JJ (Dave Bautista) je bývalý príslušník špeciálnych síl USA, ktorý vstúpil do služieb CIA. Ako nový agent však nemá dostatok skúseností a pokazí svoju prvú veľkú akciu. Jeho šéf David Kim (Ken Jeong) mu napriek tomu dá druhú šancu. Musí sledovať rodinu svojho príbuzného, francúzskeho ilegálneho obchodníka so zbraňami, a zistiť, či neukrýva isté utajované dokumenty. Pri rutinnej sledovacej akcii ho ale odhalí deväťročná Sophie (Chloe Colemanová). Výmenou za to, že nikomu neprezradí jeho krytie, jej dobrák JJ neochotne prisľúbi, že ju naučí tajomstvá umenia, ako byť dobrou špiónkou. To, čo sa najskôr zdalo byť ľahkou úlohou, sa čoskoro zmení na súboj dôvtipu, keď vysvitne, že Sophie nepotrebuje veľa skúseností, aby prekabátila ostrieľaného agenta. (TV JOJ)

TheSpearCZ

Do filmu se mi dvakrát nechtělo, ale svoje nálady jsem překonal a dostal jsem super komedii, která měla vše co jsem od ní jen mohl čekat. Hlavně Dave Bautista se mi tu velice líbil a každým snímkem si teď po Rockovi upevňuje druhý post nejlepšího wrestlerského herce (a jsem moc zvědavej na za mě ne moc oblíbeného Johna Cenu ve F&F9). Každopádně tu Bautista dokazuje, že hrát umí, je to ještě lepší než jeho poslední Spolujízda, jen mi líto, že tenhle film tu nemá tolik pozornosti, protože by si to patřičně zasloužil. Samotný příběh je sice blbost a když jsem v prvním záběru viděl "Pripjať, Ukrajina" a v další scéně jako první větu "Vítejte v Rusku", tak jsem asi dostal zástavu s tím, že tohle přece ani Amíci nemůžou myslet vážně, ale poté se to celé úplně otočilo a dostal jsem krásný, zábavný, rodinný příběh s roztomilou Chloe Coleman, která občasně pěkně zatápěla JJovi. Neztratila se ani zábavná Kristen Schaal nebo pěkná Parisa Fitz-Henley. Užil jsem si to náramně a jako jeden velký highlight považuji Bautisty taneční vlohy, tak dlouho jsem se dlouho nenasmál. Čisté 4* ()

angel74

Občas jsem se poměrně dobře bavila, ale přiznejme si na rovinu, že ústřední zápletka, na které stojí celý příběh, je dost stupidní. Prvních deset minut filmu mě iritovalo natolik, že jsem měla sto chutí to vzdát. Záchrana přišla v podobě roztomilé Chloe Coleman a slušně hláškující Kristen Schaal, pak už jsem vzala na milost i bývalého profesionálního wrestlera Davea Bautistu, z něhož se nakonec vyklubal docela sympaťák. Díky svižnému tempu se dají odpustit trapné okamžiky, ale značnou předvídatelnost děje nějak nemůžu rozdýchat. (55%) ()

Olík

Svalovec pečující o drobotinu, to už jsem někde viděl, že Arnolde, Dwayne a další? Nebo jinak. Podobné „akční cukrkandly“ teď točí člověk, který je podepsaný pod kousky jako je Bláznivá střela 33 a 1/3, 50x a stále poprvé nebo Zpátky do ringu? Nic ve zlém, nejde vyloženě o špatnou akční komedii. Jenom to je takový ten dospělodětský motiv druhého sledu pro začínající nebo neúspěšné režiséry. Nadupaný agent plus malé dítě, on se zamiluje do její matky, vyhnou se všem kulkám a žijí šťastně až do rozvodu…..navíc je z Dave Bautisty strašně cítit, že není ve své kůži. Ale nakonec docela příjemné rodinná komedie…..teda, když nejste kdovíjak nároční. ()

Marze

Je to trochu lepší než jsem čekal a ne zcela dobré. Je to velmi předvídatelné. Humor mě občas vyloudil úsměv na tváři, nebo dokonce rozesmál. Obyčejné jsou zápletky a díry ve scénáři. Dobré herecké výkony to už mezi mimořádné filmy neposunou. Příběh moc nefunguje jako drama. Přesto že je film okouzlující pro mladou generaci , je rychle zapomenutelný. Jediným jeho účelem je zábavně zabít 100 minut. ()

pakobylka

Jistě, jistě ... našlo by se tady pár vtipných - dokonce i VELICE vtipných momentů, ale co je to platné, když všechno zastiňuje všudypřítomná dětinskost až slabomyslnost vyprávění, které marně pokukuje po nepoměrně slavnějších, neb i nepoměrně vyvedenějších konkurentech ve svém žánru. Finále je koncipované jednoznačně na efekt, tudíž celkový trochu trapný dojem nevylepší ani o fous, spíš naopak. Usmolené 2* ... možná 2,5* (se zavřenýma očima). P.S.: 1) Pokud by byl silným, leč neohrabaným hromotlukem, a bez větších - v lepším případě bez menších karambolů by se nedokázal pohybovat v prostoru mezi pokojně spočívajícími předměty, které nevykazují žádnou viditelnou známku aktivity (o nepřátelských úmyslech nemluvě), jakou šanci by asi tak měl proti svým nepřátelům ? 2) Řekla bych, že jedna z akčních scének je poměrně bezostyšně obšlehnutá z "Pravdivých lží" (1994). ()

• Natáčelo se v Torontu (Ontario, Kanada). (ČSFD)