Johnny English znovu zasahuje

• Česko Johnny English znovu zasahuje (viac)

Aby sme si rozumeli, Johnnyho Englisha (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, ktorý sa na staré kolená stal učiteľom, by do služieb vlasti za normálnych okolností nepovolal ani ten najväčší šialenec. Avšak istý geniálny počítačový hacker odhalil identitu všetkých aktívnych agentov britskej tajnej služby a premiérka (Emma Thompson)  pripomína povestného topiaceho sa, ktorý sa chytá slamky. Zhodou jemu vlastných nešťastných náhod je Johnny English tým jediným, kto môže práve teraz zachrániť svoju krajinu. Čo na tom, že si absolútne netyká s najnovšími technologickými hračkami. Ako sám hovorí: „Digitálneho zloducha môžete dopadnúť iba s analógovým prístupom.“ English sa navyše vydáva do akcie vybavený verným asistentom Boughom (Ben Miller), ktorý po ňom obyčajne zahladzuje následky jeho činov. Prvé kroky oboch mužov mieria na Azúrové pobrežie, kde sa tajomný hacker vyskytoval naposledy. Tu sa odohrá prvá kapitola súboja digitálneho génia s analógovým idiotom, súboj, ktorý zďaleka nemusí byť tak jednostranný, ako sa na prvý pohľad zdá. Na strane Johnnyho Englisha sú totiž nielen verný Bough a Spravodlivosť, ale aj schopnosť urobiť vždy to najhoršie možné rozhodnutie a dostať sa z tejto situácie bez akýchkoľvek šrámov. (Cinemart SK)

Hapretor

Takový na třikrát luhovaný čaj ... Olga je tady krásná, pár vtipů to má, pár momentů taky ... a Rowan na svůj věk stále štramák ...z úcty i lítosti za tři *. ()

mala_kea

Celkově Johnny English znovu zasahuje nepřináší do své série nic nového, natož převratného. Prostě jen dál zůstává parodickou špionážní komedií. Své věrné publikum jistě znovu pobaví, originálnějšího příběhu či alespoň inovativního pojetí postavy se ale nedočkáme. Je otázkou, jestli vůbec na to chtěli tvůrci cílit, ale aspoň nějaká snaha přijít mohla. Třikrát a dost. Sláva Rowana Atkinsona je už prostě minulostí, a tento film to jen potvrzuje. ()

P.J.2

Setkani s technologiema nas agent tezce nezvladl, par scen vtipnych ale vetsina je dost blba, coz si Rowan nezaslouzi. Ale trapne mi nebylo. ()

Rathalos

Tento treti Johnny English ma pobavil najviac z celej trilogie,zdalo sa mi to viac vtipne,Rowan Atkinson bol ako vzdy super i jeho smiesny ksichtik,herci boli v pohode,pribeh taktiez,nemam sa na co stazovat...:-) ()

BOURQUE

Svojská paródia R. Atkinsona na J. Bonda po tretíkrát. Naprosto banálny scenár s nemalou dávkou typického humoru pána Atkinsona. Vedľa paródii je to však aj akási metafora na „vojnu“ analóg versus digitál. Je vidieť (a je to jasné), že analóg ešte nepovedal posledné slovo. Z hereckej stránky to drží nad vodou E. Thompson. O. Kurylenko je stále báječná. Celkovo ľahký podpriemer. P.S.: Tanec pána R. Atkinsona stále nemá chybu. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Rockerman

Starý dobrý Johnny je zpět a dost možná je to nejlepší English. Míru trapnosti bych stanovil asi 70:30 ve prospěch povedených vtipů. Všechno při starém. Aby Johnny zachránil svět, musí projít mnoha osobními nezdary, musí překonat spoustu překážek, které si většinou sám nastaví. Ano, je to celkem zbytečný film, protože vše už tu v nějaké podobě bylo. Na druhou stranu je to čistá komedie, která skutečně baví. ()

Luk Skywalker

Aspoň se to nechrlí co 3 roky, ale že by 7 let prospělo na kvalitě pokračování se říct nedá. Dostanete to, co se od Atkinsna očekává jeho blbý částečně britský humor, na tom to celé stojí a padá. Příběh je celkem předvídatelný a bohužel aktuální, zbytek průměr a nadprůměr. Film na jedno podívání a za 3 hvězdy. ()

helloween93

Třetí díl Johnnyho Englishe je přesně ten typ filmu, kde divák ví, do čeho jde. Nešikovný agent v podání Rowana Atkinsona se dostává do celé řady patálií a trapných situací. Tahle série v podstatě stojí na ksichtech Mr. Beana a s kýmkoliv jiným by to byla nuda. Trojka Englishe o prsa nuda nebyla (posledních 20 minut už filmu docházel dech). Bavil jsem se i běhěm třetího setkání s JE, ale myslím si, že tady by měli tvůrci přestat. Universalu film vydělal prakticky identickou částku jako předešlé díly. 3* ()

FanKalEl

English, Johhny English. Nadstavená strela plná humorných scén kde sú niektoré tak komické až z toho vplýva naozajstná sranda. Iste, znova sa tu opakujú niektoré z jeho gagov ktoré sú staré už nejaký ten piatok ale je to len bočná náplň filmu ba len čo by požmurkávanie na diváka odkazom starého seriálu. No a napriek tomu že to je posledný film ktorý by sme mohli brať vážne, je zaujímavé ako každý z jeho činov mal aj následok. Čiže ak to zhrniem, ide o milé prekvapenie ktoré patrí do trojice najlepších komédii tohto roka. No žiadna zatiaľ by podľa mňa nemala mať viac než 4 hviezdy. Odporúčam len v anglickom jazyku. (85%) ()

HenryIvan

Analógia v pohybe alebo ako Johnny opäť všetko zmrvil ..... hm ... sorry, myslel som zachránil. Rowan ako vždy excelentný, no dúfam, že toto bol posledný návrat do tohoto sveta. Pretože, kebyže sme mali čakať na pokračovanie ďalších cca 10 rokov, obávam sa, že by Rowan tentokrát pravdepodobne behal už len na vozíčku ( nie žeby to pred tým už neskúšal ). Rovnako si myslím, že je na čase skončiť s touto postavou, tak ako už skončil s Mr. Beanom. 60 %. ()

Critic

Jedna hvězda za Emmu Thompson, ta i navzdory stupidním replikám přeci jen dokáže zabavit. Jinak se jedná snad o nejhorší film roku 2018. ()

Torgal

Takmer remake prvého dielu s tým istým obsadením. Opäť sú všetci agenti nepoužiteľní a osud Británie tak leží v neschopných rukách Rowana Atkinsona a jeho verného sidekicka. Film ako taký mi prišiel skôr ako zlepenec viac či menej vtipných scénok, medzi ktorými jasne kraľuje výlet do virtuálnej reality. Za mňa spokojnosť, určite zábavnejší zážitok ako nemastná, neslaná dvojka, prvý diel ale ostáva neprekonaný. 7-/10 ()

pepa3rd

Tenhle film, přes mé očekávání, nestáhl sérii až na úplné dno a zařadil bych ho kvalitativně dokonce někam mezi jedničku a dvojku, čemuž odpovídá i hodnocení. Místy docela vtipné nápady, ostatně jak to může dopadnout, když se Bean, pardon Johny English - agent v důchodu, vrátí do přetechnizovaného světa. 50 % ()

DAPDO

Je to všechno jak na kolotoči, nic novýho, pořád dokola, ať je to English, nebo nějákej jinej ňouma. Atkinson má ale na tyhle role idiotů dar z nebes a já nemůžu dát hůř jak za tři, protože jsem se u některejch scén i zasmál a to ve srovnání s jinejma komediema je věc ojedinělá. ()

tranquill

"Jednoduchý je mé druhé jméno!" Výborná zábava, hlavně ve virtuální realitě byl "mr. Bean" skvělý. Oproti francouzským bláznivým komediím zde chybí trapárny. ()

tomik99

Rowana Atkinsona a jeho Mr. Beana mám rád, ale je to asi jediná role, která tomuto jinak příjemnému herci sluší. Snaha napodobit jakousi polohu Beana v jiných rolích je jen dalším marným pokusem, kdy se tvůrci snaží přiživit na slavnějších a daleko zábavnější vlně Rowana Atkinsona. A tentokrát filmu nepomáhá ani námět, který opět překypuje tupostí. Pár vtípků tam je, ale těch vyloženě dobrých, u kterých se dá zasmát, je jen pramálo. Zbytek je jen přehlídka nevkusně a až trapně vybraných vtipů, které neposlouží ani jako dobrá parodie. Příběh sám o sobě nikam nevede a kolegové z Brexitu neumí udělat opravdu kvalitní CGI. Kéž y se na digitální ponorky radši vyprdli. No, ani nevím co dalšího k tomuto počinu říci. Pokud jen můžete, vyhněte se mu. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce

04.08.2017

Bondovská parodie Johnny English šla do kin v roce 2003 a vydělala 160 milionů dolarů. V roce 2011 se proto dočkala pokračování, které utržilo stejnou sumu, a říjnu 2018 bude mít premiéru trojka. Co… (viac)