Dolph Lundgren a Bill Bellamy sa predstavia v Policajtovi zo škôlky 2- pokračovaní klasickej komédie s Arnoldom Schwarzeneggerom. Kvôli ukradnutému disku s tajnými dátami musí najdrsnejší agent FBI Reed (Dolph Lundgren) preniknúť do škôlky, kde ho čaká doposiaľ najťažšia úloha: učiť triedu plnú neposedných predškolákov. (TV Markíza)

bobstock

Tohle už nemělo dnes vzniknout. Reitmanova látka patřila do devadesátek a Šváca si s tím poradil tehdy bravůrně. Po hromadě let a vrásek nějak současné děti neví co s Lundgrenem a Lundgren neví, co se sebou. Darla Taylor oháklá jak porno učitelka se zálibou ve starších mužích? Snad aspoň ty děti se bavili při natáčení. 15% ()

Bozvav

Pominuli fakt, že Lundgren na rozdíl od Arnolda v sobě nemá ani zbla komediálního talentu, že hereckou mimiku má na úrovni plodu v prvním trimestru těhotenství, tak mi nejvíce vadil hloupoučký scénář a velmi laciné zpracování. (vyšetřovnu FBI napadlo deset chlápků se zbraněmi a nikde ani noha-haha). Jako pozitivní vnímám ukázku dnešní doby v podobě tzv. korektních školek, až stupidně přehnaný důraz na stravování a meditaci. Jako celek dosti slabé. Prvnímu dílu nesahá ani po paty. Za mne 35%. ()

MickeyStuma

Od natočení jedničky, kde se blýsknul Arnie, uběhlo 26 let a je s podivem, že si na něj nějací tvůrci vzpomněli. Někoho napadlo natočit dvojku a bohužel, tentokrát již bez Arnieho. Zastoupila ho však jiná legenda akčních filmů z dob 80. a 90. let a to přímo, světe div, Dolph Lundgren. I pro mě to byl docela šok, neboť za celou svoji kariéru ryze čistou komedii nikdy nenatočil, takže jsem se na tento fakt díval přeci jen krapet s odstupem. Stalo se a tak se Dolph tímto snímkem přidal mezi akční borce jako jsou kromě Arnieho také Vin Diesel, Jackie Chan či Hulk Hogan, kteří mají ve své filmografii snímek, kde se vypořádávají s dětmi. Film ´Policajt ze školky 2´ však bohužel nemá čím překvapit. Víc jak o volné pokračování celý počin spíše vyznívá jako televizní remake původního snímku. Opakované vtipy, opakované scény, opakované motivy. Jen se tu pro změnu ve školce hledá fleška. Střih je velmi hrubý a tak tomu chybí plynulost a styl. S porovnáním s předchozím snímkem se tedy tento jeví jako naprosto zbytečný a zcela nepochopitelný. Opakovaný vtip už prostě není vtipem a tak tento počin snad pobaví jen ty, co předchozí snímek doposud neviděli. ()

BOURQUE

Aj keď D. Lundgren stále má charizmu, na tento film s takým slabým scenárom to nestačí. Kedysi Arnie bol oveľa lepší a aj scény mali väčšiu fantáziu. PS. J. Thompson je však sexy ;) ! Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Deratizer

Film je prakticky remake původního filmu. Těží to ze známé značky a na to láká i pamětní diváky, je to jinak zbytečný film. K tomu otravné pasáže s hrající hudbou, celkem nuda, plno rádoby humoru, který není k smíchu. Pamětníci se na fim podívají tak jako tak ze zvědavosti, aby zjistili, že toto remake stačí z té zvědavosti vidět maximálně jednou. ()

Rathalos

Tak v porovnani s jednotkou je to slabsie,aj vyber Dolpha Lundgrena nebol zrovna najstastnejsi,ale dalo sa na to pozerat,aj som sa obcas zasmial a moje oci potesila aspon ta mlada ucitelka...:-) ()

Fat'Fatal

Stejná úroveň demence jako v jedničce, jen v modernějším hávu a tudíž pro mě přijatelnějším. Na rozdíl od Arnieho filmu jsem se tady i párkrát usmál, třeba když děti říkaly, že tohle nesmí do mikrovlnky nebo se ptaly, zda má ta čokoláda tolik a tolik procent kakaa. Stál jsem samozřejmě na jejich straně, cpát do sebe hovna jen proto, že si dospělák myslí, že ta čokoláda z lidlu v akci za šest padesát nemůže být tak hrozná pro mě jako dítě, je nesmysl. Sice to tak bylo jen ve scénáři, ale aspoň něco. Když už mluvíme o čokoládě, film samotný stojí za vyliž čokodíru, naštěstí jsem se alespoň mohl kouknout na "pipka upjatá ve školce, večer napíchlá na tvýho torpédoborce" stereotyp a její jízdu na býkovi. Pěkný. // EN, EN SUB ()

Psycho.R

Rozhodně a v žádnym případě to nemá na jedničku, že které dost pokračování čerpalo motivy. Také jde o tu komedii, kde se zločinci chovají jak idioti, to záporák z jedičky nebyl, na něm bylo poznat, že je to psychopat. Na druhou stranu mě to neurazilo, víc se tu zaměřili na to, aby se mohli dívat i malé děti (což kontruje skutečnost, že se ve filmu mluví o sexu). Co přineslo pokračování? Rozdíl mezi dětma těhdy a dnes - viz. burákové máslo, porozumění, nechválit děti za vrozené vlastnosti atd. Dolph byl docela v poho, jen scénář a režie by zasloužili někoho, kdo to vystřelí vejš. ()

Likan7 odpad!

Originál s Arnoldem byl těžkej průser, jak mohl asi skončit remake (pokračování) s Lundgenem? To nikomu není blbý, že skoro šedesátiletej skoroděda tu má románek s třicetiletou učitelkou? Dolph sice vypadá solidně, ale bylo to fakt nutný? Každý si musí nějak vydělat na nájem, ale to není někde v šuplíku nějaký scénář, ve kterým by mohl Lundgren někoho odkráglovat? ()

RAFT

první díl s Arnoldem v roce 90 byla dobrá komedie.Na pokračování sme čekali 26 let.A klidně jsme mohli čekat dál ,nebo by sme byli radši ,kdyby film vůbec nevznikl.20% ()

elimS

25% - komentář 20ti slovy: Jako přes kopírák jedničky (nebo spíš remake?). "Stejné" scény i chováni postav, s tím rozdílem, že o dost horší, křečovité a trapnější. ()

GameboyNES

Hodně slabé, hodně... Už Arnoldova jednička byla slabá. Ale tohle je obyčejný myšácký rodinný film pro 5. letý fakany. Hodně slabá jedna 12% ()

Eraser

Ona ani jednička s Arnoldem nebyla žádný zázrak. A tady je to prostě ještě o level níže. A rozhodně to není pokračování, jak se snaží název vsugerovat, ale spíš takový polo remake ... ()

johnsnow

Tak oproti super jedničke určite slabšie ale poteší pár situácií ako napríklad Lundgren a prasa alebo prestrelka na stanici. Po humornej stránke však slabota. ()

horor2

Náhodou moc milé překvapení! Čekal jsem sračku jak bič a dostal jsem příjemnou zábavu, navíc po dlouhé době slušný film s Dolphíkem, čehož se cení, vzhledem k tomu v čem dodnes hraje. Kromě Postradatelných ( tam je perfektní ) :-) Samozřejmě na kvalitu prvního dílu to nemá, ale jako pokračování si myslím hodně dobré coby komedie lízlá trochou akcí. ()

Stejšn

Blbý film dostal po čtvrt století ještě blbější pokračování. Co mají kluci a holky jsme se dozvěděli už minule, takže není proč tohle vidět. ()

Dolph Lundgren jako Policajt ze školky

Dolph Lundgren jako Policajt ze školky

03.01.2016

Máme na krku nový rok, a tak je nejvyšší čas si připomenout jeden z nejdivnějších letošních sequelů. Ano, jak už jste odtušili z titulku, jedná se o Policajta ze školky 2, ve kterém se bohužel… (viac)