Los Angeles, 2028. Krása 13-poschodového hotela Artemis už dávno pominula. Ale jeho múry ukrývajú to najmodernejšie zdravotnícke zariadenie na svete, ktoré financuje obávaný gangster Wolfking (Jeff Goldblum). Je určené výhradne pre bohatú klientelu podsvetia. Dobre utajenej nemocnici vládne už 22 rokov tvrdou rukou manažérka Jean Thomas, prezývaná Sestra (Jodie Foster). Vzhľadom k tomu, že jej "hostia" sú zločinci najťažšieho kalibru, pravidlá sú jednoduché - neurážať personál, žiadne zbrane a zákaz zabíjať ostatných pacientov. Keď sa na urgentnom príjme objavia bankový lupič Sherman (Sterling K. Brown) so svojím ťažko zraneným bratom Levom (Brian Tyree Henry), nanažérka netuší, že práve ubytovala veľmi veľký problém. Bratia totiž majú pri sebe zdanlivo nezaujímavý predmet, ktorý pochádza z poslednej nevydarenej lúpeže. Ten však má hodnotu 18 miliónov dolárov, čo je pre zločineckú elitu príliš veľa dôvodov na to, aby sa vykašľala na pravidlá. A navyše tá drobnosť patrí samotnému Wolfkingovi. Nuž, dnes v noci bude v hoteli Artemis poriadne rušno. (TV JOJ)

slunicko2

Mohlo to být dobré akční béčko anebo působivé postapokalyptické drama. Ale není. 1) Dějové kiksy si nezadají s krásou hotelu._____Lyricko-sentimentální linka vše shazuje, na místě by byla spíš ironická a vtipná nadsázka._____Bojové scény jsou vcelku zbytečné._____Konec je mizerný._____ 2) Vlastně se divím, že jsem tomu dal celé tři hvězdičky. ()

Miseet

Jak bych to řekla. Podle zdejšího obsahu jsem čekala něco divočejšího, než jsem vlastně nakonec dostala. Postavy byly různorodé a zajímavé, ale bohužel nebyly úplně dobře propracované, a my jako diváci jsme se o nich toho mnoho nedozvěděli. Zajímavý začal být film až v druhé polovině, kde se začal objevovat jakýsi náznak akce, ale stejně mi to i jako divákovi, který moc na akčňáky není, nestačilo. Atmosféra taky stojí na bodě mrazu. Nicméně námět se mi zamlouval, ale... myslím si, že to mohlo být i o chlup lepší. ()

Jigy

Velmi milé překvapení. Hotel Artemis není mlátička, ani vyvražďovačka, ale lehký psychologický thriller. Setkáním několika různorodých postav se rozjíždí vnitřní chemie sympatií a nenávisti a všemu kraluje skvělá Jodie Foster. Od filmu jsem nic nečekal a místní komentáře mně připravili spíše na zklamání. Já naopak dostal velmi zajímavý film, která si nehraje na cool efekty nabitý hit, ale spoléhá na herecké výkony a velmi zajímavé prostředí. Hotel není nic extra originálního, ale přesto potěší. ()

M.i.k.e

film co by asi chtěl být něco jako John Wick,ale není.Nápad není moc originální a mám podezření,že i kdyby byl,stejně by se ztratil v hromadě řečí o ničem.Co víc ani vizuálně nevypadá Hotel Artemis vůbec dobře.Celé je to takové divně tmavé a lacině působící.Jediným pozitivem je tak Sofia Boutella a její jediná dobrá akční scéna v celém filmu...40% ()

Vyhy

Dokonalá myšlenka, jen zpracování hodně pokulhává. Skoro celou dobu se jen povídá a povídá. Nakonec se přeji jen pár zajímavých akčních scén najde, ale jsou tak slabé a krátké, že nestojí za řeč. Jediné, co se mi fakt líbilo, a kvůli tomu jsem dal i jednu hvězdu, byla Jodie Foster, která svou roli zahrála skvěle. ()

honajz2

Zajímavý nápad s pár světlými momenty kazí neskutečně hloupý scénář, který je čím blíže konci tím hloupější, včetně samotného finále. Taky má dost nelogičností. Navíc venku probíhá nějaká revoluce a řeší se nedostatek vody, ovšem ve filmu je to naprosto zbytečný fakt. Postavy taky nejsou nijak extra zajímavé, většina se jich většinu filmu bezcílně pochoduje chodbami jak duchové a vlastně nic moc nedělají, což taky není dobře. A chvílemi se to docela táhne. No, je to škoda, ten zajímavý nápad tu byl, ale to by se toho asi musel chopit někdo jiný. 2* ()

bourec

Do osmdesátý minuty to byla jednoznačně jedna hvězda,protože i přes atraktivní budovu,a slušný obsazení se ve filmu hovno děje.Ta poslední desetiminutovka to o jednu hvězdu zvedla.30%. ()

Streeper

Nic moc originálního, něco podobného jsme mohli vidět v Wickovi. Líbí se mi ale, že se téhle idee někdo věnoval a rozpracoval jí do detailů. Není to úplně špatný film, ale nepracuje se dobře s dějovou linkou hlavní postavy Jodie Foster. I na konci filmu to pro mě byla vzdálená postava, která si ke mě (i přes svou tragédii) nenašla vůbec cestu. Celkově ty postavy byly napsané a natočené tak povrchně, kdyby se tohoto tématu ujal někdo zkušenější, věřím, že by to stále za to. Není mi líto, že jsem film viděla, nebyla to ztráta času, ale něco pořádného tomu prostě chybělo. ()

C0r0ner

Potenciál to mělo slušný a vyčerpal se tak z půlky, kdo ví jestli. Nicméně si to na nic nehrálo, pěkně to uteklo, a i když jsem čekal víc řežby a méně keců, nemůžu říct, že by mě to nebavilo. Jodie Foster má samozřejmě na víc, ale asi to vzala jako oddychovku, což nakonec byl celý film. 65% ()

epicek

Hotel Artemis, je přesně ten film o kterém vůbec nevypovídá jeho hodnocení. Já se odradit nenechal a šel jsem si udělat vlastní názor. Nevím zda to ty negativní ohlasy tak moc ovlivnily, ale já jsem naprosto spokojený s tím, co jsem dostal. První půlka funguje jako hodně dobrá seznamovačka a druhá část je prostě čísté zapadnutí dílků do sebe. Jodie Foster hraje svou roli Sestry fantasticky a celá partička lidí, obývající hotel má prostě něco do sebe a já bych si klidně dal i další porci tohoto luxusního thrilleru. Just another Wednesday. ()

PROCESOR

Hotel jenom pro zabijáky není žádná novinka, ale vykrádačka. Akce se také někam ztratila. Takže se ve filmu, hlavně kecá a vzpomíná. Za mě docela nuda. ()

Martrix

Ani zajímavé a silné herecké obsazení a atraktivní prostředí, nepomohlo přeměnit jalový a primitivní scénář v něco víc, než sotva průměrnou zbytečnost. Pearce ovšem neobstál ani jako režisér, protože stylizované je to chatrně a o nějakých zvratech, atmosféře, nebo dramatických obloucích, si můžete nechat zdát. Artemis působí jako druhý díl trilogie...postavy se znají, mluví se o tom, co se stalo... to by nevadilo, ale ony současně zůstaly téměř všechny linie nedopovězeny. I když linie...spíš krátké úsečky, Protože sledujeme jednu noc v hotelu, kde se najednou poruší téměř všechna pravidla... . Jakou to má pointu? Vlastně žádnou, protože to rádoby moudro "ven je to vždycky horší", které vypustí jedna z postav, mi nějak nestačí. Jak se podařilo shromáždit tolik dobrých herců do něčeho, co už na papíře nemohlo fungovat a navíc pod taktovku někoho, kdo předtím žádný film nedělal, je mi záhadou. Pokud si něco zapamatuju, tak možná nečekaně babkoidní zjev Judie Foster, ale jinak asi vůbec nic. Nedoporučuju. ()

angel74

Nevím, jestli je to tím, že už mě akční sci-fi nějak neberou nebo za vlasy přitaženým scénářem, ale i přes kratší stopáž jsem se dost nudila. A nezachránili to ani Jodie Foster s Jeffem Goldblumem. (45%) ()

Larushka

Vypadá to jako film, ale nenechte se zmást, protože jinak to postrádá jakoukoliv hodnotu, smysl, zábavu, cokoliv co od toho čekáte. Pokud si v první minutě filmu lupiči sejmou masky, aby si mezi sebou mohli vyměnit pár slov, tak fakt nemám co dodat. Pan Drew Pearce asi pár filmů v životě viděl, replikovat poznatky do vlastní práce se mu ale fakt nepodařilo. ()

Deyw

Pohodka..cekal sem vic ale akce, je to hodne ukecany a je tam toho malo, ale je to zajimave bavi to a nenudi. Bautista,Foster a Sterling si to uzivaj, prekvapila me i sofia jako assassinka..skoda, ze bylo malo akce, gore bylo dobry.. :) na slabsi vecer ke kave idealni film.. ()

Script

Po dlouhé době se konečně na plátnech ukázala Jodie Foster, která měla dlouhou pauzu po filmu Elysium na dobu 5 let. Trailer mě zaujal. Prezentovali to jako komedii, ale vzniklo z toho drama. Fóry ve filmu nefungovaly. Některé scény byly i trapné. Děj ve filmu nedával logiku jako chování postav. Z větší části to vypadala jako přelidněná apokalypsa. Bohužel... Kdyby to chování a děj mělo nějakou logiku, tak bych dal mnohem víc, ale jakmile tyhle dvě věci nefungují, tak je to průser. ()

sugythesugar

Som rád, že som si Hotel Artemis pozrel. Na moje milé prekvapenie sa jedná o štýlovú konverzačku so super futuro-štylizáciou. Dobrý herci, pekná kamera, fajn dialógy, pár logických lapsov ale na tie 3/5 to sedí dokonale! ()

Johnny.ARN

Komiksovka, ktorá sa snáď ani nechcela hrať na niečo iné. Svižne natočené, dynamické, bez zádrheľov, s jasnými postavami a motiváciami. Žiadne nezmyslené reči a prestoje. Taký chudobnejší bratranec Continentálu z Wicka. Ale podarený. 3 z 5 ()