Strážmajster Topinka

• Česko Strážmistr Topinka
Česko / Slovensko, 2019, 11 h 11 min (Minutáž: 50–53 min)

Réžia:

Petr Zahrádka

Kamera:

Miloslav Holman

Hudba:

Andy Čermak

Robert Mikluš, Jiří Bartoška, Veronika Freimanová, Jenovéfa Boková, Marek Geišberg, Miroslav Donutil, Gabriela Marcinková, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek (viac)

Humorný seriál z prostredia podhorského mestečka Protějov v Beskydách - vraciame sa v ňom k obľúbeným postavám a ich vzájomným peripetiám tentoraz z pohľadu kriminálnych - úsmevných aj iných - zápletok, s akcentom na strážmajstra Topinku, ale aj so spoluúčasťou doktora Martina. (RTVS)

Krajskelisty.cz

"Režisér Petr Zahrádka, jemuž jsme se doposud nevěnovali, zvládnul plac, rutinu své profese i samovolný přechod od vlastní režie Miroslava Donutila (Doktor Martin). Krok vedle nečekáme ani v dalších dílech, ačkoli budeme doufat, že detektivní struna zabere poněkud víc prostoru." viac

Rozhlas.cz (Kristina Roháčková)

"Televizní série jinak stále platí za nekonfliktní, i když trochu hloupoučkou oddechovku, která urazí snad jen tím, že v rámci 50minutové stopáže nenabídne dostatek humoru ani napětí na to, aby svou délku obhájila. Na páteční večer je ale už díky příjemnému obsazení v čele s Miklušem jako dělaná." viac

TotalFilm.cz (Martin Staněk)

"Pichlavé hlášky Doktora Martina vám možná budou chybět, ale i na ty se sporadicky dostane. Postava Tomáše Topinky je jednou z nejzajímavějších a nejsympatičtějších postav v české seriálové tvorbě. Podpořena šikovným hereckým představitelem samozřejmě. Dívat se na někdy prazvláštní metody mladého…" viac