Eastwood stvárňuje Earla Stona, osamelého 80-ročného muža na mizine s krachujúcim biznisom, ktorý dostane ponuku robiť obyčajného šoféra. Znie to jednoducho, no Earl nevedomky podpísal zmluvu na drogového kuriéra pre mexický kartel. Darí sa mu a dokonca tak dobre, že náklad sa mu prudko zväčšuje, až mu pridelia dozor. Nie je jediným, kto na Earla dohliada. Záhadný nový drogový pašerák sa dostal do hľadáčika húževnatého agenta úradu pre kontrolu obchodu s drogami, Colina Batesa. Hoci problémy s peniazmi pominú, hriechy minulosti začnú Earla dobiehať a nie je isté, či stihne napraviť svoje chyby, kým ho zákon či kartelové gorily dostanú. (Continental film)

Yahey

Kvalitní drama o staříkovi, který na sklonku života přehodnotí priority a emočně zmoudří, než jeho květina odkvete. Během toho si slušně zajezdí s kokainem přes hranice a užije jednu prima noc se dvěma kočkama. Go, Clint, Go! ()

Don82

Nemá cenu to více pitvat. Tento film táhne nahoru hlavně Clint Eastwood, hrající rozpadajícího se člověka snažícího se vyrovnat s minulostí, rodinou a ukvapeností 21. století. Příběh má jasné obrysy už od začátku, ale právě postava Earla ho dělá příjemně zajímavým ke sledování. ()

Cooller

pro všechny co znají westernovou tvář clinta eastwooda je tohle asi nezvyklé ale mě se líbí jak se nebrání tomu že stárne... na nic si nehraje a stále dělá to v čem je skutečně nejlepší a nejen timhle nam to nadále ukazuje.... jen tak dal :) ()

Shitonit

Lážo plážo, dokonale vizuálně ztvárněný pomalu se táhnoucí příběh, kde Clint září svým mistrovským mistrovstvím, klidně by to mohl být jeho film poslední a ostudu by neudělal. Příběh nezakopává, vše navazuje, dává smysl, a konec tomu dodává .. konec. Nutno se prokousat na první pocit poněkud podivným počátkem. Pak už to frčí jak po kluzišti. Prima. ()

boo-boo

Clint nato stále má a súdiac podľa formy v The Mule nato ešte dlho mať aj bude. Jeho Earl je natoľko sympatický deduško, že mu ten kostrbatý záver nielenže odpustíte, ale dokonca prajete. ()

Marty7CZ

Clint je prostě taková k*rwa klassa, že mu není rovno!!!!!!! kdo by chodil do bijáku na 90ti letýho chlapa? všichni na Clinta....80% ()

Maniik88

Film odrežiséroval a zahral hlavnú rolu skoro 90-ročný Clint. A taký aj ten film bol. Bol pomalý, bol o hodnotení prežitého života, rodiny, prehodnotení priorít. Proste mi to prišlo ako spoveď a pomalé lúčenie skvelého herca a ešte lepšieho režiséra. Jeho dcéru si zahrala skutočne Clintova dcéra. Aj keď sa vo filme nestalo nič prevratné, celý čas bol pomalý, žiadne extra zvraty, ani akcia, proste nič, na mňa to pôsobilo veľmi príjemne, úsmevne a videl som to rád. ()

ANTYCHRYST

Ve svém věku Clint stále válí.. Zajímavý příběh o takovém nepatrném přivýdělku :) prej potřebuji kardio dokrora.. Když se chystal přefiknout ty dvě běhny.. :) milý příběh.. Ale místy krapet zdlouhavý.. Málo akce.. 60% ale jako klobouk dolů ..v tomhle věku neskutečný výkon.. ()

Alojs

Bude to znít divně, ale Pašerák je takovým feel good dramatem. Eastwood je pořád ve formě a servíruje další fajnový příběh, kterému ledasco odpustíte (jako např. haprující logiku, jistou schématičnost ve vyprávění a absenci jakéhokoliv finále). I tak velmi příjemné překvapení. ()

LdaVinci

Naprosto špičkové řemeslo! Film s životní pravdou, nad kterou by se měl člověk zamyslet. Eastwood má charisma jako prase a další známé tváře rozhodně taky potěší. Supr! ()

Stanix

Clint je prostě neuvěřitelný, v 90 letech pobíhá před a za kamerou a ono to pořád funguje. Hluboce smekám pane Eastwoode. ()

papadoce

Na moje prekvapenie veľmi kvalitná krimi dráma s najstarším hercorežisérom v histórii Hollyúdu. Clint nielenže nezabudol točiť ako režisér, ale dokonca na staré kolená aj znova slušne hral. Tata bola veľmi sympatická rola. Za týmto filmom môžete vidieť buďto obyčajný príbeh drogového dílera pašujúceho kokaín do Mexika, alebo môžete vidieť neobyčajný príbeh človeka, ktorý premrhal na úkor rodinných hodnôt väčšinu svojho života, aby na staré kolená všetko napravil práve prachmi z pašovania kokaínu. V roli sympatického detektíva DEA sa objavil božský Bradley a potom sa tu mihlo ešte mnoho mini roličiek viac či menej mexikánov. Dráma má náboj, občas vtip, ale aj nepredvídateľné situácie, ktoré divák úplne nevie odhadnúť vopred ako dopadnú. A koniec? Taký úplne obyčajný, ľudský. ()

soviczka

Nebyl to vůbec špatný film a před Eastwoodem opravdu smekám. Bohužel jsem se ale celé dvě hodiny jen horko těžko soustředila na něco jiného než nedůstojnost stáří. ()

MickeyH.

Bez Clinta by tenhle film lehce zapadl mezi mnohé podobné. Sílu a hloubku snímku dodává právě Clintovo rozloučení se se světem filmu a částečně autobiografické životní zhodnocení. Doporučuju sledovat jeho vykreslení jím ztvárněné postavy chronologicky Million Dollar Baby - Gran Torino - The Mule. Dost to o něm řekne. ()

Mkartaylas56

Ale jo, sice na mě Pašerák již od začátku působil dost suše a nebavil mě v takové míře, jak bych od Clintova projektu čekal, ale postupem času jsem si na tempo a styl vyprávění zvykl a ve finále se mi i dostavilo tolik, kolik jsem před návštěvou kina očekával v podobě příjemného a mnohokrát i zábavného dramatu s jako vždy povedenou režií a hereckým výkonem Clinta Eastwooda. 70% ()