John Wick 3

• Slovensko John Wick 3: Parabellum (viac)

V tretej časti tejto adrenalínovej akčnej série má super zabijak John Wick (Keanu Reeves) k smrti tak blízko, ako nikdy predtým. Na jeho hlavu bola vypísaná odmena 14 miliónov dolárov, čo zmobilizovalo armádu lovcov odmien. Potom, ako zabije člena tajného medzinárodného združenia nájomných vrahov, je John Wick exkomunikovaný a stane sa z neho štvanec na úteku. Elitní zabijaci z celého sveta sledujú každý jeho krok a sú pripravení okamžite využiť aj to najmenšie zaváhanie. (Forum Film SK)

Tempter

Zcela zbytečný film, který potěší snad jen notorické hráče počítačových stříleček neboť to vlastně nebylo nic jiného. Jenže něco jiného je hrát a něco zcela jiného na to pasivně 2 hodiny čumět... NUDA. ()

Wolv3rine

Těšil sem se, těšil sem se hodně. A těšil sem se zbytečně, jak ostatně napovídala už dvojka. Scenáristé tentokrát totálně rezignovali na příběh a servírují nám jen a pouze akci. Ne že bych s tou akci měl zas takový problém, třeba takovej Zátah považuju za geniální dílo, ale tady mi to přijde strašně prvoplánový a točený jen pro vidinu vytřískání nějakých těch dolarů z už celkem zaběhnutý značky jménem Jonh Wick. Recyklace stále toho samého je postupem času značně ubíjející a několikrát sem se přistihl při myšlence, že by bylo celkem fajn, kdyby Johnovi už konečně někdo prohnal palicí kulku, nohu od stolu, prostě cokoliv co by bylo zrovna po ruce. Což asi nebyl tak úplně záměr tvůrců. Ale ten fiktivní svět, ve kterém je nájemnej zabiják snad i Mirek Dušín, je celkem zábavnej, takže za tři. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Si vis pacem, para bellum." / "Kdo chce mír, chystá se na válku." Keanu Reeves se potřetí vrací jako John Wick, který znovu končí zabíjení headshotem. Navíc krom střílení se tu pere jako Steven Seagal za mlada. Je totiž ve válce proti všem... V hotelu Continental porušil svaté pravidlo o neútočení a z pomsty zastřelil nepřítele. Na jeho hlavu tedy byla vypsána odměna ve výši 14 milionů dolarů. No, ale o děj tu de facto moc nejde. Jde tu hlavně o propracované bojové scény a akční sekvence... O počtu zabití a zcela jistě o tom, kolika různými způsoby toho bylo dosaženo. Keanu Reeves zažije motorkářské honičky, do nichž se zapletou i koně. Svede zápas v knihovně, kde jako zbraň slouží kniha. Potká Halle Berry s vycvičení bojoví psi, kterou v obsazení ani v žánru asi nikdo nečekal, ovšem skvěle zapadla. V surové bitce rozbije Marka Dacascose. Prostě nonstop stylizová vyvražďovačka, kde se Keanu Reeves v průběhu dvou hodin vůbec nezastaví. Chad Stahelski se mi znovu trefil do vkusu. Jednoznačně nejlepší akční film roku 2 0 1 9. - 100%. ()

SCHMEYD

Jednička dost dobrá, dvojka ucházející, ale trojka je místy až trapná. Bitka v knihovně je tak amatérsky natočená, že vypadá hodně nepřirozeně. To už se Hill se Spencerem uměli líp mlátit. Čtyřku už prosím nedělejte... ()

Qwat

Ale jo, to šlo. Výrazně lepší než dvojka. Přistupoval jsem k tomu skepticky, právě kvůli dětinsky přehnané dvojce, ale tady se trochu umírnili režiséři i scénáristi. Samozřejmě nečekejte od toho nic jiného než akční střílečku (a sekačku) s mysticko-konspirátorskou omáčkou, ale ve své kategorii vysoká kvalita. ()

Honzyg

Na výsledku jatek no. 3 je stejně dobře vidět poctivá práce Keanu Reevese oddřená v tělocvičně i na střelnici, jako místy na míle smrdící digitál. Ve více než dvouhodinové stopáži se donekonečna opakují bojové choreografie, které, jakkoli daly tvůrcům nepochybně zabrat (ať už před kamerami nebo u klávesnic), na kultovní záležitost bohužel nestačí. Náběh na čtvrtý díl zaryté fanoušky potěší. Těm, kteří po závěrečné scéně zůstali ve stejných rozpacích jako já, pak v lepším případě přinese naději, že se série v dalším dílu zvedne, místo aby unylost trojky nedejbůh ještě prohloubila. ()

doom.cz

Úplně blbé to nebylo. Horší než dvojka, lepší než jednička. Ale finální bitky mezi Wickem a ťamanama, to mě málem uspalo. Rozhodně bych přivítal víc přestřelek, kukláči těžkooděnci byli boží a osobně bych jim dal víc času na scéně. ()

Pixick

Bohuzel se nesmim nikdy na nic tesit, protoze to nikdy nedopadne dobre. Po skvelem druhem dile jsem se vrhl na pokracovani, ktere zacina naprosto fantasticky. Bohuzel s postupem casu si clovek zacne vsimat naprosto markantnich chyb - protivnici jakoby v bojove choreografii cekali, az se druhy konecne uvoli pokracovat v mlaceni, nebo si konecne prebije ten zasobnik. Ono by to ani nebylo tak okate, kdyby tech souboju nebylo az prilis mnoho. Dej je prakticky nulovy, od zacatku do konce je to jen vygumovana akce bez nejakeho zajimaveho pribehu. Hlavni postavy delaji naprosto absurdni rozhodnuti, pripadne kdyz maji, tak neudelaji nic. Pak se nam na scene objevi i Halle Berry, ktera opet nezklamala - opet je totiz priserna. A tak se vedle chyb typu propichnuti bricha mecem, ktery jde uplne bokem dostavaji na scenu i do oka bijici chyby s casovanim vybuchu krve oproti vystrelu zbrane. Celkove se tahle akcni taskarice promenila v naprosto debilni komedii, u ktere se clovek citi trapne a doufa, ze uz brzy skonci. ()

machopoltar

ja tomu neverím ze tu niekto hodnoti a hlada neaku podstatu, pribeh a podobne kinoklubove myslienky, ponaucenia otazky a odpovede,,,,,to uz ani hadam nieje pravda ze nachapu co KEANO spravit,,, zalezitost kde si divak sadne do kresla a musi vediet na ake ladenie filmu prisiel,  ze sa ide nezatazene bavit, i zasmiat a obdivovat ako sa keano zmeni na machine  ktora ide a ide  a ide,,,a TO JE VSETKO,,,otazka znie ci tento vedlajší žánrik KEANA , kedze ja ho povazujem za p. herca nabera smer hore alebo dole,,,,,,jednoducho  rozbehuva nieco podobne ako npr. TOM v mission p. osobnú seriu niecoho vlastneho,,,,,,,citat tu tie sracky niekoho ze jednotka bola najlepsia, je to bezduché a ze mal prestat atd atd,,,co prestat chcem az po 10ku pretoze to graduje,,zabavam sa ,,sledujem kazdu jednu scenu a ako su filmy na ponaucenie ci na ucenie alebo psycho,scifi, komedia, alebo krasne, nostalgicke  atd inak kvalitne , tak seria  johna wicka je zaner kde divak vie co ma cakat a urcite neostane sklamany, naopak 3 je brutalna,,,,,,,kolko casu musel 55 rocny keano  stravit v posilke ci s ucitelom bojovych umeni a plno ostatnych zalezitosti aby nam ponukol takuto nabuchanu akcnu lahodnu,  a pritom uplnú oddychovku bez psychickeho napatia ,,,podla mna sa to celemu timu podarilo brutalne a str sa tesim na 4 ,,,,a viem ze nepojde o filozoficku myslienku ci podstatu pribehu, alebo co tu niektorí vkuse hladaju pri tomto stile filmu, ale cisto o náááášlap a prave na to sa strasne tesim ,do kelu ludia kritici vsak spadol z 8 poschodia oplieskali ho balkony a nic sa mu nestalo a podobne- berte to takto,,,,,táákže ja si nalejem vinko, zapnem zosik,  nabudim reproduktory, zahrajem projektor a poviem KEANO mozes zacat a viem , ze sa idem cisto bavit na tomto pozlatku od A po Z,,,,,,,,,,,,ludia nepozerajte filmy na tabletoch ci noteboku a potom hodnotite , chodievajte do kín vtedy to bude objektivne,,,,,,,,,, ()

peteer1

John Wick mi opět dal, to co jsem od něj očekával. Dvě hodiny nekončící akce a minimální množství dialogů. Hlavní hrdina tak jako v předchozích dílech téměř nemluví a pouze za sebou nechává nespočet brutálně zabitých lidí, kteří se ho snaží dostat. Bojové scény jsou dotažené k dokonalosti a Keanu Reeves je opět nesmrtelný. Když už to vypadá, že je na pokraji smrti, pokaždé se zvedne a vytáhne nějaké eso z rukávu. Doporučuju všem jako oddechovku na dlouhý večer. Není to nic, nad čím byste museli přemýšlet, ale určitě se nebudete nudit. ()

Animka

Miluju akční filmy. Jednička i dvojka mě naprosto nadchly. Trojka...? Herecké obsazení opět skvělé, dvě třetiny filmu super, ale poslední část, která se odehrává v hotelu, byla už podle mne překombinovaná, hodně protahovaná, akcí natolik přecpaná, že jsem se začala nudit a dokonce jsem kousky soubojů přeskakovala. O jednu hvězdu míň, než předchozí díly. Nicméně, budu se těšit na čtyřku. ()

Andrew88cz

Trojka jede v zajetých kolejích předchozích dvou dílů... Nic nového na obzoru, přesto mě film bavil. Na Johna je vypsaná odměna v podobě 14 milionů dolarů, všichni nájemní vrazi a agenti mu jdou po krku... Jak to jen dopadne? (7/10) ()

MaxBodycount

Tretia časť série filmov o pánovi Wickovi sa riadi heslom "Better, bigger, more" a je to práve tento meč, na ktorom žiaľ hynie. John Wick sa v prekrásnom Blade Runnerom inšpirovanom vizuále stáva Indiana Jonesom nájomných vrahov keď kvôli opulentným baletom smrti /a vlastnému vykúpeniu/ precestuje pol sveta - osemdesiatky sa tak opäť hlásia o slovo v diele, ktoré sa už stáva paródiou seba samého a kolabuje pod ťarchou efektne prevedeného gunporn fetišu. Ďalšie odhaľovanie Wickovského lore tak príde ako vítaný oddych v adrenalínovej paľbe, ktorá zo všetkého najviac pripomína súhrnné vydanie Verbalových recenzií - príliš veľa dobrého vo vulgárnom balení a pred nutným ďalším pokračovaním necháva diváka spolu s rímskym degenerátom volať po kúre pásomnicou. ()

Tomas129

Tak toto bylo o dost slabší. Už jde dost vidět, jak protivníci moc nestřílejí, když by přitom mohli a neútočí, když by mohli. I ten příběh byl už takový přehnaný. Jednička super, dvojka celkem taky, ale tady se to začíná zvrhávat v nějaký paskvil. Má to pořád svoje kouzlo, ale přijde mi to takové už fakt přehnané. Borec kdesi v poušti....heh. Ty trapné kecy od toho holohlavce.... Policajta jsem zatím nikde neviděl... :D ()

Yeloumen

Stejně jako v předcházejícím díle, i zde John Wick velkou část postav tahá za ruku a střílí do hlavy. Je pravda, že mu chvilku pomáhá exotická kráska s jejími hrůzu nahánějícími psy, kteří hlavnímu hrdinovi pomáhají tím, že nepřítele kouškou do kotníků, rukávů, či kaftanu. Účiným je i cloumání za vestu. Arab v poušti jakožto hlava řídící hlavy mafie mě dorazil. Hlavní záporák si image chladného, obosobněného zabijáka udržel do své asi čtvrté repliky. Jediným pozitivem filmu jsou souboje chladnými zbraněmi, od toho momentu tahání za ruku téměř pominulo. ()

Mirec111

Akcia, akcia a zase akcia..... Toľko akcie, že až to človeka nudí a nakoniec znechutí. Ten koniec ma dorazil. Chudak John, spravili z neho supermana klonovaneho s batmanom a terminatorom dokopy. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (viac)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019

Milí filmoví fandové, právě byl spuštěn zvýhodněný online předprodej vstupenek na 8. ročník Filmového víkendu ČSFD.cz. Letošní ročník setkání filmových nadšenců poběží od pátku 9. do neděle 11. srpna… (viac)