Pete a Ellie sa rozhodnú založiť rodinu a vrhnú sa po hlave do sveta pestúnskej starostlivosti. Keď zistia, že ich vysnívané dieťa má dvoch súrodencov, rozrastie sa ich domácnosť cez noc hneď o troch členov! Pete s Ellie sa musia s veľkou dávkou humoru naučiť, čo znamená byť rodičom, aby svojim novým ratolestiam vytvorili naozajstný domov. Do dennej zmesi rodinného chaosu, bezradnosti a neobratnosti, ktorá vŕši jednu chybu za druhou a často speje k neodvratným katastrofám, sa musia naučiť správne dávkovať smiech a hlavne - nikdy nezabúdať na lásku. (TV JOJ)

UniqueNett

Je to kýč, je to klišé a všichni už asi od začátku víme, jak to celý dopadne. Ale je to taky milý, příjemný, dobře obsazený a vlastně vás to nakonec stejně dojme. ()

Biopler

Už po polhodine som si hovoril, že v závere snímky budem neskutočne ohučaný z Rose Byrne a jej piskľavého hlasu. Film má rýchly strih a husté repliky a ak do toho z paniky či hystérie zaštebotala táto herečka, tak nedalo sa ináč. Našťastie snímka si zobrala na svoje plecia zaujímavý príbeh z prostredia detí, ktoré sú či budú adoptované, no hlavne sa zameriava ako sa s tým popasujú muž a žena, ktorí doteraz žiadne deti nemali. Resp. sa sledujú sčasti aj iné páry, dokonca aj gayovia či slobodná matka, ktorá túži po budúcom športovcovi, jej part by som vypustil. Povrch je veľakrát klišé, no dielo prekvapí emocionálnou hĺbkou. Netlačí vyslovene na pílu, v postave Lizzy majú rodičia celý film ťažký oriešok, lebo neustále kladie odpor, ak aj nie, tak len klame telom. Stíha sa otvárať mnoho tém a celkovo aj dosť sporná ohľadom návratu biologického rodiča do života detí, taktiež aj to ako tínedžri naletia zvrhlým dospelákom... lebo nedostali lásku od rodičov. Vďaka príjemným hercom film baví a dá sa mu i odpustiť zbytočne nacukrovaný záver. ()

Kingjiri

Kupodivu ne uplně sluncem zalitá dramedy, která neni jednoznačnou reklamou na adopci. Citovýho vydírání neni tolilk, spíš se řešej reálný problémy v rámci rodiny s adoptovanejma dětma (nelehký dětství; navrátivší se matka, co je chce zpátky; soudy apod.). Dramatický scény teda nejsou špatný, ale myslim, že mohly dostat ještě větší prostor, námětů je v tomhle smyslu (bohužel) hodně. Komediální dějová linka je na druhou stranu hodně fajn a vtípky občas uměj slušně pobavit. Výraznější problém jsem měl hlavně se závěrečnou scénou u soudu, která buď měla být uplně vystřižená nebo sehraná seriózně a ne takhle teatrálně happyendově (vysmátej pan soudce a dozorkyně). S hodnocenim jsem kvůli tomu trochu na rozpacích. Nicméně za mnohem lepší zábavu, než jsem očekával, civilní atmosféru a sympatickej casting nakonec přihodim čtvrtou hodně slabou hvězdu. ()

vikino1

Ač americké komedie moc nemusím, tohle se mi docela líbilo. Možná je to tím, že Wahlberka můžu, možná je to tím, že tento humor je trošku odlišnej od jiných "USA" komedií. Dojem jen kazí závěrečná pasáž filmu, končící tím, že všichni stojí, plácají se po ramenou a jsou šťastní, že jim to nakonec vyšlo. Tenhle "Armageddonovskej" patos v reálu prostě fungovat nemůže... ()

bearmeedek

Markovi sice sluší více nějaká rychlopalná zbraň v ruce, ale tady působil taky dobře. Těžko tomu dávat nálepku americký slaďák na city, když je to podle skutečné události, a ještě k tomu ze života samotného režiséra. Různé životní postupy v Americe mohou českému divákovi vadit, při neustálém opakování až otravovat. Ale i já se musím srovnat s tím, že tak to tam mají normální a pokud mi to moc vadí, nemám se na to dívat. Tak jsem si to vysvětlil a dál bylo překvapivé, že mi film nevadil, místy byl opravdu humorný a závěrečný přechod k dramatu působil realisticky. Celkově nenáročná a příjemná zábava. Jen se nemohu zbavit dojmu, že Pete (Mark) měl situaci v rodině řešit raději manželským sexem. 65%. ()

Likan7

Příjemný, sympatický, nenucený, skvěle vyvážená komedie a drama a parádní sympatičtí herci. A tím myslím všechny, od Wahlberga po toho neschopu, co si přivodí asi 5 zranění. Po hodině jsem si sice říkal s čím ještě Sean Anders přijde, protože děj žene dopředu celkem rychle, ale vážná poslední půl hodina je ideální pro ten pěkný konec, který světe div se přišel. Nalaďte se na tu vlnu a dejte tomu taky 4*. ()

Jablek

Amíci maj někdy sklony k tomu kurvit relativně neškodný komedie dementníma nápadama hezky ke konci...to je bohužel i tenhle případ. ()

mira.l

Já jsem si to myslel, že jako taková "adopční antikoncepce" by to mohlo fungovat celkem dobře. Fakani na zabití prakticky všichni tři, střídali se jen v tom, kdo momentálně víc, adoptivní rodiče na tom nebyli o moc líp. Ještě že to dopadlo tak krásně dojemně, po americkou, že ano, no to by jeden blil. ()

Shitonit

I¨ll Stay od Isabely Moner je nádherná písnička (hraje na konci...), a Instant Family, ač nejsem na podobný slaďárny .. Instant Family je nádhernej Film. ()

elimS

85% - komentář 20ti slovy: Pěkný film o vztazích, dětech a adopci. Sice děcka byly na facku, ale vše to dohromady "nenásilně fungovalo" a to i díky obsazení. ()

alldo.raine

Out the window Pussy riot. I když jsem se smál od ucha k uchu, je to spíše drama. Občas Vás z toho dosti emočně zabolí, občas se dost smějete. Klasický rodinný život, rodiče vs děti. Zde umocněno tím, že se jedná o pěstounské prostředí. Wahlberg a Byrne byli skvělí a jako rodiče až dojemní. Mám pro tyto filmy s poselstvím velkou slabost. Jakovždy, konec plus titule mě rozsekali. Smekám před Vámi všemi! ()

Aragorn

Skvělý dojemný film o velice zajímavém tématu - adobce, pěstounství, dětské domovy. Když člověk nadává na to, jak špatně se má, vůbec nemyslí na to, že na světě je spousta dětí bez domova a bez rodičů, které se mají mnohem hůř. Film měl pobavil, rozesmál a taky dojal. Každému mohu jen doporučit. ()

wege

Tak jo, tak hodně mě to dojalo, že jsem si to pustil po pár dnech podruhé. Moc to není komedie, je to smutné, je to strašně poučné a asi jsem citlivka, protože ty moje slzy byly opravdové. Výborný Mark, výborná Rose, ten jejich přerod, moc pěkně napsané i odehrané. ()

stephano

Bohužel ani Marky Mark, který hraje stejne jako všude to nemůže zachránit. Je to klasicka USA rodinna komedie bez vtipu s morálním podtextem. Přiznám se, že jsem to ani nedokoukal, prostě nebyla chut ()

ESW

Znáte taková ta motivační videa, která běží v čekárně u doktora a mají vás přesvědčit, abyste si nechali vyšetřit prostatu? Tak tento kus by mohl běžet u pediatra. Problém ale je, že místo toho, abyste si osvojili chudiska opuštěné dítě, spis zabijete i to pokrevni a vyrazíte na párty. ()