Epizódy(40)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrajú
Gyoon-sang Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo giganje (2019) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Lékaři (2016) (seriál)
Hye-seong Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Kimgwajang (2017) (seriál)
Omangwa pyungyeon (2014) (seriál)
Láska za svitu měsíce (2016) (seriál)
Won-yeong Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Hyeon-seong Jang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Signál (2016) (seriál)
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Yooryung (2012) (seriál)
Hee-won Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Milenec z vesmíru (2013) (seriál)
Na útěku (2023) (seriál)
Gugaui seo (2013) (seriál)
Da-ye Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Yiootjib kkotminam (2013) (seriál)
Akmongseonsaeng (2016) (seriál)
Shin-hyo Kang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Gook-hwan Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Yoo-seon Yoon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Maerineun wibakjoong (2010) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Hyeon-shik Lim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Arangsaddojeon (2012) (seriál)
Seung-hoon Oh
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Pigoin (2017) (seriál)
Sang-yi Lee
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Čmuchalové (2023) (seriál)
Oworui Cheongchun (2021) (seriál)
Sang-jae Yoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Yawang (2013) (seriál)
Samchongsa (2014) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Ye-rin Ok
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Můj drahý soused (2018) (seriál)
Sung-woo Jeon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Jung-rae Yoo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gamyeon (2015) (seriál)
Sseurideizeu (2014) (seriál)
Yu-Seon Yun
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Zítra je taky den (2022) (seriál)
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (seriál)
Geunyang saranghaneun sai (2017) (seriál)
Seung-gil Jung
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Dotkni se mých ran (2020) (seriál)
Bláznivě zamilovaní (2021) (seriál)
Jin-taek Im
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sitihol (2009) (seriál)
Samchongsa (2014) (seriál)