Ženská na vrchole

• Česko Ženská na vrcholu (viac)

Trošku svojrázna, nezadaná majiteľka biokaviarne Helena (Anna Polívková) odchádza na popud svojej tety Ely (Jana Krausová) s osemročným synom Mikulášom stráviť advent v pokoji na horách. Vďaka vlastnej roztržitosti či hre osudu sa však namiesto luxusného hotela ocitá vo vysokohorskej chate Samota, kde horal Richard (Martin Dejdar) sprostredkúva adrenalínové športy. Samotár žije so svojou malou dcérkou Zuzkou a veľmi spoločenským bratom Mišom (Marek Němec), uznávaným členom horskej služby, milovníkom žien a zábavy. Helena netuší, že v rovnakú dobu sa jej milujúca matka (Jana Preissová) rozhodne prinútiť protestujúceho otca (Bolek Polívka), aby sa vydali na hory tiež. Sú predsa Vianoce a rodina musí byť spolu! Vysnívaný odpočinok a pohoda sa pre Helenu menia v nečakané dobrodružstvo aj vďaka tomu, že malá Zuza považuje Pražákov za nechutných votrelcov, zatiaľčo malý Mikuláš sa chce stať, tak ako Richard s Mišom, ozajstným horalom. Partia sa v snehom zapadnutej Samotke rozhodne nudiť nebude. (Continental film)

oveckaoa odpad!

Tohle snad ani nemělo děj a byly v tom pouze 3 lokace zhruba (barák kde žily , cokoliv venku a barák rodičů). Už dlouho se mě nestalo, abych se u české komedie ani jednou nezasmál a tohle to dokázalo navíc ta romantika spočívá v tom, že Dejdar masíruje Polívkové nohy a chce ji políbit a ona nechtěně spadne což je teda hodně velmi málo kdejaký díl Ulice má v sobě více romantiky a to má jen 30 minut tuším. Kluk je nesympatický , retardovaný, rozmazlený a protivný a celou dobu jsem se těšil, že umrzne což se bohužel nestane holka se během půl hodiny změní z hodné na mrchu aniž by k tomu měla důvod a příčinu navíc bez vysvětlení (přitom stačilo dát tam vsuvku ve stylu nechtěla jsem , aby mě někdo nahradil mámu a chtěla jsem se tě zbavit) a herci jsou příšerní Bolek Polívka asi ať se na to vysere úplně já vím, že je zadlužený , ale v takových ´´perlách,, ty peníze nenajde Dejdar radši ať natáčí dalších Stardance když hovna tančí a paní Polívková ať příště radši zváží v čem hrát nebo ať vyhodí svého agenta co jí role vybírá. Nezachrání to ani hudba jelikož jeden song tam zazní minimálně třikrát druhý zazní kdesi na zábavě zhruba 30 vteřin a ten hlavní zhruba 20 minut před koncem. Humor 0 sympatické postavy 0 (potenciál měla pouze ta malá holka, ale i tu podělaly tady to bohužel nezachrání ani Polívková) prostředí 40 (za to, ale hvězdy nedávám) Hudba 20. Pozitivní na tom je, že je to lepší o cosi jak Špindl 2, který jsem viděl tento týden a měl jsem chuť se přitom zabít tady jsem měl pouze chuť poblít se. ()

pytlik... odpad!

Protože jsem včera večer neplánovaně snědl šest čokoládových tyčinek, řekl jsem si, že se v rámci trestu podívám na tenhle film. Podle anotace, hereckého obsazení a označení "romantický/komedie" sliboval dostatek utrpení za ten můj prohřešek. Ovšem už po pár minutách od začátku filmu jsem si v klidu došel pro dalších dvanáct tyčinek, protože jsem zjistil, že přestože jsem na obrazovku koukal maximálně čtvrt okem - jel jsem na rotopedu, četl Zemi Nikoho a sem tam zkouknul věci na mobilu - ani sežrání všech čokoládových věcí ve vesmíru by neospravedlnilo tak krutý trest. Anna Polívková může být ráda, že je v něčem absolutně na vrcholu - horší herečku neznám. Ta by fakt mohla učit na DAMU - vždycky by něco zahrála a pak řekla, tak teď jsem vám názorně předvedla, jak se to nedělá, udělejte to jakkoli jinak, horší to být nemůže! Při jejím výkonu mi naskakovala taková husí kůže, že jsem měl větrák puštěný jen proto, že ho na tom rotopedu používám taky jako zdroj protivětru, abych měl to šlapání těžší, vůbec jsem ho nemusel použít jako prostředek k ochlazení jako obvykle. ()

fabecc1222

Mám pocit, že v posledních letech se u nás točí jen dvě komedie pořád dokola. První případ je asi 150 variací na Ženy v pokušení (Muži v naději, Tátova volha, Ženy v běhu...), a druhým případem je, že ošklivá ženská (Polívková) / protivná ženská (Hřebíčková) hledá chlapa. V tomto případě se mísí obě varianty druhého případu, kdy ošklivá Polívková překvapivě nehraje ošklivku, ale protivnou ženskou, která tráví svátky s protivným chlapem. Zde také naprosto bez humoru a jakéhokoliv originálního nápadu. Jako reklama na Tatry ok, tvůrci si udělali pěknou proplacenou dovolenou od producentů, ale jako celovečerní film? To fakt ne... ()

ghatos odpad!

V dnešní době jsou v cz filmovém prostředí cool hory a Anna Polívková...no a to je hluboko pod vrcholem...možná i pod zemí...10%. ()

herr_carter

Celkem pohoda film, který sráží na kolena všudypřítomná reklama na apple a Polívková, která je v romantické poloze přirozená asi jako Dejdar v jakékoliv filmové, škoda..............moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

Autenticita

Slunné zimní dny na horách mám ráda, tak za ty záběry jedna hvězda. Jinak se na to koukat nedalo, a poslouchat to už vůbec ne. Nedokoukáno, byla by to ztráta času. ()

klukluka

K postavě ztvárněné Martinem Dejdarem jsem po mnoha a mnoha letech pocítil určitou sympatii. (Znovu a znovu si při pohledu na něj říkám, kam se poděl potenciál, který v sobě kdysi měl, šance stát se druhým Menšíkem, plnohodnotně ho nahradit.) Tady ho hodně vylepšil saxofon a scéna s hraním na mrazu byla vážně vydařená. Moc šikovné byly děti. Linka s rodiči totálně o ničem, na Annu Polívkovou se nekoukám rád. Ještě nebyla v žádným filmu na Šumavě, v Jeseníkách a v Beskydech, tím pádem to s ní ještě chvíli budu muset vydržet. ()

bari68

Ak je v hlavičke filmu napísané : komédia, a u jej premietania sa takmer nikdy nezasmejete, značí to veľký a závažný problém. Toto sa nedá pochopiť. ..... Film od priepasti drží snáď len to, že na takmer dvojhodinovú dĺžku nenudí a nie je trápny. Navyše naturalistická krajina Tatier dáva k divákovi taktiež malé plus. ...P.S : Chudák Alois Fišárek. Tady to v strihu bolo veľmi zlé, chaotické. Nechápem, že tento velikán českého strihačškého filmu sa dokázal podpísať na tento film. ()

Benedygtus

Nema to uplne duchaplny dej, to je pravdou, ale zaroven na rozdil od konkurence se aspon vyvarovava trapnych momentu celkem obstojne a uplna nuda to take nebyla. ()

Wally

Jedna * za krásné Tatry a Chopok a to, že se tvůrci nesnížili k tolik používanému rádoby vtipnému fekálnímu a sexistickému humoru... Jinak strašná nuda a bída...příběh, herci a jejich výkony, slovenské hory plné Čechů... ()

joshula

Trochu jiní herci, trochu jiné prostředí. Ale vše už bylo v tolika filmech. Tolik peněz, co stojí vstupné bych za tento film nedal, ale když někomu chcete udělat radost... ()

Gogo333

Předvídatelné a nudné. Dejdara do toho evidentně asi hodně nutili. Pár scén ušlo, ale jinak velká bída. Potěšili aspoň záběry na vysílač a krajinu. 30% ()

Prochy38

Ano, hezké, že si Polívkovi spolu zahráli... paradoxně, protože byl nakonec v záskoku, byl B. Polívka to nejlepší ve filmu. A M. Dejdar potěšil dost... Jinak? Jako... nic novýho, prvoplánové, většinou trapné.... od začátku jasné, jak to dopadne, až to bolelo... ale že by A. Polívková musela hrát takové kravky? Stejně paní Preissová si myslím do takových filmů nesedí... je to pohádka, o které víte, jak dopadne. Zábava pohodová, ale nucená a prostě nulový nápad. Nic nového... CO ale rád vyzdvihnu, jak tu už někdo zmínil. Totální absence sexistického humoru!! Za to * navíc. To zase jako na mě působí. Plus nádherná lokalita... ()

mira007

Tatry, Vánoce 2019, lyžování - ne to není Štastný nový rok, ale česká romantická komedie, která je od začátku do konce trapná. Já oceňuji to obsazení a to, že se tvůrci vyhnuli nějakým primitivismům jako laciné vulgarity, sexismus apod. ale stejně trapně lacině to nahradili trefováním do Pražáků, vegetariánů apod. ()

ac3r

Hvězdu za to, jak si to dělá srandu z těch trapných veganů :-) Jinak nechápu, jak to může mít lepší hodnocení než Špindl, tohle je asi stokrát nudnější. ()

mosnak odpad!

Aktuální hodnocení je 40% ??? Tohle byla neskutečna sračka. Přiznám se nedokoukal jsem, ale vydržel jsem luxusních 36 minut. Zkrátka do chvíle dokud se neobjevil Martin Dejdar. Nic proti němu nemám, ale jako herec stojí za prd, ale tahle slátanina ho stáhla na dno českého filmu. Polivkova by si měla dát za tuto roli facku - 0,5% ()

Terezinka198

Odporní haranti? Check. Dejdar, který se zde chová jako hovado a je stejně nechutný? (Bohužel) Check (bo jsem ho mívala ráda, kdysi dávno). Nechutný alkoholik Polívka? Yup, check. Slizce vypadají Marek Němec? Ano, check. Je tu nějaký důvod, proč se na to dívat? Ani ne. Průměrná komedie dnešní doby, na kterou velmi rychle zase zapomenu. 4,5/10 ()