Réžia:
Erkan AcarKamera:
Julian LandweerHudba:
Andrew ReichHrajú:
Franz Dinda, Sahin Eryilmaz, Xenia Assenza, Guido Broscheit, Suzan Anbeh, Fatih Akin, Alexander Schubert, Eugen Bauder, Laura Berlin, Nils Brunkhorst (viac)Hrajú
Franz Dinda
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Únos letu 181 (2008) (TV film)
Pred rokom v zime (2008)
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Sahin Eryilmaz
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Frau Ella (2013)
Med v hlavě (2014)
Unsere Zeit ist jetzt (2016)
Xenia Assenza
Nemecko
Najlepšie filmy:
Malý Winnetou (2022)
Temné údolie (2014)
WikiLeaks: Informačná vojna (2013)
Guido Broscheit
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Blackout (2010) (TV film)
První láska (2010) (TV film)
Vlna horúčav: Nikto neunikne (2008) (TV film)
Suzan Anbeh
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Francúzsky bozk (1995)
Dvere (2009)
Agnes a jeho bratři (2004)
Fatih Akin
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
V červenci (2000)
Experiment (2001)
Kurz und schmerzlos (1998)
Alexander Schubert
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Gundermann (2018)
Ľavou vpred! (2017)
Traumfrauen (2015)
Eugen Bauder
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Fucking Berlin (2016)
Upovídaná láska (2015) (TV film)
Turecky snadno a rychle (2012)
Laura Berlin
Najlepšie filmy:
Zafírovo modrá (2014)
Rubínovo červená (2013)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Nils Brunkhorst
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Sused (2021)
Rychlý jako vítr 5 - Velký Hurikán (2021)
Mathis Landwehr
Nemecko
Najlepšie filmy:
Výzva (2005)
Raven's Hollow (2022)
Dokonalý úkryt (2008)
Robert Maaser
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Osmý smysl (2015) (seriál)
1917 (2019)
Mission: Impossible 5 (2015)
Selam Tadese
Najlepšie filmy:
Lekárka z ostrova (2018) (seriál)
Vlhké miesta (2013)
Lotta a hledání lásky (2015) (TV film)
Reza Brojerdi
Irán
Najlepšie filmy:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Zeiten ändern Dich (2010)
Miesto činu (1970) (seriál)
Adrian Topol
Poľsko
Najlepšie filmy:
Bež, chlapče, bež (2013)
Dýchání pod vodou (2008) (TV film)
Franz + Polina (2006)
Volkram Zschiesche
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Výzva (2005)
Dokonalý úkryt (2008)
Jenny Elvers-Elbertzhagen
Najlepšie filmy:
Klopanie na nebeskú bránu (1997)
Drsňák (2006)
Svatební zvony (2009) (TV film)
Michael Ihnow
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Valkýra (2008)
Gedeon Burkhard
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Nehanební bastardi (2009)
Chobotnica (1984) (seriál)
Zázračné deti (2011)
Rebecca Immanuel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Cesta za svobodou (2009) (TV film)
Miesto činu (1970) (seriál)
Viera (2016) (seriál)