Johnnymu s Carmen to klape. Daniela s Amandou rozhodí Terryho pikle. Rivalita mezi mládeží vypluje v akvaparku na povrch. (Netflix)

castor

Zase víc prostoru pro mladé (aquapark), naštěstí to ale není ukňourané. Top Gun otvírák fajn. Každá dávka moderní osmdesátkové nostalgie potěší. Amanda už nechce o karate ani slyšet, Terryho kroky ovšem nenechávají Daniela chladným. A Johnny bude muset definitivně vyřešit napjaté vztahy mezi Miguelem a synem Robbym. A to ještě hoši netuší o jedné „třaskavé“ novince. Snad se humor, atmosféra a napětí z prvních třech sérií vrátí. Zatím to naopak vypadá, že potenciál této retro pecky je vyčerpaný. Nedá se věčně operovat na hraně naivity a furt spoléhat na nostalgii. ()

P_Neubauer

Tentokrát to byla prostě jen nuda. Jediná linka co ve mě nechává pocity je ta okolo Daniela a Silvera. Žasnu nad kroky Silvera a začínám nesnášet Daniela za jeho neskutečně pitomé chování. 50% ()

• Ve scéně, kdy Johnny (William Zabka) začne pracovat jako řidič Uberu, se ho první zákaznice zeptá, zda by mohl zahrát skladby od Billie Eilish. Johnny místo toho začne hrát skladbu „Mony Mony“ od zpěváka Billyho Idola. (Knowho)