Čínsky tajný agent Bob Ho (Jackie Chan) pomáha CIA dolapiť zločinca Antona Poldarka (Magnus Scheving). Vydáva sa za obchodného zástupcu a vtiera sa do priazne Poldarkovej susedy Gillian (Amber Vallettaová), aby sa dostal bližšie k svojmu cieľu. Keď Bob chytí Poldarka, skončí aj s kariérou špióna a chce požiadať Gillian o ruku. Slobodná matka však má tri deti, ktoré Boba nemajú veľmi v láske. Aby si Bob získal sympatie Gillian, ponúkne sa, že postráži jej deti, keď musí odísť z mesta. Netuší však, že to naozaj nie je ľahká úloha. Keď jedno z detí omylom stiahne z jeho počítača supertajné dáta, urobí z jeho domu cieľ ruských teroristov. Ak predtým bol v nebezpečenstve len jeho život, teraz vypukne naozajstný blázinec, v ktorom ide o krk aj deťom. Akoby to nestačilo, medzitým zloduch Poldark unikne z väzenia a je jasné, že niekto z CIA mu pomáha. (TV JOJ)

Pepy

A je to tady opět, to pude stále dokola, filmy s takovým to rozpočtem, nemůžou dojít daleko. Začínám si zvykat na tyto podmínky, ale bohužel, že do těch rolí se musí zaplést Jackie Chan, má na lepší role, než jsou tyhle. Je to klasický film, který má všechno co by měl film obsahovat, ale stejně nějaké vyvrcholení či zápletka tak nejsou vidět. ()

Shit

Infantilní píčovina, která sází jen a pouze na jméno a umění Chana zabavit publikum, ale v jeho věku už to jaksi akcí moc nejde a je to docela znatelnej rozdíl, ještě tak před 5ti lety byl celkem mrštnej a akce měla nějakou úroveň, ale teď už je takovej trošku těžkotonážní a k 95% akce potřebuje lana, ale jako komika jsem ho měl vždycky rád a i tady mě dokázal aspoň zabavit a choreografie to mírně, ale fakt jenom mírně zachraňuje, ale touhle rodinnou kravinou s více či méně otravnýma dětskýma parazitama šlápnul trochu vedle, je to prostě až přespříliš infantilní a stupidní ()

nash.

Jackie se snaží spíš pobavit než předvést na stará kolena převratné bojové parádičky, a veškerá akce, i když je fajn (a občas je i nějakou tou parádičkou vyzdobená), je tak jen odleskem toho co předváděl před lety. Tak nějak jsem s tím smířen a nehroutím se při pohledu na zábavu, která už má do akční daleko a nejenže si vypomáhá romantikou, ale navíc se skrývá v kategorii rodinného filmu. Z této pozice a s dětmi po boku se Chůva, jakkoli scénář, režie ani herci nepředvádí nic nového, stává jako odlechčená rodinná pohodovka docela návykovou relaxací. ()

ScarPoul odpad!

Odpad som nedal filmu už pekne dlho. A aj keď viem, že tento film je určený len pre malé decká, pre ktoré to môže byť film vďaka ktorému budú chcieť vedieť viacej o tom sympatickom činskom ujovi, tak jednoducho filmu nemôžem odpustiť prízemnosť, priehladnosť, nudnosť a vlastne celý ten kult Jackieho Chana, ktorý sa tu jednoducho nevyskytuje. Všetko to čo mám na ňom rád sa tu nenachádza. Schwarzenegger a Diesel to zvládali v podobných úlohách podstatne lepšie. Plus hlavný záporák neznesiteľný, rovnako ako všadecítiaci nízky rozpočet. Ak už deti a Chana, radšej Bo bui gai wak, ktoré má aspoň tempo, vtip a určitý nábeh na guilty pleasure. Toto je strata času. ()

Terva

Hudba ala Bond, James Bond nás nenechá na pochybách, že to bude hodně špionážní. Jedna věta se mi obzvlášť líbila. CITÁT : Zmizel jak rumová bábovka na srazu anonymních alkoholiků...mluví se o Poldarkovi ( Magrus Scheving ). V tomto snímku Bob Ho ( Jackie Chan ) " vyfasuje " tři děti své přítelkyně na hlídání a ještě má v patách nebezpečného protivníka. Otázka je, co je horší, tři děti nebo Poldarek ? Špionáž je sranda, hlídání dětí je hrůza. A tak se tu dostáváme do spousty srandovních a zajímavých situací, které se nás snaží pobavit. Například Chanova spolupráce se želvou je sranda. A co děti ? No, ty si mají kde hrát. CITÁT : Mami, ten pán umí lítat !!?? Vcelku docela sranda filmeček se spoustou soubojů, vtipných dialogů a čeká nás i rodinný smutek a loučení, kdy ukápne i slza. Závěrečné titulky opět nabídnou nepovedené a vtipné scény ( Želva dostane taky slovo ). Hudbu k filmu dělal David Newman a použil také songy " Secret agent man " http://www.youtube.com/watch?v=6iaR3WO71j4 od Johny Rivers, " One May Dr. Another " od Blondie nebo " Ba Me De Hes " , kterou přednesl Jackie Chan osobně. ()

• Jackie Chan o scénáři k filmu řekl: „Scénář má trochu ze všeho. Akce, komedie, romantika, dobrodružství, no prostě všechno.“ (ČSFD)
  • Natáčení začalo na konci října 2008 v Rio Rancho v Novém Mexiku a bylo dokončeno na konci prosince 2008. (ČSFD)
  • George Lopez vysvětlil důvod, proč chtěl natočit tento film. Řekl pouze dvě slova: „Jackie Chan.“ (ČSFD)

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (viac)