John zruší všetky stretnutia v Kapitole, aby označkoval dobytok. Beth opovrhuje domnelým súperom. (SkyShowtime)

yvona

Nemůžu si pomoct, ale Kayce Dutton je absolutně zbytečná postava. Pokud má suplovat pojítko mezi indiánskou a bílou komunitou, šlo to vyřešit určitě efektivněji. Je nudný a navíc se na toho umaštěnce i mizerně kouká. Ta šaráda v závěru 4. série, kde si trochu zahrál mezi mašličkovým plůtkem, byla spíš komediální vsuvkou, která vůbec nikam nevyústila. Nehledě na to, že tvůrci evidentně nemají šajnu o indiánských zvycích, rituálech, ani pohřbech. ()

castor

A přesně tohle je Yellowstone: nahoru, dolů. John zmírnil Summernin trest a hodlá využít jejího smýšlení zapálené ekoložky, zatímco Beth v ní vidí nepřítele, což dá otevřeně najevo. Rodinná večeře je dosud jakýmsi vrcholem série. Zatímco Johnova asistentka s hrůzou sleduje toxické rodinné vztahy a Summer rodinnému kuchaři vyčítá, co všechno musel kvůli žvanci zabít, před očima Beth odumírají poslední zlomky sebeovládání. Dlouho jí to (viz pobyt ve vazbě) nevydrželo. Proto píšu nahoru, dolů, protože se od skvostné večeře dostaneme k jiu-jitsu, k pár větám o životních hodnotách, a nakonec až k tomu, že z holek budou skoro až kámošky do nepohody. A John-guvernér chce, aby veřejnost viděla, co práce na ranči obnáší – tohle rodinné divadlo snad v prezentaci vynechá. PS: „Baví“ mě, jak se postavy opakovaně zvedají od talířů plných jídla. ()

LachtanShows

To, v co už jsem nedoufal, se právě stalo a po sakra dlouhé době mě epka Yellowstonu bavila natolik, že si nemusím na nic hrát a ohodnotit ji dostatečně příznačně. Každá z postav tu má stále své uplatnění a trochu antagonistická Piper Perabo je fajnovým okořeněním pro celý dům Duttonových. ()