John Dutton bráni svoju zem a rodinu pred súčasnými silami. (SkyShowtime)

LachtanShows

Konečně nadešla ta chvíle. V USA vůbec nejsledovanější seriál v loňském roce po 5 letech od svého startu doplul i do českých končin a třebaže je pilot až zbytečně dlouhý, má očekávání jsou vrchovatě naplněna a ohromně se těším do dalších dílů. To westernové prostředí už jsem silně postrádal. ()

molcan2

Táto prvá epizóda bola skvelá, snáď sa v nej dozviete, čo môžete od seriálu očakávať. Patriarchálna rodina rančerov, ktorá sa vyrovnáva so skorumpovanými politikmi, kmeňovou agresivitou, vraždami, chamtivými podnikateľmi a "presídlencami", ktorí sa snažia zmeniť ich spôsob života. Costner odviedol vynikajúcu prácu. ()

Trešlson

Většina komentářů k pilotu tu není úplně přesvědčivá, ale mě si tenhle hodinu a půl dlouhý pilot dokázal zaháčkovat a co víc, vlastně jsem to celé žral. Výborně zahrané (Costner tady vážně válí) a zajímavé postavy a to nejen co se týče ústředního klanu Duttonů, ale i jejich "protivníků", nádherně natočené (joo, ty přelety Sheridan umí) a s výborným soundtrackem. Jsem zvědav, kam se během těch čtyř sezón dostaneme a já u toho rozhodně hodlám být. ()

kachie

Mne to prišlo pozerské málo prirodzené, snáď sa to rozbehne. Zatiaľ iba také wannabe Fargo bez humoru, vrahovia mesiaca kvetov a Succession z wishu... ()

muti

Očakával som pomalý rozbeh a nebol som sklamaný. Po pozretí 1883 a 1923 som bol už nachystaný na tempo aj prírodu. Yellowstone ma vysokú latku - silné a bohaté postavy majú silných a bohatých nepriateľov. V hre tu máme vrtuľníky a senátorov, kasíno aj developerov. Pritom niekedy stačí jeden náboj alebo riadny šulec dynamitu. Škoda, že vzťahy medzi postavami neboli veľmi jasné, branding v karavane bol jedným z najzvlasnejsich momentov kde som rozmýšľal kto tá fetka vlastne je a o čo tam ide. Dobré je si aj vygooglit Dutton family tree. ()

Scanerior

Yellowstone má slušnou atmosféru, stojí na rozumném základu, má dobré intro, dobrou režii a především jsem z něho měl chvílemi pocit jako při sledování skvělého seriálu Fargo. Bohužel tento seriál mě po první epizodě (v době psaní této recenze pak ani po zhlédnutí 3 prvních epizod) rozhodně nezaujal právě tak jako Fargo a celkově jsem na rozpacích jestli od toho mám čekat něco víc nebo ne. Příběh zatím není zas tak zajímavý, jak by mohl být a postavy mě dosud také nějak extra nepřesvědčili. ()

VLADEK

100% souhlas s komentářem "Zecka", jen tomu dám o jednu hvězdu víc. Zkusím ještě jeden díl a pak uvidím zda vůbec někdy budu pokračovat. ()

HarryCameron

Yellowstone som si pustil len kvôli naozaj slušným hodnoteniam - tu na CSFD - a zatiaľ nerozumiem na základe čoho si tento seriál tak vysoké  čísla zaslúžil. Počas sledovania prvej epizódy som mal pocit, že sa pozerám na už rozbehnutý seriál s množstvom nesympatických postáv riešiacich  problémy, ktoré mňa ale vôbec nezaujímajú. Bolo to dlhé, nudné a hlavne pilot nesplnil základnú úlohu- nenavnadil ma na to aby som chcel vedieť co bude ďalej. . .  30% ()

Johny203

Nádherné zábery na Americkú prírodu, Hollywoodska hviezda v hlavnej úlohe, veľká stopáž, sex. Podobá sa to na televízny film a rozbieha to celkom dobrú hru, akurát škoda toho predvídateľného záveru. ()