Stánek s polibky

• Veľká Británia The Kissing Booth (viac)

První polibek vyústí v zakázaný románek Elle s nejhezčím klukem ze školy. Riskuje tak, že přijde o svoji nejlepší kámošku. (Netflix)

antoinetta0

Nevím, kdy jsem naposled viděla přehrávat tolik herců v jednom filmu. Joey King je nesnesitelná a ´´objekt její touhy´´ s účesem jak z roku 2007 je fakt děs a hrůza)). Co mě trápí ze všeho nejvíc, je ale fakt, že se to tolika lidem líbí. Achjo! ()

Teri123

Za mě jeden z nejhorších filmů od Netflixu. Celý film je plný kýče a typických zápletek. Oba hlavní herce mám ráda ale vůbec mi tady nejdou k sobě. Upřímně jsem více doufala že skončí s tím jejím kamarádem než Noahem (nebo jak se jmenuje). Na film jsem se dívala 3x a ani jednou jsem nedokoukala, vždycky od půlky jsem to překlikala. Joey King je úžasná herečka ale tahle role není pro ni. Jednu hvězdu dávám protože vím že si to své diváky najde a i přes to že jsem holka a mířená věková skupina tak se mi tenhle film vůbec nelíbil ()

mia.com

Takovy mily teen prumer. Jsou tam hezci kluci, coz se o hlavni hrdince rict neda a vubec se mi pak hlavni par spolu nelibi. Na jedno zkouknuti dobre. ()

Little_Sawy

Joey King a Jacob Elordi tu proste hrali tak dokonalú dvojku že sem si myslela až se štestím počůrám. Stánek s polibky který vymysleli nemá chybu, Joey je proste mrtě jebavá malá kundachen a Jacob alias Noah je proste borec ktorý El ohromí jen co po ní par krát hodí bicákem a ona v tu sekundu zvlhne jak kdyby právě pustili vodopád. Ještě k tomu jej mentálně retardovanej kamarád Lee s kterým chodí do tej istej pakarni je celkem v pohode, buddhožel se mi film tak libil že jsem ani čůrat nešla do konce filmů a žrala (jo opět) čipsy. Kurva tohle vidět v kine! ()

quokam

Ale jo, na Netflix dobry, dokonce bez stereotypne vyobrazenych sexualnich mensin. Variace na tema, jak ma hodna nezna divka pozitivni vliv na problemoveho chlapce, nastesti charaktery nejsou az kycovite extremni.  Dalsi pozitivita je herecka v hlavni roli. Neni stylizovana do nejake preslazene modelky, proste civilne hraje normalni obycejnou holku. Nepovedla se zamena v kostymu batmana, vzhledem k velkemu rozdilu v telesnych proprcich postav obou bratri by meli byt rozeznatelni vcelku na prvni pohled, pusobilo to neverohodne. Cely film se mluvi o jakemsi skolnim tanecnim krouzku, ale zadny tam konkretne uvedeny neni, az by si jeden myslel, ze tanecni klub netvori nikdo jiny nez jen a pouze ti dva kamaradi. Osobne mi chybi i vice prostoru pro divku mladsiho z bratru. Jak ona vnima, ze jeji mily ma tak blizkou pritelkyni, na kterou docela drsne zarli a chvilemi to vypada, ze je tajne do ni zamilovany? Dokonce by ji bez vahani obetoval, kdyby kamaradka rekla jedno slovo. Rusi i obrovsky vyskovy rozdil ustredni milenecke dvojice. Jako mozna ma svuj dramaticky vyznam, coz nezpochybnuji a i ve svem okoli znam podobny par, ale presto byt tvurcem bych ten rozdil spise eliminoval. Vyskovy rozdil ma pravdepodobne dramaticky podtrhovat jakousi naznacenou toxicitu vztahu hrdinky k obema bratrum. Oba maji vuci ni nezdrave majetnicke sklony, proti kterym se ona bouri, napr provokativnim chovanim v ciste chlapecke sportovni satne. Otazka je, jestli maji teens komedie tyto vztahy romantizovat a vest k ignoraci varovnych signalu s pocitem, ze laska vse vyresi a premeni, nebo spise pred nimi varovat. Nastroje, ktere mohou fungovat na pocatku vztahu (divej se mi do oci)  s opadajici prvotni vlnou zamilovanosti ztraci ucinnost.  Spise je treba se spolehat na kvalitni a profesionalni psychoanalytickou praci odbornika. Jako jo, je to "jenom" komedie, ale tyto komedie mohou tvorit ocekavani a podvedome navyky. Mozna bude toto tema vice reflektovano  dalsich pokracovanich. Za mne (prozatim) na netflix dobrych pade pro. ()

Thalin

Tohle může asi bavit jen teen holky, které se na to dívají kvůli hlavnímu představiteli v plavkách. Dějově to totiž dost pokulhává. Kamarádství založené na pravidlech působí jako dost toxická záležitost, stejně tak jako vztah s klukem, který dá přes hubu každému, kdo se na ni jen podívá a už od začátku na ni chrlí jen zákazy. ()

roswell47

Bol som predovšetkým prekvapený týmto nedávnym snímkom, teda čakal som volovinu roka ale za mňa celkom super! Začína sa to celkom vtipne a sexisticky ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to je na inú debatu. Elle je celkom zábavná, teda asi tá najzábavnejšia z celého filmu, (Joey King) sa zasa posnažila ako vždycky, nebola trápna ako ostatné herečky tejto doby ale ten duck face ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja z toho nemôžem¯\_(ツ)_/¯. Príbeh fajn, typický amerikanizmus vo filme je dostatočne viditeľný ale vôbec mi neprekážal ako ostatným. Bolo to trochu detské miestami ale ináč komédia pre teen ľudí ako som ja, kinda sus. Humor bol niekedy trápny niekedy dobrý. No neviem nó. Ja som bol rád že som to videl, za mňa spokojnosť. 4 hviezdičky zaručujem rovno so 7,5/10. ()

VincentB.

Nie je to zlý film. Ale. Asi v polovici som komplet stratil pozornosť a pozeral som sa že čožé ešte hodina do konca? Neviem či je to môj subjektívny pocit ale myslím, že na vine je postava Noah. Akosi som nevedel celý čas čo je zač a myslím, že pri takomto filme by to malo byť jasné. Naozaj neviem. Celkovo ale hodnotím 55% a film je podľa mňa dobrý. ()

lineker

První část, přiblblá romantická komedie.Ta druhá polovina sice malinko zvážněla a něco málo se i začíná řešit, nicméně i tak od průměru hodně daleko. ()

KatInTheBox

Velmi milý film. Taká oddychovka o mladej laske a kamarátstve. Nič viac, nič menej ale v porovnaní s produkciou v tomto žánre v posledných rokoch je možné považovat tento film za jeden z najlepšich čo za posledné roky vznikli. Kludne by to znieslo i dlhšiu stopáž, hlavne v časti budovania vzájomných citov, prišlo mi to trochu urychlené. Ale oceňujem, že to má hlavu a patu.Je taktiež fajn, že záver nie je odbavený len aby to niak bolo a scenaristi to pekne zakončili. ()

sadsammy

Tak já nad tímhle snímkem docela dlouho přemýšlela a rozhodla tomu dát nejisté 4 hvězdy. Zaprvé co mě strašně vadilo je to hlavní herečka, která mi prostě nesympatická a nemohu s tím nic udělat, koukala jsem v originalu a každé jeji slovo a nějaký pohyb mě vyloženě vadil, je to asi tím, že pro mě Joey King prostě na tu roli nemá, sedlo ji jenom "The Act", tam jsem s ni byla velice spokojená, ale tady je to nebylo přirozené, vždycky když byly scény s ni a Jacobem Elordi ona mi přišla jako špatné vybraná herečka, sorry. Zadruhé mě moc vadilo jak to je celkem naivní až do extrému, ale nakonec jsem i nějak to s herci prožívala i sama. Nevím, mám celkem smíšený dojem a asi tomu stejně dám jen 3 hvězdy aspoň za sympataka Jacoba Elordi a příběh, který ve mě probudil pocit školní nostalgie a první lásky a teen problémů. ()

caesarous

Taková jednoduchá teen oddechová komedie. Určitě ale neurazí, Joey King je sympatická a role jí sedí, některé scénky jsou i docela vtipný. Prostě fajn nenáročná komedie na večer. ()

Narissa

V rámci romantiky je to pecka. A v žánru romantiky pro náctileté si to rozhodně zaslouží 5 hvězdiček. Nečekejte od toho nic jiného, než to skutečně je. Vtipné, milé a nasáklé romantikou jako houba. Ale je to jeden z těch filmů, které můžete vidět desetkrát, pořád se bude čemu smát a neustále se budete přihlouple usmívat. Pokud čekáte nějaké zásadní drama nebo cokoliv jiného, tak neztrácejte čas. Ale jako oddychovka pro někoho, kdo se chce svézt na romantické vlně je tenhle film ideální. ()

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

Kdo by se mohl stát příštím Supermanem?

13.01.2023

Tak to šlo celkem rychle. Ačkoliv je následující zpráva v tuto chvíli jen spekulací, stejný zdroj, jenž v minulosti odhalil například obsazení Barryho Keoghana (Víly z Inisherinu) do role Jokera v… (viac)