriedky. Prvými obeťami útoku nepriateľa sa stanú členovia širokej Davidovej rodiny, jeho manželka Alexis, strýko Louis a napokon aj unesené deti. David musí naverbovať bojovníkov zo spriatelených gangov, aby s ich pomocou Coneja zastavil a pomstil svoju rodinu. (TV JOJ)

jesuisnobody

Je to oficiálne. Ayerovi jeblo a svoju neschopnosť nemôže hodiť ani na WB ani na Netflix. Fušerská práca ktorá sa každou ďalšou minútou približuje k takým kapacitám ako je Seagal po roku 2000 alebo ľubovolný Nespútaný anjel. ()

Raziel811

Hooodně dlouhý úvod a relativně krátké finále. Takže pro mě příliš pozdě, příliš málo. Čekal jsem, že to bude mít grády jako Patrola nebo atmosféru jako Training Day. Ani jedno se nestalo a pro mě je to film, na který si za měsíc nevzpomenu nebo vlastně ano - jen to, že LaBeouf má divný uši :) ()

Mukade

Začalo to dobre, ale keď konečne začala akčná "polka" filmu tak to nebolo ono, akčné scény neveľmi zaujímavo natočené, generické, ich scenár bol o ničom (+ bolo ich vlastne veľmi málo) - Creeper raz dva bol off, jeho ženský náprotivok (Gata), ešte rýchlejšie off, záverečná bitka dvoch hlavných tiež o ničom, proste babráctvo. Celkové 3** dávam za prvú ako tak dobrú polku. ()

Polux

4/10 | Měl jsme s filmem dost podobný problém, jako zazněl v recenzi. Všichni do jednoho jsou v tom filmu profesionální hajzlové, nebo někdo (rodina), kdo je v tom bez problémů podporuje, takže nebylo komu držet palce a veškeré osudy těch postav mi byly ukradené. Mnohé jiné filmy to mají stejně, ale buď mají ty postavy i nějakou "světlou" stránku osobnosti, nebo to táhne charisma hereckého představitele. Tady nikoliv (Shia se sice snaží maximálně, ale škatulka jeho charakteru "loajální poskok/psychopat" mu bohužel moc herecké práce nedovoluje). Plus ten závěrečný zvrat jako vystřižený z Bad Boys 2 (aneb sice se neznáme a nic z toho mít nebudete, ale nasadíte svůj život, abychom zachránili unesené členy mé rodiny, jo a pozor - je to dobrovolné, takže každý z vás teď řekne, jestli do toho jde nebo ne:-):-):-)) byl prostě k smíchu. On byl k smíchu už tam, ale tady je to o to horší, že jde o svět, ve kterém vám nikdo nezapálí ani cigaretu, pokud z toho něco mít nebude, natožpak aby pro vás riskoval svůj život. | PeZet ()

charles3

Docela drsný thriller se zajímavě obsazeným LaBeoufem, sympatickým hrdinou, patřičně démonickým záporákem, jeho stejně nebezpečnou pobočnicí a místy zdařilými "gangsta" dialogy skoro jak od Tarantina. Jediné, co u mě sráží výsledný pozitivní dojem, je oproti mému očekávání příliš rychlý a jednoduchý konec, jako by tvůrcům buďto došly peníze anebo byli nuceni hodně stříhat... Za mě 68 %. ()

floppy4

David Ayer tentokrát šliapol pomerne vedľa, je to v podstate hodinu a pol žánrová jednohubka bez nejakého zaujímavejšieho okorenenia. Sklamanie veľké že Shia LaBeouf hrá druhé husle a jeho postava je tu absolútne nevyužitá. Celkovo to bola proste nuda viac menej a veľký priemer, možno podpriemer. ()

mdf

Začátek vypadal docela slibně,takže jsem doufall,že se to rozjede, ale bohužel se nic nerozjelo, takže svým způsobem nuda. ()

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem