Cobra Kai

• USA Cobra Kai
Akčný / Komédia / Dráma / Rodinný / Športový
USA, (2018–2025), 37 h 29 min (Minutáž: 22–49 min)

Ralph Macchio, William Zabka, Xolo Maridueña, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Tanner Buchanan, Peyton List, Vanessa Rubio, Jacob Bertrand, Gianni DeCenzo (viac)

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. (Netflix)

Recenzie používateľa P_Neubauer k tomuto seriálu (5)

Předaleko od domova (2022) (S05E01)

Nečekal jsem od toho nic velkého, tenhle seriál už podle mě měl skončit nejpozději u 4. série aby si zachoval kvalitu které dosahoval kolem 2. a 3. řady. První díl byl ale ještě o poznání horší než jsem čekal. Všechny příběhy co se tímhle dílem prolínaly byly celkem nudné. Jediná dějová linka, která měla potenciál byla zkažená tím, jak Daniel musel všechno vysvětlovat jako bychom předchozí řady neviděli a jak někdy pitomě se choval jeho nový spojenec. No a akci na konci podle mě jen tak tak zachraňovala hudba, a i tak jsem si jí moc neužil. Co mě zaujalo bylo to, že Danielův plán nebylo prostě sehnat dětem nového senseje a znovu ho někde porazit ale jít na to tenkrát jinou a poměrně i chytrou cestou. Podle toho jak jsou zatím hodnoceny další epizody věřím, že se to zlepší, ale pochybuju že to má vůbec šanci se rovnat těm nejlepším sériím. 45% ()

Molé (2022) (S05E02)

Tady pro mě začíná 5. série Cobra Kai!!! Furt tam jsou nějaké hloupé momenty, ale oproti prvnímu dílu je to nic. Silver, Chozen, Hector a dokonce i Miguel tenhle díl naprosto táhnou (druhou stranou, jak by taky ne, když tu skoro nikdo jiný není). I přesto že to furt nedosahuje kvalit předchozích řad, tak teď už můžu říct že mám hype na zbytek série. 70% ()

Hrátky s ohněm (2022) (S05E03)

Dějová linka ohledně Daniela má největší potenciál a zatím mi přijde nejhůř zpracovaná, především kvůli neustálému opakování co se tady vlastně děje kdyby diváci nedávali minulé díly pozor nebo nevím proč jinak to tam je, a Chozen mi taky začíná lézt na nervy. Linka se Miguelem a Sam byla určitě nadprůměrná pokud budu ignorovat to jak na konci zahodil dárek pro ní na zahradu (prostě proč?!). Johnny za mě tenhle díl táhnul se svojí normální životní zápletkou kterou ale pojal nenormálním způsobem. No a k Silverovu tahu na konci se radši nebudu vyjadřovat. 55% ()

Pád na dno (2022) (S05E04)

Tentokrát to byla prostě jen nuda. Jediná linka co ve mě nechává pocity je ta okolo Daniela a Silvera. Žasnu nad kroky Silvera a začínám nesnášet Daniela za jeho neskutečně pitomé chování. 50% ()

Extrémní opatření (2022) (S05E05)

Konečně opravdu dobrá epizoda!!! Daniel, který mě předchozí 4 díly absolutně vytáčel byl teď možná i tím nejlepším na téhle epizodě, což bych ještě při sledování té minulé řekl že není možné. Tenhle díl je také hodně příjemný sledovat díky vztahům, dojde tady k tak dlouho očekávaným usmířením a prozřením, a je škoda že si většinu těhle hezkých momentů z 1. poloviny 5. série nechávali až sem, tuhle epizodu to scie pozvedlo ale v těch předchozích to celkem chybí. Pouštíme se tady taky víc do akce, která nepůsobí jako že tam je protože prostě má být nějaká akce, ale celkem se tam hodí. Opravdu doufám, že tahle epizoda nebyla ojedinělý případ. 85% ()

Studio Sony odsouvá plánované premiéry

Studio Sony odsouvá plánované premiéry

27.04.2024

Pokud jste fanoušky komiksových filmů a těšili jste se toto léto na pořádnou porci akční zábavy, máme pro vás špatnou zprávu. Sólovka spider-manovského záporáka ze stránek Marvel Comics, dlouho… (viac)

Nový Karate Kid přivítá staré známé

Nový Karate Kid přivítá staré známé

25.11.2023

Legendy z plátna jen tak nemizí, zvlášť když je nostalgie v kurzu. Přibližně za rok a pár dnů, tedy 13. prosince 2024, by měla do kin dorazit nová reimaginace klasiky Karate Kid od studia Sony… (viac)

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021