Miliardář předstírá vlastní smrt. Naverbuje mezinárodní tým agentů, který se vydá na odvážnou a krvelačnou misi s cílem odstranit brutálního diktátora. (Netflix)

Ollie235

Z toho, co podle popisu vypadalo docela slibně, se vyklubala naprostá kravina. Ani jedna z postav nevzbuzuje jakékoliv sympatie, jelikož žádná z nich nedostává prostor pro jakýkoliv rozvoj. Samotná akce, na které mělo 6 Underground stát, působí jako zmatená smršť výbuchů, honiček a výstřelů. Hodně přepálený akčňák, bohužel však ne dost na to, aby to alespoň bylo vtipné. ()

zelvicka.

Nedávno jsem viděl The Old Guard, taktéž z netflixové dílny, a byl tu velký pocit deja vu. Nový člen, tajná banda co operuje mimo vše, navíc velmi dobrá v zabíjení. O charakterech se dozvíme sotva špetku (čím je One přesvědčil, aby se vzdali všeho a všech?), a jedeme na parádní misi plnou efektů a hlášek, který ani nezapírají, že jsou z jiných filmů (jako vždycky potěší, když se znalosti popkultury trochu opráší). Reynoldsovi by někdo měl říct, že nemusí furt hrát jen Deadpoola. Skončí jako Depp a jeho všudypřítomné variace Jacka Sparrowa. Klasický mekáč k večeři, když je všechno ostatní už zavřené. Naznačení toho, že bude další díl, mi navozují pocit, že budu rád, když si mezitím dám třeba rok pauzu. On ten fastfood se nemá přehánět. ()

Untentrauer

Na to, jak je tenhle film béčkově akční vyžaduje po divákovi přílišnou pozornost, kterou není schopný vrátit formou kvality. Děj vypadá asi takto: Před půl rokem, trapnej vtip, hláška, neujel, před 14ti dny, neutekl, ujel, utekl bim, přítomnost, bam, hláška, blízká budoucnost, hong kong, jeřáb, kasíno, prcání, hláška, uplaval, vypadl, konec. Film má tolik prostřihů a průřezů časem že jsem se v tom ztrácel a nakonec mě to začalo srát. A k tomu se nakupí tolik nesmyslných scén, tolik nelogičností a sraček, že při nejlepší vůli nad tím prostě nelze nepřemýšlet. Takže nakonec mě při sledování filmu neustále něco rušilo, neustále mě něco odvádělo pozornost od uvolněného sledování až tu byl konec.. ()

Bezda202

Bay je prostě králem tohohle žánru a jsem rád, že se konečně nadobro vykašlal na roboty. Parádní akční jízda, nahláškovaná s perfektním castingem. Samozřejmě to není žádnej převratnej masterpiece, ale v rámci žánru akčních výplachů je to naprostá špička. 5* ()

Dunadan

6 Underground je presne tým projektom, aké si jednoducho nedokážem užiť naplno. Na jednej strane síce poteší fajn vizuálom, niekoľkými veľmi cool momentmi či bayhemovskou akciou, no zároveň si totálne podráža nohy debilným scenárom, kvôli ktorému vyzerá väčšina postáv ako banda dementných a akože vtipných idiotov (až na skvelú Mélanie Laurent, ktorá tu nemá konkurenciu!). Asi som sa len tešil o čosi viac, ako je zdravé (6/10). PS: Stále je to však lepšie než Transformers 4 a 5, aj keď neviem, či sa to dá v tomto prípade považovať za kompliment. ()

Illy

Bay is back! Ultracool akční námrd se vším všudy! Tohle dlouho chybělo, pořádná obrazovka a ozvučení vystřelí zážitek nahoru. Doporučuji!! ()

Flopik

Na toto som sa tešil a právoplatne. Michael Bay je proste kráľ akčných filmov. Úvodná naháňačka môže byť pre niekoho chaotická ale inak sa jedná o jednu z najlepšie natočených naháňačiek vo filme.Herci výborní , Ryana proste môžem ale chválim aj ostatných a potešili aj krásne baby. Akcia v celom filme brutálna, hudba úžasná a finále skvelé. Ja som sa bavil a doporučujem všetkými desiatimi. A nejaké to pokračovanie by som kludne zobral. ()

petikacka

Jo, tak tohle je typický Bayovský spektakulární spektákl...Musím se přiznat, že naposledy mě poprvé a naposled opravdu ohromil svými MIZERY, to jsem šla z kina doslova, nabušená adrenalinem...Pak se ještě dala SKÁLA, ale tam už trochu drhnul scénář...No a teď zpět k naší 6 respektive 7 podzemních duchů...Je to strašná a totální kravina, ale...ALE...Ryan si udržel svůj deadpoolovský look a to mě bavilo...zbytek týmu zrovna sice nehýřil vtipem, ale pořád se to dalo...Co ovšem bylo nejlepší, to byly ty jednotlivé, zpomalené detaily akčních záběrů...Tam jsem se opravdu válela smíchy...Film sice o ničem, ale plný humoru a to já mám ráda...Za mě 85% ()

TheSpearCZ

6 Underground je i přes velkou kritiku solidní akční oddechovka snad se vším, co k takovým přepáleným akčňákům patří (drahá auta, sexy holky, parkour, luxusní zbraně, gore, jedna exploze střídá druhou atp. atp...), jenže snad u každého pozitiva je nějaké ALE. Například úvodní honička ve Florencii je dobrá, ale mohla by být určitě lepší s normálním (nepřepáleným typicky Bayovským) střihem a kamerou, u které z toho člověk má akorát tak velký kulový, maximálně epileptický záchvat. Scénář bych tu úplně neřešil, ale hlavní postavy tu tak nějak vycházejí naprázdno v tom smyslu, že tu chybí pouto postava-divák. Ve výsledku jsem ale po velké (neoprávněné) kritice na film a Baye jako takového spokojený. Na to jaké Bay poslední roky točil špatné filmy, se tady utrhl ze řetězu a naservíroval jednoduše film, který baví a potencionální druhý díl má určitě parametry na to, aby byl ještě lepší. Slabší 4* ()

majec4

Tesil som sa na akcnak od Baya, no bolo to akesi povrchne. Pri akcnaku (k tomu od Miska) nepotrebujem extra omacky, ale tie postavy si nebudem pamatat uz ani zajtra. Ked som zistil ze tam bude Reynolds v hlavnej ulohe, tak som si myslel ze sa uhlaskuje k smrti, no nic take sa podla mna nedialo. Akcne sceny boli super, niektore tie vrazdy brutalitka. Nepacil sa mi strih, bolo toho nejako vela. Akoze zabavil som sa, no celkove hodnotenie je podla mna uplne ok. ()

Brejlil

Kde scénář není, ani Michael nebere. Úvodní akce ve Florencii dost fajn, i když velmi přepálená. Ještě celkem solidní je penthouse v Hongkongu. Závěr na jachtě je jedno velké WTF, s naprosto nesouvisejícím střihem a postavami, které mizí a zase se objevují na různých místech lodi naprosto nečekaně. No a mezitím se snažíme vybudovat si "pouto" s postavami. Což se vůbec nedaří. ()

JANTAR29

Akční megapecka. Úvodní honička brutální a neskutečná překonává honičku ze Skály i z Mizerů dvojky. M.B. V nejlepší formě. ()

warrenur

Zvacsa priehrstia neprehladnej akcie vyuzivajucej momentalne technologicke a trikove trendy. Mnoho radoby "vtipnych" hlasok, obcas sa snaziacich o filozofiu. A to naviac na prilis dlhej minutazi. Strasna bieda. Neodporucam. Slabe dvojhviezdie. Od casu Sicaria som naozaj v kine nevidel vyborny akcak, ci thriller. Spoliehat sa na CGI a pekne ksichtiky bez kuska normalneho scenara. Kam nam to ta kinematografia speje. Esteze mame niekolko legendarnych reziserov, ktori sa neuberaju tymto ubohym smerom a zvacsa raz za 1, ci 2 roky urobia slusny film. ()

theSaint odpad!

Bayovo filmařina na mě ukrutně neplatí. Je to klasicky celé pozérské, naleštěné, megalomanské a jednoduché. Nedovedu si představit cílovku něčeho takového- respektive dokážu, ale nechce se mi. Zvuk, střih, kamera, "scénář", hudba, dialogy.. Bail zamrznul v pubertě. Nedokáže se filmařsky posunout ani o milimetr. Stále ta stejná písnička už od Bad Boys a to mě děsí- a především nudí. A skutečně ne- prvních 20 min je naopak nejúděsnějších. ()

Bozvav

Jak napsal kolega Verbal: velké, kulantně natočené, hezky navoněné a designově zabalené hovno. Film je tak děsně moc o ničem až to bolí. Jako naprosto největší průšvih vnímám to, že se to bere děsně vážně. Reynolds je v pohodě, Hardy předváděl husté kouky, ostatní ušli. Bohužel námět fádní, zpracování prachbídné, myšlenka se nejpíše zapoměla u rulety někde ve Vegas. Tudíž na víc jak dvě hvězdy za slušnou akci to nevidím. ()

Chundys

Tohle je ten starý Bay! To byli panečku akce, scenérie, hudba, hraní s kamerou! Příběh a postavy trochu pokulhávají pravda, ale jako fakt ta akce to hodně vynahrazuje! Netflix docela nakopává prdel poslední dobou! Obří magnet potřebuju nutně domu :D!!! ()

melloun

Klasická Bayovská akce, ale vyprávění mu moc nejde. Nebýt našláplého úvodu ve Florencii a závěrečného finále, kde naplno vytěžil nápad s magnety, asi bych šel s hodnocením níž. Jak zde někdo píše, Reynolds hraje Reynoldse, což už mě začíná trošku otravovat, protože to co je fajn v Deadpoolovi, nemusí být nutně fajn jinde. Zbytek týmu byl spíše jen do počtu a chvíli jsem si naivně myslel, že tentokrát nedojde na představovací medailonky, když měli být všichni opravdu postradatelní. Mělo jim to dodat hloubku a motivaci, ale jejich charaktery byly hodně povrchní, takže mi to bylo vlastně fuk. Výsledkem je jen další variace na poskládej tým a proveď loupež století... nebo útok na diktátora. ()

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

Seriál Bridgerton je největším hitem Netflixu

28.09.2021

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

29.05.2021

Nejspíš se to dalo čekat, v poslední době se to totiž daří všem větším filmům od Netflixu a jen to ukazuje, že marketingově má streamovací gigant vše dobře pohlídané. Každopádně zombie novinku… (viac)