Jumanji: Vitajte v džungli

• Česko Jumanji: Vítejte v džungli! (viac)

Po tom, čo štvorica študentov objaví starú hraciu konzolu, sú vtiahnutí do fantastického sveta Jumanji. V ňom sa z nich stanú avatary, ktorých si na začiatku hry vybrali - z nevýrazného Spencera je razom mocný dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z krásnej blondínky Bethany je zavalitý profesor a nemotorná Martha sa premení na odvážnu bojovníčku. Jumanji však nestačí len hrať, Jumanji sa hrá s vami. Aby hrdinovia v hre nezostali uväznení naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä samých seba... (Itafilm)

Naby

Moje očekávání bylo celkem minimální, takže jsem byl vlastně mile překvapen. Základního, dobrého příběhu se to drželo, v určitých ohledech možná trochu moc. Na druhou stranu některé novinky tenhle příběh i trochu pozvedává. Koukali jsme s dětma a až na pár méně vhodných slov, nebo scén tl bylo vpohodě. Jako rodinný film, kdy si dospěláci chtějí trochu odpočinout je to určitě k doporučení. Celkem 4* ()

Erichan

Nádherný vtipný a dôstojný tribute pôvodnému Jumanji! Toto fakt vyšlo. Posledná bodka filmu by bola dokonalá, keby sa nerozhodli natočiť úplne zbytočné (a veľmi zlé) pokračovanie... Toto je však film, ktorý sa dá pozerať raz za rok každý rok. ()

JimmyMadison

Když jsem tento film hodnotil, v první řadě jsem ho oprostil od klasiky Jumanji s Robinem Williamsem,,,,, kdybych ho bral za každou cenu jako návaznost, nebo ho měl nedej bože srovnávat, asi bych přemýšlel jestli dát jednu hvězdu nebo odpad :D. Ale vážně, myslím že se tvůrcům i hercům film povedl, ať už díky zajímavé myšlence s virtuální videohrou, krásné přírodě všude kolem a nebo vtipnými scénami s bonusovým Kevinem Hartem. Kdo neviděl ať jde do toho... ()

KraLuban

Nemůžu si pomoct, ale fakt jsem se bavil. Je to hollywoodsky velké, blbé a zábavné...prostě přesně tak, jak to má být. A The Rock je prostě božíííí:)! ()

Bogrant

Platí v podstate to samé čo pri pôvodnom filme. Výnimkou je iba to, že zatiaľ čo ten mal vtedy pomerne nápaditý príbeh a nie moc dobré digitálne efekty, tak táto verzia má zasa celkom slušné efekty a nie moc zaujímavý príbeh. Ako voľné pokračovanie je to však obstojná zábava, miestami trápna, ktorá je menej blbá než sa na prvý pohľad zdalo a ktorá prekvapivo funguje v postavách. Rock s Hartom si sadli a ten humor nie je až taký protivný, len s tým Blackom to tvorcovia dosť netrafili. Emócie je zbytočné rozoberať, tie sú tu uveriteľné asi ako to, že tie nosorožce boli skutočné. Radšej iné hry. ()

CirkAtum odpad!

Po půl hodině jsem musela odložit, snažila jsem se film alespoň preskakat, ale ani to nešlo . Původnímu filmu nesahá ani po kotníky. Vím, že to má být oddechovka, ale ani to tomu nepomohlo. ()

nevergiveup

Jo, tohle celkem fungovalo. Origo je origo, bylo pojatý dost jinak, pro mne líp. Tady se zkusila nová cesta a podle mě byla taky docela slušná. Navíc kombinace Rocka a Kevina Harta prostě vždycky funguje. Slušná zábava na neděli. 65% ()

mmajjkii

Je to taková oddechovka, vcelku zábavná a akční, s velmi dobrým obsazením, rozhodně lehký nadprůměr. A oproti Jungle Cruise mi semka The Rock vyloženě seděl, jelikož hraje roli tvrďáka tělem, do něhož se vtělil zhrzený puberťák (tyhle role mu fakt sedí). Mimo to s Kevinem Hartem jsou povedená dvojka, Jack Black tomu dodal šmrnc a díky Karen Gillan se zas bylo na co koukat :D. Takže spokojenost, tak nějak jsem tušil do čeho jdu, tedy 3*, IMDb 6/10. ()

Pythonator

Z nějakého důvodu se jim povedlo touto moderní verzí pokořit slavného předchůdce jak v zábavnosti, tak v dobrodružnosti. Takový Indiana Jones pro malé počítačové magory. A jako třešnička na dortu skvělá tombraiderovská Karen Gillan oděná tak, že se vám o ní bude snívat ještě za padesát let. ()

imanicornyt

Tenhle snímek je jedno velké milé překvapení. Mluví ze mě skutečnost, že jsem původní film z 1995 neviděla, ale nemám pocit, že by to mělo můj objektivní názor nějak markantně zkreslovat (možná jen ten subjektivní). Originálně poutavý děj je postavený na dobrém obsazení a to by samo o sobě tomuto počinu bohatě stačilo, ale přesto k tomu máme mnoho dalších prvků, které fungují jako neodbytné lákadlo a hned na začátku připoutají diváka k obrazovce, aby ho na konci filmu podle nepsané dohody pustily. V neposlední řadě je to skvělá komedie, a já sama za sebe musím dodat, že jsem se královsky bavila a od srdce nasmála. ()

Milo384

Zábavná nenáročná rodinná komedie. Nedávno jsem viděl film Cesta na tajuplný ostrov 2, takže musím srovnávat. Jumanji se mně líbilo víc, proto dávám 4*. Pobavil jsem se, příběh dobře ubíhal. Herci příjemní. Určitě si pustím další díl. ()

Brvis

Perfektní zábavná podívaná! Jako za mě ten kdo neviděl jumanji, jako by nebyl správným divákem. Herecký čtyřlístek (Dwayne Johnson, Jack Black, Karen Gillan, Kevin Hart) jsou opravdu parádní, jako asi nejvíc si to užíval Jack Black a Kevin Hart, kteří jsou fakt parádní a vtipní. Příběh je průměrný, ale tady nejde o příběh jako takoví, tady jde o tu originalitu, která je parádní a fakticky úžasná podívaná. Jako ovšem je to v podobném duchu jako originál z devadesátek. Není divu že tenhle film vydělal miliardu. Mohu jen doporučit. ()

Feacher

Moc mě zajímalo, jak bude vypadat napojení děje a myslím, že to bylo docela povedeně, až trochu šalamounsky vyřešeno a nakonec vzniklo docela povedené pokračování, které mě tedy bavilo asi i víc než původní verze. Občas jsem se opravdu zasmál, bylo tam i napětí, na 5* to u mě stačí! ()

Peky

Po pěti letech jsem se konečně odhodlal zhlédnout tenhle film, do kterého se mi pořád moc nechtělo, protože ten původní s Robinem Williamsem je prostě moje srdcovka, na které jsem vyrůstal. Od tohoto pokračování jsem tak příliš neočekával, ale nakonec jsem dostal v pohodě akční oddechovku se sympatickým obsazením, která mi utekla jako voda. Jenom teda scénář mohl být určitě propracovanější a nápaditější, hlavně vzhledem k tomu prostředí videohry, do kterého se hlavní postavy dostaly. Tam byl podle mě obrovský potenciál, který ale ze strany tvůrců zůstal značně nevyužitý. Takhle je z toho nakonec jen slabší příběh, který mě sice na jedno zhlédnutí pobavil, ale za pár dní už si absolutně nebudu pamatovat, o čem tento film vlastně byl. ()

JB001

Vzpomínám na doby, kde jsem se díval s dětmi na původní Jumanji s Robinem W, a vím, že se to klukům dost líbilo. Po letech koukám na nové zpracování a jsem mile překvapen.  Řekl bych, že se mi tato nová verze líbí víc než ta stará. Výborná zábava na páteční večer u HBO ()

Miroslav.Zac

Pro mě prostě bude originál z roku 95 nejlepší a to hlavně díky smutnému úsměvu Robina Williamse, který dokázal dát každému filmu takové to hřejivé cosi, co diváka naplnilo vědomím, že ten film stál skutečně zato. To ovšem neznamená, že nový Jumanji není akcí a humorem našláplá pecka, kterou si užije celá rodina. ()

Koreangirl

Na tohle jsem šla i do kina. Protože jsem samozřejmě viděla i originální Jumanji, tak mě zajímalo, jak se novodobá produkce popere s konceptem hry, která vás plně zapojí do hry.  Samozřejmě jsem nečekala, že začátek filmu začne na střední škole, kde se banda dětí dostane do třídy pro poškoláky a místo, aby dělali nakázanou činnost, tak objeví starou video konzoli. Co následovalo pak mě rozsekalo. Jack Black mající uvnitř sebe dívku, odpovídajícím způsobem se i choval, prostě boží.  Je škoda, že už moc nehraje v komediích. Dnešní herci by se od něj mohli lecčemu naučit. Pokud šlo o Dwayna, jemu nemám co vytknout. S Jackem Blackem měl skvělou chemii. Nejvíc mě rozsekal Nick Jonas. Margarita a alergie na komáry. Kdo viděl, pochopí. ()

babuška

no když už jedu tak dál, má to spád a člověk se nenudí, hodně dobrej výběr herců, takovej krásně nesourodej, zkrátka každej jsme nějakej,4/70% ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (viac)

Dvojka Jumanji nabírá posily

Dvojka Jumanji nabírá posily

06.01.2019

Dvojka k hitu Jumanji: Vítejte v džungli! s Dwaynem Johnsonem (Rychle a zběsile 5) a Kevinem Hartem (Night School) se pomalu ale jistě řítí a tento týdne jsme se dozvěděli o dvou nových hereckých… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Dwayne Johnson jako lidový hrdina

Dwayne Johnson jako lidový hrdina

11.10.2018

Herec Dwayne „The Rock“ Johnson (Rampage Ničitelé, Pobřežní hlídka) si zopakuje spolupráci s režisérem Jumanji: Vítejte v džungli! Jakem Kasdanem (Zkažená úča), aby společně natočili příběh… (viac)