Jumanji: Vitajte v džungli

• Česko Jumanji: Vítejte v džungli! (viac)

Po tom, čo štvorica študentov objaví starú hraciu konzolu, sú vtiahnutí do fantastického sveta Jumanji. V ňom sa z nich stanú avatary, ktorých si na začiatku hry vybrali - z nevýrazného Spencera je razom mocný dobrodruh, svalovec Fridge sa zmení na drobného génia, z krásnej blondínky Bethany je zavalitý profesor a nemotorná Martha sa premení na odvážnu bojovníčku. Jumanji však nestačí len hrať, Jumanji sa hrá s vami. Aby hrdinovia v hre nezostali uväznení naveky, musia zmeniť svoj pohľad na svet, no najmä samých seba... (Itafilm)

teplic

človek čaká totálnu blbosť na podojenie nostalgického cecku dnešných tridsiatnikov a ADHD dnešnej generácie displejofilov a ono z toho vylezie celkom zábavná trapošina. aj som sa zasmial. ()

katka74

Žádné velké umění se nekoná, ale bavila jsem se. The Rock se svým charismatickým pohledem :-) a dokonalým tělem byl nejvíc. ()

JollerCZE

Lehká a svižná komedie, která celkem slušně zabaví. Námět je vcelku neotřelý a provedení také není nejhorší. Fe filmu podává Jack Black velice slušný výkon a troufám si říci, že trochu i zastínil Dwayne Johnsona. Zbytek party taky ujde. Co se týče příběhu, tak zápletka je jednoduchá a celkem předvídatelná. Mohu pochválit celkem slušný počet vtipných scén i pěkné CGI. Celkově mám z Jumanji dobrý pocit. ()

petrsponar

Ani druhé shlédnutí od doby co jsem na tom byl s malým bráchou v kině,a pořád mě to neoslovilo,ano má to tunu cool nápadů,a i vtipných scén( Dwayne Johnson, Jack Black,, Kevin Hart to je prostě TROJKA!),ale pořád to nedosahuje kvalit prvního dílu z roku 1995,tam bylo víc tajemna a divák si mohl lépe představit džungli uvnitř hry.6/10 ()

Knightey

Za mě super! Opravdu jsem se tak dobře dlouho nezasmál. Tady v tomhle případě se dá říct, že pokračování je stejně dobré, né-li lepší než jeho předchůdce. ()

Dzoumen

To bylo dobrodrůžo!Další díl po jedničče vyšel až po 22 letech a po té době se ten film uplně změnil, aspon po vyzuální stránce.Tento film můžu zas jak u jedničky doporučit pro rodinu. 75% ()

palmovylist

Vlastně docela příjemně strávený čas s tímhle filmem. Popravdě už si nepamatuju původní verzi Jumanji, tak nemůžu porovnávat, ale zajímavý nápad s videoherní tématikou a schopnostma postav. A koliv Dwaynea Johnsona moc nemusím, tak tady mi ani nepřekážel. Trochu mě mrzela absence napětí, jelikož děj byl podle mě dost předvídatelnej, ale zase to bohatě vynahradily všudypřítomný vtípky, který film docela mile oživily....65% ()

blondboss

Ako fantasy akčná jednohubka je tento snímok priam super. Netreba ale od neho čakať nejaké hlbšie myšlienky či zaujímavé dialógy. Je to proste o vizuále, o odkazoch na pôvodný snímok, ktorého je vlastne pokračovaním, a zároveň aj skvelých akčných scénach. Sem-tam sa aj zasmejete, ale nie je to nič preborné. V podstate od tohto snímku sa to ani veľmi nečakalo, je to skôr dobre odvedená guilty pleasure pre dospelých. 60 % ()

Karlos8

Jumanji je jedním slovem jízda. Herecké obsazení (to herní) je skvěle namícháno, dokonce tak skvěle, že se po celou dobu vhodně doplňuje. Příjemným zpestřením jsou rozhodně drobné vtipné narážky, u kterých se člověk skutečně lehce zasměje. Hlavní "záporák" je zde pouze v uvozovkách, protože zásadnější roli nehraje a je zde spíše jen do počtu. Kdo naopak přitahuje divákovu pozornost, tak je jednoznačně Dwayne Johnson se svoji, jak jinak, než namakanou postavou. Osobně doufám, že nikdy neuslyším "znít bubny z džungle", jinak bych si totiž musel jít zahrát. Mimochodem všem na konci hry zbude jeden život. Přesně ten jeden život, který každý z nás ve skutečnosti žije. ()

blazma

Dost velké překvapení když se ke mě dostala zpráva, že bude pokračování Jumanji. Když jsem viděl herecké obsazení řekl jsem si hned Wow tak tohle bude pecka, pak jsem se ale zarazil a začal se strachovat jestli jen těmi velkými nechcou nalákat diváky a pak to rychle spadne na prdel. Jenže ono ne! Přišli s příběhěm který se otočí o 180 stupňů a místo toho aby hra přišla do reálného světa, reálný svět vstoupí do hry, no prostě Perfektní!! Tohle je ideální Rodinná, dobrodružná komedie. ()

Dejf4

Strašně fajn oddychovka. Funguje to jak po dobrodružné, tak i po videoherní stránce. Je to správně zábavné a i vtipné. Herci k tomu sedí a jejich postavy jsou správně využité. Poctivě natočený popcorn. 7/10 ()

JenYu

Puberťáci mě nebavili, Dwaynova parta už byla lepší. Podivuhodný překlad (Fridge - Chláďa, Smoulder - Hořan... Ehm, vážně?). Bethany v těle Jacka Blacka roztomilá. Vtipné chování vedlejších herních postav. Záporák nadbytečný. Nick Jonas fešák :) Jedním okem dovnitř a druhým ven. ()

Elio

Já tyhle potrhlosti bez větších ambicí než prostě a jednoduše pobavit začínám mít ráda čím dál víc. Původní Jumanji jsem neviděla a tento díl jsem viděla až po zhlédnutí třetího, takže pořadí jsem si trochu zpřeházela, ale ve finále to ničemu nevadilo. Jumanji má jednu velkou výhodu, a to že staví na pro mě dost zajímavém konceptu: prožít si PC (zde konzolovou) hru na vlastní kůži. Možnost být v úplně jiném světě, setkat se tváří v tvář s NPC charaktery a mít jen omezené množství "pokusů" na to hru splnit je vzrušující záležitost, a i když je samozřejmě jasné, že to hrdinové nějak dotáhnou do konce, celou tu jízdu si jednoduše užíváte se zatajeným dechem. Největší perlou jsou zde herecké výkony herních postav, z nichž celou komediální složku korunuje Jack Black se svou Bethany. Upřímně řečeno, takhle jsem se hodně dlouho nebavila. Jumanji se natrvalo zařadilo mezi pohodové filmy, které si ráda znovu pustím, když budu zrovna potřebovat se obyčejně pobavit. ()

vodkasesemte

S titulkama to celkem ušlo. Spreading like a wildfire. Fortunately, there is no better place for self-reflection than detention. Are you gonna help, or are you too pretty? Hair is everything. Backpack power. ()

Vito_LePour

Tady se mi líbil i ten typicky americký sladký konec, protože to k tomu tak nějak prostě patřilo. Zasmál jsem se opravdu docela dost. Skvělá oddechovka, výborně napsaná i natočená. ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (viac)

Dvojka Jumanji nabírá posily

Dvojka Jumanji nabírá posily

06.01.2019

Dvojka k hitu Jumanji: Vítejte v džungli! s Dwaynem Johnsonem (Rychle a zběsile 5) a Kevinem Hartem (Night School) se pomalu ale jistě řítí a tento týdne jsme se dozvěděli o dvou nových hereckých… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Dwayne Johnson jako lidový hrdina

Dwayne Johnson jako lidový hrdina

11.10.2018

Herec Dwayne „The Rock“ Johnson (Rampage Ničitelé, Pobřežní hlídka) si zopakuje spolupráci s režisérem Jumanji: Vítejte v džungli! Jakem Kasdanem (Zkažená úča), aby společně natočili příběh… (viac)