Mandalorián sa vydáva na dôležitú cestu. (Disney+)

MiniMinion

Příjemný úvod do třetí série. Zdaleka se nejedná o nejlepší epizodu seriálu, dokonce ani nejlepší první díl série, ale i tak dokázal tento díl skvěle zkombinovat vše, co máme na Mandalorianovi rádi, a předvedl nám solidní akci, humor, roztomilé momenty s Groguem, staré i nové více či méně bizarní rasy a postavy, propojení s širším Star Wars vesmírem i pokračování Mandalorianského mýtu. Jen bych se obešel bez těch dialogů plných expozice a vysvětlování, a naopak bych ocenil delší stopáž. 7.5/10 ()

warrenur

Kto by to cakal, ze po osiali z umeleho "cute" Grogu u fanusikov budu tvorcovia v tretej serii stavat prave na tom? Heh...detinske a hlupucke. Jedine, co v tejto epizode neposobilo ako zle naanimovany moncicak bol CGI prerasteny krokodil. Pod tymi helmami musia byt skarede kozne choroby. :) A tie krcne stavce....juj. Pribeh Mandaloriana v porovnani napriklad s nedavnym Andorom, co do komplexity, ci pripracovanosti je na mile vzdialeny. Slabulinke dvojhviezdie. 30% ()

peetrejr

To čakanie sa vyplatilo. Nie je to už taká jazda ako v prvej sérii, ale čo už. Mando sa nám vracia a rysujú sa nám tu nové dobrodružstvá. Isteže nesmie chýbať miláčik obecenstva-Grogu. Nie, nie je to Baby Yoda! Ak mi ešte raz niekto bude flľusať do tváre Baby Yodu, tak mu ho zastrčím pekne hlboko... ehm... Mando vlastne nie je Mando, pretože si dal dole masku (Din Djarin (Mando) je v nejakej odnoži pôvodných Mandaloriánov, ktorí majú prísnejšie pravidlá než ostatní Mandaloriáni), a tak sa musí ísť okúpať do nejakej Živej vody či čo aby bol vykúpený. Preto sa Mando vydá na Mandalór, ktorý je ale spustošený kvôli imperiálnej Čistke (niečo ako holokaust). No, nebolo by to ale prekvapenie keby sa niečo neudialo. Manda napadne nejaký divný General Greivus z Wishu, ktorého ale skolí Bo-Katan. Pýtate sa, že odkiaľ sa nám tu zobrala? Pozrite si seriál a zistíte :) ()

TheHofi

Chvilku jsem přemýšlel zda dám této epizodě ctyři nebo pět hvězdiček, ale letecky souboj a hudba během něho mi dala jasnou odpověd. Mando je zpět v plný síle a opět užasným vizualem a fantastickou atmosférou. ()

loki5

Ten úvodní "souboj" s krokoželvou to krásně sumarizuje. Jak se jí nejlépe zbavit, jo už vím připoutáme se k ní lanem. A když trochu zatáhneme nemá šanci (jo je nás sice jen pět, ale to musí na těch pár stovek tun v pohodě stačit :-D). Člověk se může jen domnívat jak tahle banda mentálů vůbec přežila tak dlouho nehledě na to že nosit na hlavě kastrol 24/7 asi taky přežití moc nepomůže. Zbytek už jsem nevnímal. ()

Axident

Zahřívačka. Stále je to milé a daří se držet lajnu líbivosti v kurzu, ač přeci jen smrdí rutinou na jistotu, ale uvidíme, zda to bude mít víc než dobře vysoustružený futrál. ()

JamesConnorG

7.5/10. - Krásný začátek série a celkově důstojný návrat k Mandovi po 2 letech čekání. Celé to na mě působilo svižně, zajímavě a krásně. Potěšil mě jak návrat starých postav (kupříkladu kovářka, Greff nebo Bo-Katan ), ale také mě potěšil i nástup nových postav, přesněji piráti, který tu působí slušně. Na zápletku příběhů se těším a taktéž se nemůžu dočkat po dlouhé době na Mandalore. Čekání se rozhodně vyplatilo a o důvod víc se těšit na středu! ()

tomik99

A já věděl, že to "samé" již nebude po dvou letech fungovat. Když Mandalorian byl naposledy na televizních obrazovkách, neměli jsme tu žádné SW seriály a byli jsme schopni ledacos odpustit. Teď tu máme seriál za seriálem a zkrátka zápletka jak ze hry stačit divákům nebude, navíc opakovaný vtip nemusí být stále vtipem. Za mě to na rozjezd bylo ještě "oukej", i když samotná epizoda nevěděla, jaký příběh má vlastně vyprávět. Spíše to vypadalo, jako by nám chtěla připomenout, kdo jsou hlavní postavy a kde se aktuálně nacházejí. Vizuálně krásně, příběhově malinko slabší a scénář vytvořený spíše jako pro herní průmysl. ()

Hellierer

Ne, pardon, ale tohle po Andoru působí jako chudý příbuzný z řad sobotní ranní pohádky pro děti. Fan-project s lepším CGI, který sice pravověrným fanouškům "filoni-verse" nabídne přesně co chtějí, ale mně to přijde jako málo. Na těch 35 minut to zabaví a nudou u toho nepojdete, ale je to prostě a jen papundeklová a poněkud infantilní vycpávka času bez pořádné výpravy a podle zajetého mustru. Aspoň, že ta westernová atmosféra pořád funguje. ()

Demonn

Tak já vám tedy nevím. Těšil jsem se na novou sérii, ale schéma tohodle seriálu mi už prostě začíná připadat ohraný. Jednotlivý díly jsou jako přes kopírák. Mando letí na nějakou planetu, tam se dostane do konfliktu, zjistí, že musí něco vyřešit na jiný planetě, letí tam, cestou se dostane do konfliktu, který zase vyřeší a takhle to půjde dokola až do posledního dílu. Schématem to připomíná herní adventuru, ale otázka je, jestli je možný s opakujícím se schématem utáhnout tři serie a zachovat si úroveň. Já si prostě připadal, že koukám na některý z předchozích dílů a to není úplně dobře. 66% ()

Elio

Za mě poněkud slabší rozjezd, který mě sice ze začátku povalil vlnou sentimentu, ale v průběhu jsem se nemohla ubránit pocitu, že je celý díl jaksi "poslepovaný". Žádná konzistentní příběhová linka a snaha o přivedení jedné z postav zpět "k životu" mě poněkud zklamaly, i když jsem opravdu velký fanda Mandaloriana. Snad se jedná pouze o rozjezdový díl a ty další budou o něco lepší. Jen upřímně doufám, že všichni, kdo se k Mandovi s 3. sérií vrátili, viděli Book of Boba Fett, protože bez něj si umím představit to obrovské zmatení z návratu jedné ikonické postavy. ()