Z minulosti se vynoří další Danielův nepřítel. Sam si užije wellness a přitom se rozhodne, jak dál s Miguelem. (Netflix)

P_Neubauer

Dějová linka ohledně Daniela má největší potenciál a zatím mi přijde nejhůř zpracovaná, především kvůli neustálému opakování co se tady vlastně děje kdyby diváci nedávali minulé díly pozor nebo nevím proč jinak to tam je, a Chozen mi taky začíná lézt na nervy. Linka se Miguelem a Sam byla určitě nadprůměrná pokud budu ignorovat to jak na konci zahodil dárek pro ní na zahradu (prostě proč?!). Johnny za mě tenhle díl táhnul se svojí normální životní zápletkou kterou ale pojal nenormálním způsobem. No a k Silverovu tahu na konci se radši nebudu vyjadřovat. 55% ()

castor

Ještě ve třetí řadě si tvůrci dobře uvědomovali, co v seriálu funguje, a proč jej lidi mají tak rádi. Čtvrtá série už strádala. Pátá se zatím úplně nenakopla, protože se točíme okolo toho, že Robby skončil v Cobra Kai, Miguel má potíže se Sam a to nikoho (nad 30 let) vážně nezajímá. Pak ale přijde na řadu frajer Chozen („Jestli je to nedorozumění, tak volej sanitku!“), který bude s dalšími dospělými postavami víc cílit na diváky, kteří nedají na 80. léta dopustit. Protože nikdo nechce sledovat prakticky to samé. Uvidíme, zda Mike Barnes (někdejší záporák ze třetího Karate Kida) sérií jen proběhne. ()

• Epizoda je věnována pamatáce Jeffa Kaye (1965–2021), který pracoval jako první režisérův asistent na této epizodě a také na epizodě Extrémní opatření (2022). (Rominator)