Joanna Staytonová (Goldie Hawn) sa síce na nedostatok peňazí sťažovať nemôže, ale ani keby ich mala miliónkrát viac, mladému Deanovi (Kurt Russell) by aj tak za odvedenú prácu nezaplatila. Lenže božie mlyny melú spravodlivo a niekedy aj pekelne rýchlo. A tak na výlete na luxusnej jachte spolu s manželom Joanna spadne cez palubu a stratí pamäť. Jej manžel reaguje patrične egoisticky a svoju milovanú ženu v hodine opúšťa. To však už je príležitosť pre Deana, ktorý Joannu presvedčí, že jej skutočný manžel je práve on. Ostáva už iba jediné: Dúfať, že sa Joanne pamäť nikdy nevráti... (RTVS)

Tomatáš

Příjemná, lehká komedie pro nenáročné..Člověk se opravdu baví a občas mi přišlo "Anne" dost líto, ač jsem jí to přál..:)Super.. ()

Master19

Typická romantická komedie 80. let. Tahle je i přes trochu podezřelé (aspoň pro mě) obsazení docela povedená a bez jakýchkoliv křečí koukatelná. ()

Compadre

Hodně pohodová komedie. Kurt Russell a Goldie Hawn jsou náramně sympatičtí a film jako celek má výbornej nápad. Ani se mi nechce věřit, že je to starý jako já ()

jujec

Goldie Hawn je v roli rozmazlené fifleny (na začátku filmu) tak skvěle hnusná a protivná, že to stojí za to vidět. Ostatní zbytek filmu je snadno předvídatelný - chvilku je to vtipné, chvilku veselé. Ale je to příjemná oddychovka, i když jsem čekal, že Anny (totiž Joanna) svému pravému manželovi něco vtipného před odchodem provede. ()

J.Lajner

Přesně ten druh romantického filmu, jehož vývoj a konec lze odhadnout po prvních dvaceti minutách. Arogantní, krajně povýšená postava je vystavena zásadní životní zkoušce, díky které projde osobnostní proměnou a začne si vážit lásky, pokory a svých bližních. Spolehlivý narativní vzorec, použitý nesčetněkrát před tím i po tom. Jenže kdo by se zlobil, když kormidlo třímá spolehlivý režisér a scénář je přeplněn spoustou vtipných situací? Nesmírně charismatická dvojka Kurt Russell a Goldie Hawn, pak tuhle pohádku se šťastným koncem dotahuje téměř k dokonalosti. Ideální relaxační biják. ()

cross

Úvod a závěr je sice o trochu slabší a má místy tendenci inklinovat k "šaškárně", ale jinak se jedná o výtečnou romantickou komedii s originálním scénářem a hezky komediálním podáním zůčastněných herců. ()

blackJag

Docela překvapivě film funguje i dnes a když si člověk odmyslí ty strašné songy nebo otřesné ohozy, zábava je zaručena. Otřepaná struktura pobytu v diametrálně odlišném prostředí a sváření dvou prve neslučitelných charakterů je tu podána přijatelnou formou bez přemíry sentimentu. Hawnová i Russell mají komediální potenciál a tady se jej podařilo zúročit. 75% ()

Autogram

Spočiatku je ten film hrozný, ukričaný a nervózny, ale keď som vydržal do druhej polovice, už to bolo lepšie. Prerod zlej ženy sa podaril a nakoniec bol z toho príjemný film na strávenie výdatného obeda. Goldie Hawn sa mohla aj v štyridsaťdva rokoch nechať označiť za dvadsaťdeväťročnú. ()

spikey1

Nejzábavnější romanťárna jakou si dokážu představit, manželský pár Hawn s Russellem si užijete jako s nikým jiným, svojí zábavností si dokonce dokáže poradit i s Pretty Woman, ačkoliv to spousta lidí neuzná. Skvělá podívaná. ()

sedm.1

Tuctová romantická komedie,které v těchto letech vznikali jak na běžícím páse a vesměs byli stejné.Stejné jako tato.Zde byli možná pouze navíc o trochu lepší herci.Bída! ()

Lukoboss

Vcelku zábavná rodinná komedie, která slouží jako taková pohodová oddechovka. Chemie mezi dvojicí funguje, vtípky celkem taky, není potřeba nad ničím moc přemýšlet a prostě se jen dívat. Děcka jsou taky dobře vybraný, takoví správní zlobiví smraďoši, takže ani tady není prostor na nudu. Za mě nadprůměrná pohodička. ()

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami

12.12.2009

Tohle bolí. Ne že bych si nedovedl představit remake Honby za diamantem, ale chtělo by to schopného režiséra a hlavní představitele, kteří alespoň vzdáleně napodobí chemii, jiskřící v té době mezi… (viac)