John Dutton bráni svoju zem a rodinu pred súčasnými silami. (SkyShowtime)

molcan2

Táto prvá epizóda bola skvelá, snáď sa v nej dozviete, čo môžete od seriálu očakávať. Patriarchálna rodina rančerov, ktorá sa vyrovnáva so skorumpovanými politikmi, kmeňovou agresivitou, vraždami, chamtivými podnikateľmi a "presídlencami", ktorí sa snažia zmeniť ich spôsob života. Costner odviedol vynikajúcu prácu. ()

Trešlson

Většina komentářů k pilotu tu není úplně přesvědčivá, ale mě si tenhle hodinu a půl dlouhý pilot dokázal zaháčkovat a co víc, vlastně jsem to celé žral. Výborně zahrané (Costner tady vážně válí) a zajímavé postavy a to nejen co se týče ústředního klanu Duttonů, ale i jejich "protivníků", nádherně natočené (joo, ty přelety Sheridan umí) a s výborným soundtrackem. Jsem zvědav, kam se během těch čtyř sezón dostaneme a já u toho rozhodně hodlám být. ()

kachie

Mne to prišlo pozerské málo prirodzené, snáď sa to rozbehne. Zatiaľ iba také wannabe Fargo bez humoru, vrahovia mesiaca kvetov a Succession z wishu... ()

muti

Očakával som pomalý rozbeh a nebol som sklamaný. Po pozretí 1883 a 1923 som bol už nachystaný na tempo aj prírodu. Yellowstone ma vysokú latku - silné a bohaté postavy majú silných a bohatých nepriateľov. V hre tu máme vrtuľníky a senátorov, kasíno aj developerov. Pritom niekedy stačí jeden náboj alebo riadny šulec dynamitu. Škoda, že vzťahy medzi postavami neboli veľmi jasné, branding v karavane bol jedným z najzvlasnejsich momentov kde som rozmýšľal kto tá fetka vlastne je a o čo tam ide. Dobré je si aj vygooglit Dutton family tree. ()

VLADEK

100% souhlas s komentářem "Zecka", jen tomu dám o jednu hvězdu víc. Zkusím ještě jeden díl a pak uvidím zda vůbec někdy budu pokračovat. ()

HarryCameron

Yellowstone som si pustil len kvôli naozaj slušným hodnoteniam - tu na CSFD - a zatiaľ nerozumiem na základe čoho si tento seriál tak vysoké  čísla zaslúžil. Počas sledovania prvej epizódy som mal pocit, že sa pozerám na už rozbehnutý seriál s množstvom nesympatických postáv riešiacich  problémy, ktoré mňa ale vôbec nezaujímajú. Bolo to dlhé, nudné a hlavne pilot nesplnil základnú úlohu- nenavnadil ma na to aby som chcel vedieť co bude ďalej. . .  30% ()

Foltest

Rozbřesk je dobře uchopené představení všech zúčastněných v Yellowstonu. Není to zase tak šíleně dlouhé a stihne se tam vše podstatné. Na epizodě se mi líbilo především to, jak bravurně ukazuje ten skvělý americký individualistický kapitalismus v jeho nejryzejší podobě. Posledních 20 minut s konfrontací pak bylo přímo výtečných. Pro nás Evropany to je často nepředstavitelné, ale toto je jednoduše ta pravá, drsná Amerika, kde to funguje přesně takto, jak seriál ukazuje. Jinak seriál má velmi zajímavé postavy; oceňuji také, že tam vlastně nikdo není úplný klaďas, nebo záporák, ale každý má svou motivaci. Za mě rozhodně dobrý pilot a už se těším na další díl. ()

Johny203

Nádherné zábery na Americkú prírodu, Hollywoodska hviezda v hlavnej úlohe, veľká stopáž, sex. Podobá sa to na televízny film a rozbieha to celkom dobrú hru, akurát škoda toho predvídateľného záveru. ()