Všetko sa začína obyčajnou láskavosťou – Emily (Blake Lively) požiada svoju najlepšiu priateľku Stephanie (Anna Kendrick), aby vyzdvihla jej syna zo škôlky. Lenže Emily si po neho už nepríde. Nedvíha telefón a neodpovedá ani na esemesky. Stephanie sa preto spojí s manželom Emily, Seanom a spolu rozbehnú veľkú pátraciu akciu. S pribúdajúcimi informáciami postupne prichádzajú na to, že Emily bola v skutočnosti niekým úplne iným a jej pravú tvár vôbec nepoznali. V tej chvíli sa začína odvíjať príbeh plný šokujúcich zvratov, tajomstiev a odhalení, v ktorom majú hlavné slovo láska a pomsta. (Forum Film SK)

blondboss

Musím povedať, že tento snímok sa mi ozaj páčil. Bolo to niečo medzi komédiou, krimi a jemným thrillerom, kde jedna situácia a zvrat strieda druhú a človek musí dávať dosť dobrý pozor, aby mu nič neuniklo. Fajn film na odreagovanie so sympatickými herečkami v hlavných úlohách a so slušne nadupaným soundtrackom. 70 % ()

blazma

Tak tohle byla naprostá pecka. Anna Kendrick i Blake Lively tady byli naprosto perfektní a rozhodně nám tahle dvojice sexy žen ukázala, že dokáží motat hlavy. Napětí tam bylo, pořád se to zamotávalo, když už jste si mysleli, že se všechno objasnilo, tak se to zase zamotalo.. Prostě to byla pecka, nesmírně jsem čuměl jak dobré tohle je. ()

AndrewNewman

Ono sa to strašne chce tváriť ako taký neoficiálny remake hitu Smrť jej pristane, ale režisér to skrátka nevie vyskladať tak, aby vám to celé pekne dávalo zmysel. Ak by v tom nebola moja obľúbená Blake Lively zrejme by to bolo len za dve hviezdy. ()

tsatsiki

Hodně to vypadá jako levný televizní film, ale bylo to zajímavé, ale věděl jsem, že tu dáma, kterou zabili v půlce filmu, určitě žije, bylo to moc předvídatelné.50%. ()

j.sorensen

Někde ve 3/4 se to zaseklo a zbytek jsem už nevnímal. A pak si tady přečtete nadšení, ve kterym se melou ořechy do těsta. A to do jakýho jídla? :/ ()

rigby

Nejdříve mi to připadalo jako nepovedená komedie. Ani se mi nechtělo dál pokračovat ve sledování. Pak to nabralo obrátky a zase to chvíli působilo jako dobrý thriller. Nakonec to skončilo opět jako nepovedená černá komedie. Ve všech žánrech se na prvním místě umístila všestranná Anna Kendrick. Výsledek je ale opět nijaký. Nejsem si vlastně jist, co jsem to viděl. ()

moriero

Hm, docela zklamání. Taková Gone Girl byla o několik levelů lepší. Některé filmy (bez ohledu na žánr) velebí buď lásku, nebo přátelství nebo cestu losera na vrchol. Podle pana režiséra je však tou nejlepší věcí na světě najít si krásnou zkaženou kámošku z lepší společnosti, snažit se před ní ukázat svou drsnější stránku a pak prošmejdit její šatník. Navíc se chvílemi Stephanie chovala jako hyiena, jakkoliv naivně a ztřeštěně se pokoušela vypadat. A Simple Favor není vysloveně špatný film, to ne. Jen sliboval trochu víc. Za mě 60%. ()

Kushina

Taková docela funny film, který se neustále zamotává více a více a nakonec z toho vznikne docela slušná polízanice, která má kvality. Hodnocení je dost odpovídající 70% ()

david666

Čtyřka s odřenýma ušima, protože konec tedy film trošku hodil do komediální roviny, což si myslím, že byla škoda. Ale díky dvěma kočkám přidávám 20 pct ()

BrusVejn

Bol to film dvoch (alebo troch?) tvárí. Tú prvú som si veľmi užil, tú druhú (keď sa to začalo zamotávať a Stephanie trošku šiblo) už podstatne menej. Pointou ale je, že je to výborný svieži film, ktorý bol síce veľmi klišovitý a ľahko odhadnuteľný, ale je to priam dokonalý kandidát na pohodový film k večernému nič nerobeniu. Anna je rozkošná, Blake sexy, a Aziat tiež ušiel. ()

taibrek

nie je to náhodou novy Scary Movie ??? Základ filmu použitý, ako keby z Gone girl a prerobený do tohto krimi-komedy mixu. V podstate dobrý nápad, ale radšej si pozriem buď komédiu, alebo poriadny krimi film. ()

Mery235

..blaznive, svieze, akcne...pre mna super kombinacia pribehu a dvoch hlavnych predstaviteliek.. nevedela som co cakat, bala som sa ze to zostane postavene len na dialogoch, ale nastastie sa to rozbehlo a mna to fakt bavilo.. :-) ()

chup44

Tak s Gone Girl by som to vôbec neporovnával. Zápletka sa dala ľahko odhaliť, čakal som niečo viac šokujúce, ale neurazilo má to. Baby super výkon, hlavne premena Anny Kendrick sa mi páčila :-) ()

kacer4

Začiatok celkom v poho. Nasledovali pomerne dlhé rozhovory, ktoré chvíľu nudili, ale zase predstavili postavy (postavu). Tu som premýšla, či mám pokračovať v pozeraní. Ale potom sa to zlomilo a plynutie deja sa výrazne zmenilo k lepšiemu. Tuto to boli najžiarivejšie momenty (aj tak to pokryvkávalo). Posledné minuty nekonečných zvratov už boli trochu cez čiaru... Vyzdrvihujem hudbu, Kendrick (preferuje sex len po pohreboch) a v určitých miestach napätie. ()

notozjano

Naprosto bez debat je zde hlavním tahounem živočišnost bouřlivé Blake Lively, čímž se mi tady neskutečně líbila a společně s Annou Kendrick, která tomu dává jasně komický podtext, to mezi něma funguje jedna báseň. Dokonce i na takovou stopáž jsem ani nějak neřešil nějakou utahanost nebo natahování, ale spíše jsem jen tak sledoval, co se bude dít a bavilo mě to. Rád bych ještě poznamenal, že jsem do toho šel s očekáváním, že to bude natočeno stylem Pátrání s Johnem Cho, ale nic takového, těch pár záběrů prostřednictvím sociálních sítí je tam jen jako doplněk k příběhu a to mně velice potěšilo. Čtyři hvězdy, bez debat. ()