Will (Theo James) se Sam (Kat Graham) mají před sebou zářivou budoucnost. Will musí na služební cestu, a když Sam telefonuje, "něco" se během hovoru stane. Západní část amerického pobřeží zmlkla. Telefony, internet, satelity, zpravodajství, Bílý dům i prezident mlčí. Kompletní dopravní infrastruktura kolabuje. Nikdo nechce dát informace, co se vlastně stalo a co se aktuálně děje. Armáda se snaží situaci dostat pod kontrolu, ale všude panuje zmatek. Jenže Will a otec Sam Tom (Forest Whitaker) nechtějí čekat a vyrážejí do neznáma. Mají vůbec šanci Sam najít, když všude vládne bezpráví a chaos? (Rodriguez)

viperDavid

Forest Whitaker se pro mě stává poměrně slušným hercem, kterého asi začnu vyhledávat. Pravda, že to není snímek, který by byl projetý akcí od začátku do konce, ale zase to není vůbec špatný. Takový hezký ale nadprůměrný průměr :) ani nevím jestli se to tak dá říct :) ()

Kalidor_

Název filmu odpovídá větě, kterou si řeknete po skončení filmu. Až na ten konec, který tu dobře budovanou atmosféru sfouknul jak svíčku, jsem vcelku spokojen. ()

Lukoboss

Netflix je seriálovej a je to poznat... kdyby to mělo o hodinu míň a byl to pilot k nějakýmu postapo seriálu, bylo by to naprosto v pohodě a těšil bych se na další díly. Jenže ono to tak není. Má to skoro dvě hodiny a zdá se to neuvěřitelně rozvleklý. Nic moc se tam neděje, hodně se tam mluví o ničem, akce je poměrně očekávaná a ten konec - no nevím. Navíc se dějou náhody - jedou neuvěřitelně dlouho směr Seattle a po cestě narazí na vesnici, kde byl hlavní hrdina kdysi na návštěvě, pak najednou narazí na dům jeho otce, no úplná náhoda. Netflix se snaží, ale chce to ještě zabrat. ()

Forsberg11

Parádny rozbeh, ale veľmi naivný a lacný koniec. Námet skutočne stojí za to. Niečo sa so svetom deje ale nikto nevie čo. V celej krajine vypadla elektrika aj internet, armáda je v pohotovosti a vo vzduchu lietajú F 22-ky. Presne takto to mám rád. Do toho ešte nebezpečný road trip americkým stredozápadom. Cestou stretávame rôznych ľudí, väčšinou nie práve príjemných. Napätie sa v niektorých momentoch dalo krájať, pričom nad všetkým vysí celý čas otáznik, čo sa to vlastne deje. Potiaľto som bol viac menej spokojný aj keď logika pokryvkáva v tomto filme takmer neustále. Na to ale srať. Čo mi však pozitívny dojem z filmu pokazilo úplne bola posledná polhodina, ktorá je natoľko hlúpa, nelogická a nedotiahnutá, že som myslel, že sa pozerám na lacnú televíznu telenovelu. Škoda toho, pretože potenciál tam bol oveľa väčší. Takto len lepší priemer. 60 %!! ()

Zemi11 odpad!

Občas se mi zdají sny. Jedu odnikud nikam. Trvá to předlouho, nemá to žádný smysl. Přesto se nevzdávám a jedu. Nikdy nedojedu. ()

Jane18CZ

Film mohl být kratší, ta délka mu ubrala na dynamičnosti. Přesto je to fajnový snímek, kdy hlavní postava prochází vývojem až do konce filmu. Závěr byl skvělý i když se nedozvíme, co se vlastně stalo. Nahození možného vysvětlení byl skvělý nápad a už je jen na divákovi, čemu bude věřit. Za mě 65% ()

Disease

Civilní postapo, kde navzdory tomu, že se prakticky nic neděje, se povedlo vytvořit napětí a parádní atmosféru. Možná trochu uspěchaný konec tomu ubírá. ()

Strandmon

Příjemné překvapení. Výborná žánrovka s rychlým spádem, super postapo prostředím a sympatickými herci. Nenudil sem se ani na chvíli a tu atmosféru sem si přímo užíval. Klidně bych kouknul znovu, palec nahoru. ()

Nethar

Dalo se na to dívat dobře, Netflix umí. Není to nic převratného, v závěru žádné velké katastrofické orgie, takový poklidný thriller. Atmosféra fajn, jen jsem se bál, aby se to pak nepokazilo nějakým stupidním vysvětlením na konci. No, nepokazilo, víc prozrazovat nebudu :-) ()

Magika82

JASONe_X, děkuji za shrnutí mých vlastních myšlenek. Co však nemohu snímku, či lépe řečeno scénáristovi a režisérovi, který zřejmě přijal scénář bez výhrad odpustit, je několik zásadních bodů: 1) Co se událo za přírodní katastrofu? 2) Proč cesta dlouhá cca. 3.500 km, probíhá bez dalších následků oné živelné pohromy? 3) Proč je na tak dlouhé cestě tak málo a navíc zcela předvídatelných překážek, na které hlavní aktéři nejsou připraveni? 4) Přežily hlavní postavy svůj únik patrně před pyroklastickým proudem či nikoli? Tyto čtyři body nutí mé svědomí ke sražení hodnocení až na 40%... ()

Illy

Pro mě příjemné překvapení, navíc v tématu mém téměř nejoblíbenějším. Pro někoho možná málo akční, pro někoho možná málo vysvětlující. Ale ta atmosféra je perfektní. Pokud vás baví konce světa, doporučuju. ()

Luukec

Celá série Jericha v jednom filmu, jenom je všechno hodně zjednodušené.. a tak nějak tomu chybí konec. Ale jinak zaijmavý film s dobrou atmosférou. ()

cskomando odpad!

Naprosto zabitý čas, Akční - ne, dobrodružný - jako vážně ? Sci-Fi - celý film čekáte na jeden po**aný moment, kdy chcete zjistit co za čím stojí, co/kdo/jak/proč způsobil.... a nakonec dostanete úplné ho*no. Samozřejmě zde nacházíte spoustu stupidních, nereálných momentů... Tak sakra, když už píšu scénář a příběh tak se zamyslím nad tím, že pokud široko daleko nikdo není a jsou kolem dokola téměř samé pouště, tak si jedna dotyčná osoba vystoupí a řekne, béé já už dál nepojedu, jdu sama .. jasně, bez jídla, bez pití půjde XXX kilometrů daleko, ale hlavně, že si vzala své nářadí no-logic. Další pokud někomu zlomím nebo se mu zlomí částečně žebro, vážně mi chcete říct, že se nezpůsobí vnitřní krvácení ? Jako vážně přežije další 4 dny ? :D Ty kráso.... nakonec jsem se rozhodl, že to stejně přehodnotím a dám odpad, takovejhle paskvil jsem už dlooouze neviděl :))) žánry bych opravil na post/psycho/thriller, přeji všem příjemnou podívanou. ()

johnymdoe

Film bez konce ač se mi líbil jak příběhem, tak herecky je pro mě prostě blbý film. A blbým filmům nemůžu dát víc jak 3 hvězdičky. Škoda, první půlka byla fakt dobrá. ()

Junys

Cestován krajinou a potkávání různých lidí, kteří můžou ale i nemusí být v pohodě. Mohlo by to být možná o něco kratší. Hodně tomu dodávala krajina a prostředí kterým projížděli. ()