Tajomstvo dračej hrobky

• Česko Bájní tvorové: Dračí hrobka (viac)

Travis Preston (Scott Adkins) a jeho chlapi odcestujú do Číny pátrať po tajomnej bytosti, ktorá by vlastne ani nemala existovať... Nespochybniteľným dôkazom toho, že je až brutálne skutočná je však to, že v jednej odľahlej dedine kdesi pánubohu za chrbtom spôsobila katastrofu nepredstaviteľných rozmerov! A tak si Travis a jeho spoločníci budú musieť poriadne pohnúť, pretože medzičasom sa na cestu na rovnaké miesto určenia vydal aj známy a mimoriadne nebezpečný lovec ľudí Harker (Dolph Lundgren), ktorý chce bájneho netvora uloviť! (TV Markíza)

Psycho.R

Takovej průměrnej, dobrodružnej film, což není někdy na škodu, zvláště, pokud nechcete zatěžovat mozkové závity. A kluci namakaný mi tam seděli, s tim jsem neměl problém. ()

vikino1

:-) tak trochu mě připadá, že se Segal, Van Damme a Lundgren někdy v devadesátkách vsadili, kdo natočí větší píč-----u. No nevím kdo by tu sázku nakonec vyhrál, ale tohle tohle by byl silný kandidát na prvenství. ()

rublik05 odpad!

Pokud si tvůrci pod pojmem drak představují přerostlou obojživelnou ještěrku, tak se vlastně vůbec nedivím, proč je snímek Bájní tvorové taková katastrofa. Překvapil mě Dolph Lundgren, že se do něčeho takového nechal uvrtat, ale prachy jsou patrně přednější, než potřeba si zahrát v dobrém filmu. Asi jediná věc, která se mi alespoň trochu líbila, bylo docela příjemné prostředí, zbytek však nestál za nic. Herci otřesní, efekty tragické, dějová poutavost čistá nula. Příběh zcela o ničem, jen jedna velká nuda. Ač se snažím, jak se snažím, nemohu najít nic, co by mě na tomto filmu nějak zvlášť zaujalo. Zkrátka absolutní ztráta času. 0/10. ()

Likan7

Taky máte pocit, že studio z toho chtělo mít nějakou sérii? Když máte 2 skoro až legendy akčního žánru, ale nutíte si hrát na Indiana Jonese a Lovce pokladů z roku 1999. Adkins ani Lundgren tu nic nepředvedou, jeden je jakože hodnej věděc, druhý je jakože drsný lovec zvířat. A jejich jediná konfrontace spočívá v přetahování se o pušku a jednu pěstičku. Příběhově by ten film zase nemusel být až takový trash, minimálně první hodina se dala v klidu přežít, občas nějaká mrtvola, pobíhání po pěkném lesíku někde u jezera při sluníčku. V posledních 20 minutách se to ale strhne do nahánění s přerostlou trikově příšernou ještěrkou. Vrcholem kvalit filmu je pak scéna, ve které se Adkins snaží s tou ještěrkou prát. Jenže ty záběry na se vůbec nepasují, takže se příšerně moc vidět, jak se Scott jen vrtí na zemi a někdo se snažil na jeho pohyby našroubovat někde na kalkulačce (protože i můj pracovní ntb by udělal lepší triky) ještěrku. A závěr? Tam asi byla ta víra v nějaké další pokračování....naštěstí pro nás nevzniklo. ()

beso74

Čo už, na svete sú kde aké indivíduá, jeden sa zameria na pekné baby, iný na drahé autá, tretí zbiera motýle a sú aj takí ako Adkins , čo sústredili svoju pozornosť na bytosti, ktoré existujú len v rozprávkach a miestnych legendách, tie chcú nájsť a chrániť. A potom ešte tí, čo by najradšej všetko postrieľali, volajú ich neviem prečo príliš vznešene poľovníkmi, takým je napríklad aj Lundgren. A tak tu máme dobrodružný film s ekologickým posolstvom, v ktorom však chýba to najhlavnejšie, nejaké poriadne dobrodružstvo. Film je prepchatý špeciálnymi efektami, ktoré nie sú síce najlepšej kvality, ale keďže mám ešte v čerstvej pamäti vzhľad katastrofálny tyranosaura z Jurassic Prey, som v tomto prípade oveľa zhovievavejší. Konečný verdikt znie, film sa pozrieť dá, ale určite nebudem túžiť po jeho repríze. ()

MartinTerran

Nevím, nevím, jako ve filmu asi fajn, ale kdyby tahle amatérsky někdo přistupoval k lovu velkých predátorů, tak by na začátku neumřel jen mladej, ale všichni a film by měl 10 minut. Když toto pominu tak celý film je o hledání, nahánění a následném utíkání (asi by to chtělo zlepšit strategii). Nakonec samozřejmě závěrečný fight mezi všemi zúčastněnými. Nuda to úplně nebyla, ale žádný zázrak rozhodně nečekejte. Dolphík je super záporák, to mu fakt jde. Hodnocení: 38/100. ()

muti

ked uz film s Lundgrenom musi mat soap opera vsuvku, tak je niekde chyba. to je moment kedy si poviete, ze je cas prepnut, resp vypnut. ()

Kokutek odpad!

Viděl jsem závěrečnej boj s drakem, kterej vypadal jako obří mlok po botoxu hlavy. Následné dialogy mě utvrdily, že kvalita filmu je opravdu bídná a závěrečný uvažování o tom, že by mohl být další díl mě opravdu vyděsilo. ()

Sebule odpad!

To byl zase zážitek. Nemá cenu k tomu něco psát, úplně všechno je špatné. Scénář, herecké výkony, střih, nějaké napětí nebo něco vůbec není znát. Ještěra bych udělal i já v nějakém programu a celkově to vypadalo tak amatérsky, ztráta času. Alespoň jsem se pěkně pobavil :-) Hodnocení: 1,5/10 ()

v0jt1s3k

Nevím proč dávám dvě hvězdy, je to neskutečně blbej film, všichni hrajou jakože za 20minut se podává oběd a design monstra je na blití. Třeba proti úvodnímu medvědovi, ten se fakt povedl ()

GCorsini odpad!

No, jestli jste to ještě někdo neviděl, jako že upřímně doufám, že to je většina, tak se na to určitě nikdy ale opravdu nikdy nekoukejte, protože stroj času, či mazání paměti zatím neexistují... ()