Yellowstone

• USA Yellowstone (viac)
USA, (2018–2023), 45 h 19 min (Minutáž: 37–93 min)

Kevin Costner, Kelly Reilly, Dave Annable, Kelsey Asbille, Wes Bentley, Gil Birmingham, Ian Bohen, Luke Grimes, Cole Hauser, Jill Hennessy, Danny Huston (viac)

John Dutton bráni svoj ranč pred nemilosrdnými developermi, indiánskou rezerváciou a inými nepriateľmi, ktorí chcú získať jeho pôdu. Toto všetko na pozadí rodiny, politiky a jeho odkazu. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa liskam k tomuto seriálu (18)

Yellowstone (2018)

To je vostuda!! Píšu recenzi na tuhle pecku až po 4 řadě....:-)) Faktem je, že tenhle seriál je asi to nejlepší z Westernu 21 století. Takže to tak hltám, že nestíhám psát recenze. A z mých oblíbených uživatelů to vyděl pouze jeden!:-( Což je vyloženě smutné. První řada je tak trošku poznávací a rozjíždějící, ale od konce první řady tahle věc jede takový bomby, že jsem komplet celej seroš už vyděl třikrát. Jasných 5* a 95% ()

Season 2 (2019) (S02)

DOPRDELE.! To byl ale konec. Paráda!:-) Za mě jasných 95% ()

Season 3 (2020) (S03)

Opět perfektní série která není zcela uzavřena a o to více se těším na 4 řadu.! Za mě 90% ()

Season 4 (2021) (S04)

Opět geniální řada kterou ovládla Beth s Ripem a Sám Taylor Sheridan si napsal geniální vedlejší postavu. Bravo! 99% ()

Half the Money (2021) (S04E01)

V rámci žánru "Drama/Western" Jsem viděl naprosto precizní práci všech od posledního komparzisty po režiséra! Pokud si tahle řada udrží takhle nastavenou laťku, bude to v rámci seriálové tvorby jedna z nejlepších sezón "ever"! Za mě jasných 100% ()

Phantom Pain (2021) (S04E02)

Neuvěřitelné herecké výkony. ()

All I See Is You (2021) (S04E03)

Kelly Reilly je prostě nejlepší! 95% ()

Winning or Learning (2021) (S04E04)

Další perfektní díl který bez problémů udržuje tuto sérii nad 95%. Prostě pecka! ()

Under a Blanket of Red (2021) (S04E05)

jj máš recht nessbeal Netuším proč se díly odemykají až po týdnu. (právě jdu koukat na 6 díl) ale hodnotit mohu teprve pátý. Každopádně Beth opět úřadovala, bože já jí miluju! Ať tak, nebo tak pátý díl stále udržuje nastavenou laťku a já se už teď bojím toho jak vydržím tu mezeru která bude než se dá dohromady 5 sezóna. za mě 97% ()

I Want to Be Him (2021) (S04E06)

Jestli si celá čtvrtá sezóna udrží tuhle úroveň. Jako že asi udrží. protože už jsem vyděl sedmičku, a ta taky jede bomby. Absolutně netuším, kam by mohli posunout pátou sezónu. Ta totiž být musí. V téhle se rozpracovalo tolik věcí, že to za 3 díly nikdo nemůže kvalitně uzavřít... 95% ()

Grass on the Streets and Weeds on the Rooftops (2022) (S04E10)

Rozhodně klidnější zakončení než v minulé sezóně, kostky jsou ale vrženy a teď budeme bohužel nějakou dobu čekat než se dokutálí a ukážou nám, jak to celé dopadne. Beth opět vynikající. V poslední dekádě není moc seriálových postav které by byli takhle dobře napsané a zahrané. Za mě 95% ()

One Hundred Years Is Nothing (2022) (S05E01)

Tak začínáme s maličkatou časovou mezerou mezi 4 a 5 sezónou. Ale okamžitě jsem nasadili až smrtící tempo. 5* ()

Tall Drink of Water (2022) (S05E03)

Tentokrát "neůřaduje" John , ale Rip a Beth. Skvělý díl. ()

Watch 'em Ride Away (2022) (S05E05)

Perfektní díl!! Nemám co vytknout. 95% a 5* ()

Cigarety, whiskey, louka a mlha (2022) (S05E06)

Doprdele. Nádherně s citem natočené. Několikrát jsem řval jako želva. Super! 96% a 5* ()

The Dream Is Not Me (2022) (S05E07)

Give me my baar .... Mno ty vole pojď mě jebat:-)) Pecka 85% a 5* ()

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

20.09.2023

Ještě začátkem roku platil Yellowstone za jeden z nejsledovanějších a díky péči scenáristy Taylora Sheridana (Sicario, Wind River) taky nejstabilnějších seriálů v Americe. Jenže s tím, jak… (viac)

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení