Youngblood

• USA Youngblood

Rob Lowe v tomto filmu ztvárnil titulní postavu, mladého hokejového génia s talentem střílet branky, ale s holubičí povahou. I přes jeho křehkou náturu ho trenér Chadwick dá na soupisku. Jeho účinkování ale nemá dlouhého trvání - pošlou ho totiž domů poté, co ho vyřadí jeden obzvláště nepříjemný protihráč Racki, který mladíka brutálním způsobem nemilosrdně pošle k zemi. Sklíčený Youngblood se vrací domů na kanadský venkov, kde ho jeho otec a starší bratr utvrdí v tom, že hokej není pro slabochy. Za jejich dohledu okamžitě začne s "bojovým" tréninkem, aby se připravil na svůj návrat a vyrovnání účtů s Rackim. Mezitím se také zamiluje do trenérovy dcery. (oficiálny text distribútora)

Jarb

Patrick Swayze v mojí nejoblíbenější roli, příběh je jednoduchej ale myslím že na tu dobu pěkne zpracovanej.Navíc hokej zbožnuju, takže dávám 4* ()

montel

Dean Youngblood (Rob Lowe) je 17-letý hokejista, který zkouší své štěstí v juniorském týmu Hamilton Buldogs. Zde se skvěle sehraje s kapitánem týmu Derekem Suttonem (Patrick Swayze). Dean tak kráčí společně s týmem za pohárem i za novou láskou Jessie (Cythia Gibb), dcerou trenéra týmu...Příjemná oddychovka na kterou se dobře kouká.Vydíme zde spoustu známých mladých herců, v jedné z menších rolí dokonce Keanu Reevese. Nebýt toho trošičku nereálného hokeje,jednu hvězdu bych přidal. Mladá Cythia Gibb, pro kterou to byla první větší role, je hodně pěkná.Škoda, že se zahrabala ve filmech pro TV. Hezkých 60% ()

Tomulka

Mně na filmu nejvíce zaujala ústření hudba (melodie) . Jinak celkem slušné pokoukání na céčkový film. Kostnatost, malý rozpočet a jednoduchost příběhu společně s děsnými dialogy a slabšími hereckými výkony číší z filmu snad kždou minutu. ()

spaceCadet

Moje oblíbené sportovní prostředí. Zápasy jsou dost naivně natočené, to mi ale nevadí. Možná že to byl i záměr, mírně nadsadit realitu, vypíchnout zajímavé charaktery i když to vlastně takhle opravdu v hokeji nechodí. Příběh není nic světoborného. Jak sedlák z vidlákova ke štěstí a ke krásce přišel. Je to ale zabalené do neokoukaného prostředí a mě to rozhodně baví. ()

matty66

Jako velkého fanouška hokeje ve mě tenhle film vyvolal záchvat smíchu.Nejstupidnější bylo,že po vyhraném turnaji si hráči najdou ještě čas na šermování hokejkami.Příjemně mě překvapily jen bruslařské schopnosti Patricka Swayzeho. ()

hypperbola

Film mého mládí a jako hokejista nemůžu jinak, než čtyři hvězdy a už to je moc. Youngblood a Racki, u kterých v jedné scéně udělali výškový rozdíl 20 cm a váhový 30 kg, jsou v poslední bitce najednou stejně vysocí a mají podobnou postavu. ()

will_hunting

Chyba ve filmu: Když se v úvodu prohání malý Youngblood na zamrzlé řece s kamarády, drží hokejku na levou stranu. Ve zbytku filmu ale hraje s hokejkou na pravou stranu. ()

doltn301

Viděno asi 20krát v 90.letech na VHS a dobrý, čtyři * je možná trochu moc ale budu-li vycházet z doby kdy jsem tento film sledoval tak jo. ()

Pelidor

Mustangové prohrávají po dvou třetinách 2 : 0 když v tom náhle nastoupí Dean a všechno je jinak. Na první gól si ještě teda nechá přihrát , druhý vstřelí po bully , které si sám pro sebe vyhraje a poslední dává z trestného střílení za faul na sebe. Takže je úplně jasné ,že hokej je kolektivní hra. ()