Během pokusu o zatčení umírá klíčový svědek v případu vražd mladých žen, Zdeněk Vrabec. Zanedlouho poté je policejní sledkou před pražským domem, který patří firmě Milany Sovy, zachycen bývalý státní zástupce Kohout. Do centra pozornosti Serhije se v Oděse dostává Kiryl Matvějenko, podezřelý z jeho únosu. Ve Varšavě policisté zjišťují, že osud Boženy Kaczmarek je dost podobný s kariérou Věry Vítové. I proto se rozhodnou blíže prověřit polského producenta nízkorozpočtových hororových filmů Gianniho, s nímž měly obě ženy před svým zavražděním kontakt. Kohout v Praze žádá Danielu, partnerku Viktora, který ji po svém povýšení doporučil na své dřívější místo, o informace v případu vyšetřování vraždy Milana Sovy. V noci se však u vily, kterou stále monitoruje policejní sledka, objeví další podezřelí návštěvníci. (Česká televize)

Necrotongue

To se nám zase jednou téměř nic nestalo. Děj se omezil prakticky jen na ukrajinskou "nenápadnou" sledovačku jednoho místního a jednoho přespolního hlavouna a na českou sledovačku nemovitosti. Já se fakt nestačím divit, jak si filmaři představují práci policie. Už je mi jasné, že se z toho nic kloudného nevyvrbí, ale dodívám se, vždyť už jsem za polovinou. ()

Cheeter

Z nějakého důvodu mě asi baví nudit sám sebe tímhle seriálem. A z nějakého důvodu prostě koukám dál. Ale že by šlo o nějaký filmařský a scenaristický výkon, to se říct nedá. ()

chrispe

Ty "nenápadný" sledovačky jsou fakt trapný. Hlavně na Ukrajině, kde se kolem sledovaného rozhlíží několik goril, ale nevidí nic (hlavně že tam polda přihrčí svým nepřehlédnutelným fárem), nebo to prostě nechaj být. No ty vole. Šestý díl. Nepřijde mi, že bych se v tom nějak orientovala. Možná je to i tím, že po tom týdnu mi ten celkem nezáživnej děj prostě z hlavy vyšumí. Čtyři díly před námi... bude to lepší? Hele já už si to nemyslím. Ale dokoukám to. ()

STORM70 odpad!

Ptám se sám sebe jestli jsem úchyl, že na to pořád čumím. Ale je pondělí a nějak tak pravidelně hledím na české seriály... Ovšem nevím jestli to do konce tohoto mezinárodně parádního akčně dokonalého díla zvládnu....0/10 ()