Jack Caine (Dolph Lundgren) je policajt z Houstonu, ktorý nedodržiava pravidlá. Rozhodne sa, že na vlastnú päsť zastaví obchod s drogami a predovšetkým dílera číslo jeden Victora Manninga. Počas tajnej operácie však zabijú jeho partnera. Na scéne sa objaví nový neznámy zabijak a tak Caine spolu s agentom FBI Lawrencom Smithom vyšetrujú sériu záhadných úmrtí, pri ktorých umierajú narkomani na predávkovanie heroínom, pritom všetci majú zvláštne stopy po vpichoch na hlave.  Zdá sa, že v Houstone vyčíňa akási cudzia bytosť, ktorá zbiera cennú drogu, prítomnú v mozgu obetí... (TV Markíza)

dopita

Film mýho dětství. Pamatuju si, jak jsem u toho kdysi ve dvanácti letech nebo kdy, slintal nadšením. A i dnes se na to dá v pohodě dívat. Sice je to béčko, ale zábavný, stylově osmdesátkový, s Lundgrenem v nejlepších letech a s famózním zlým mimozemšťanem, kterej na svým kamenným ksichtu dvakrát vyloudí úsměv (nebo co), což je doslova k sežrání. A co mě vždycky na filmu taky děsně bavilo, byly ty mimozemský zbraně: stačí zmáčknout spoušť a všechno lítá vzduchem doprovázené ohnivým peklem. Ovšem z čeho seru nejvíc je miniaturní pasáž, kdy Caineův kamarád doktor Bruce odbourává stres - to fakt nemá chybu. To je tak blbý, až je to geniální. ()

bo.rec

"Já přicházím v míru..." A následuje díra do hlavy... To se dalo vymyslet skutečně jen v roce 90 :-) Ale jinak celkem slušný akční film. Ještě mě napadá, že je potřeba zmínit 2 dabingy... Ten, kde tajnej policista odpovídá, že studoval na univerzitě VYHULMIHO je samozřejmě lepší... :-) ()

Hyb_rid

Další vhs klasika mých mladých let ... nedávno jsem to viděl znovu a já si nemůžu pomoct, ale toho Lundgrena tu prostě žeru :-)) No a když si dáte do mixéru nejdrsnějšího z drsňáků v policejním okrsku, přihodíte k tomu aliena s hláškou I come in peace, který vám následně vysaje mozek aby z něj vyrobil drogy a okořeníte to nějakou tou akcí tak z toho máme celkem svižné sci-fi béčko ()

TERRORDROME

Jednoznačne najzábavnejšia Lundgrenovka kde namakaný švéd narazí na emzáckeho drogového dílera ktorý vysáva ľuďom z mozgov endorfíny aby z nich mohol urobiť luxusný fet pre vesmírnu smotánku. Jeho najobľúbenejšou a jedinou hláškou je "prichádzam v mieri", vždy predtým než svojej obeti vrazí do hlavy bodák. Na tento film sa aj po rokoch pozerá parádne, plno pekných výbuchov a ohňa, hlášky, lietajúce cédečká a tak vôbec. Dolph je vo forme a Bad Alien dostane po papuli aj keď má parádny kvér. Štedré béčko ktoré nesklame, teda pokiaľ vám k šťastiu nechýba viac než psychopatický vraždiaci ufón a hromada nezmyselného rýdzo samoúčelného násilia. "Kde si študoval? Na univerzite VYFAJČI MI HO!" ()

Paldiny

Ťažké béčko so šialenou zápletkou a ešte ťažším spoilerom v komentári. Ufóni nám chodia na planétu miešať heroinové kokteily, aby sa mohli doma ukájať vysatým endorfínom z ľudských tiel. Fakt že ! Lundgrenov parťák je na guľku a Lundgren ide tak na pol plynu. Celý film vlastne čakáte na niečo, čo nepríde, ale čo príde vlastne pobaví. A minimálne zato, že si film vypožičiava tucty nápadov iných a mne to nijak nevadí, si zaslúži obdiv. ()

Disease

"Přicházím v míru". Je to sice béčko s lehce nablblým scénářem, ale vzhledem k solidní kameře a muzice Jana Hammera to i po letech celkem fajn funguje. ()

gumolit

Na svoju dobu múj obľúbený film s Dolphom Lundgrenom myslím,že aj strihové sekvencie sú dobre spravené a záverečná bitka medzi Mathiasom Huesom a Dolphom to ako keby oproti seba stáli dvaja obri!! ()

Zeke001

CAINE nikdy nic nesliboval a BAD ALIEN (jak bylo v závěrečných titulkách) přicházel v míru. Nebylo to špatné, občas jsem kroutil hlavou a občas se i zasmál. Temný anděl je čístý průměr. ()

mira007

Taková klasika běčkového akčňáku s hvězdou Lundgrenem, který snad krom Univerzálního vojáka a možná Rocky XY nic nenatočil a přesto je to akční hrdina navždy!!! ()

Caine

Přišel k nám v míru a taky v míru odešel. Ten film je úlet a Houston nemusí mít problém jenom ve vesmíru, ale vesmír může mít problém v Houstonu!!! :-) Uznávám že mám slabost pro Lundgrena. A taky nechápu že když dokázal vystudovat v Tokiu, tak proč nedokáže hrát v nějakém trošku lepším filmu. Neříkám že líp - to už bych chtěl asi moc, ale v lepším. Tenhle film má ale takovou zvláštní atmosféru a kouzlo, a to i v titulkách (Bad Alien, Good Alien). Anebo jsem fakt už magor... ()