Yiootjib kkotminam

• Južná Kórea 이웃집 꽃미남 (viac)

Go Dok Mi je nejraději uzavřená před okolním světem ve svém malém bytě, ven se snaží vycházet jen v nejnutnějších případech. Radost ji dělá pozorování mladého muže z protějšího domu, do kterého je platonicky zamilovaná. Ale netuší, že do ní je zamilován její soused Oh Jae Won. Její život se pomalu začne měnit, když se na scéně ocitne Enrique, který se jí pokusí dostat z její ulity. (andiek05)

sawyer5200

Naozaj príjemný seriál s plachou Park Shin Hye v hlavnej ulohe. Veľmi sa mi páčil aj napriek jednoduchosti ale v tom spočívalo jeho kúzlo. Postava Enriqueho je neskutocná fandil som mu v priebehu celého seriálu. Vyzdvihol by som aj ostatné charaktery, zvlášť záporáčku Cha Do Hwi, ktorú som si obľúbil. Bavilo ma to, jednotlivé diely ubehly vcelku rýchlo ale mal som dilemu 4* alebo 5* ale nakoniec som sa priklonil k plnému hodnoteniu. ()

Wajny13

Opravdu povedený seriál :-) Ještě teď se pořád usmívám - pan Pandík byl nejúúúúúúúúúúúúúžasnější :-) Jeho vřelost, přátelskost a upovídanost byla nakazující. Shin-hye Park se mi zde opravdu líbilo, přišlo mi, že to byla zatím její nejpovedenější role (její hraní bylo opravdu přesvědčivé) a její "probuzení" proběhlo hladce. Seriál neoplývá přemírou klišé a krásně utíká (u některých seriálů mám pocit, že některé pasáže jsou nadbytečné, tady ale ne). Ostatní role byli také povedené a správně vybrané, krásně vše dolaďovali do dokonalosti. Po zhlédnutí seriálu mi opravdu zůstal jen úsměv na tváři (a to i ve zkouškovém období). :-) ()

Lama.Lama

Celkově převládá good feeling, ale nebylo to zase takové světové. Některé postavy mě dostávaly do kolen, ale na druhou stranu ta nelogičnost všeho... no, nebudu se v tom asi radši moc pitvat. Když to vezmu se vším všudy, tak je to slabší romanťárna, která je šmrncnutá vtipnými scénami. Problém je, že tu zamilovanost hlavní dvojici vůbec, ale vůbec nevěřím. 2,5* ()

sara93

Viděny 3 díly a vzdávám to . Seriál je pro mě takovej o ničem . Jo našli se vtipné momenty , ale ani ty mě nedonutily pustit si další díly . Nevím jak se to bude vyvíjet dál , ale vcelku mě to ani nezajímá . Skoro nikdy nehodnotím seriál , když ho nemám celej dokoukanej , ale tohle mě fakt ničím nezasáhlo. Tak dokoukáno a musím teda říct, že je to fakt nuda a hlavně samí keci a keci a zase chytrý keci a keci. ()

LilySever

Všichni nosíme masku a ať je jakákoliv, chrání nás před okolním světem, když ji ztratíme, jsme zranitelní. Za zdánlivě samoúčelnou korejskou komikou se ve skutečnosti skrývají lidé v maskách, kteří si tak chrání svůj svět bezpečí. Každý z z protagonistů je sice v jiné ulitě (nepřístupnost, vlezlost, upozadění), ale všichni bojují o existenci sebe sama ve světě toho druhého. Je to pro mě jednoznačně překvapení roku a celkově i v rámci celé korejské seriálové tvorby. Troufnu si říct, že je to myšlenkově zatím nejinvenčnější drama, které jsem viděla. ()

• Za předpokladu, že jste diváky jihokorejský internetový zábavný server cartoon.media.daum.net pozorně sledující, mohli jste tak v době od 21. 6. 2011 do 17. 7. 2011 zaregistrovat i komiks s názvem "I Peek At Him Every Day". Ten se totiž stal hlavním námětem pro seriál. Autorem komiksu je ale jinak neznámý Yoo Hyun-sook. (Conspi)