Nevlastní bratia Jakub a David spoločne s kamarátom Sašom trávia väčšinu času vo svete sociálnych sietí. Vzťahy pre neho predstavujú chaty s virtuálnymi dievčatmi, ktoré nikdy nevideli, obživu falošná módna šou, v ktorej sa predstiera niečo, čo nie je a najväčším životným problémom – vybitý mobil lebo nefunkčná wifi. Na nátlak rodičov sú donútení vydať sa pod vedením Davidovej pôvabnej „macochy" Terezy na dvestokilometrový cyklovýlet. S prekvapením zisťujú, že tam vonku je skutočný svet, v ktorom život znamená viac, než status na facebooku, naozajstné dievčatá vyzerajú lepšie, než kreslené akčné hrdinky virtuálnych hier a k láske patrí tiež sex. Zrážka so životom síce nesie isté úskalia, ale s humorom, tentoraz „kolečkovsky" ironickým, sa dá zvládnuť nielen výšlap do strmého kopca, stavba stanu, chýbajúca elektrická zásuvka, ale tiež sok v láske... (Continental film)

tchempi

Jsem rád, že máme Dietla 21. století. Proto Kolečkovi odpustím, když občas šlápne vedle. Třeba když napíše ideologickou propagandu (Most!) či tuhle srágoru, kterou nejspíš zmastil za jeden večer nebo po opici. ()

lukas11the

Snaha o nalodobení úspěchu Snowborďáků a nebo Rafťáků. Bohužel jsou v tomto filmu dle mého názoru velice špatně obsazení herci. S nikým z mladých se nedá příliš ztotožnit. Přesto si myslím, že scénář potenciál měl. Bohužel to dopadlo jak to dopadlo. Alespoň filmu můžeme vidět prsa a odhalená pozadí. Ale to je bohužel málo. ()

VktrCZ

Já si nemůžu pomoct. Nevím jestli to je proto, že fakt nemám filmový taste nebo proto, že jsem se prakticky včera narodil. Ale Bajkeři jsou pro mě skvělým filmem, který si kdykoli pustím a vždycky mě baví. ()

JeffScylla

Je to teda dost trapárna, vydržel jsem cca10 minut a dost. Navíc je tady něco co mně dost štve poslední dobou u většiny filmů. A sice že zvuk má na starosti ÚPLNĚ HLUCHEJ A DEMENTNÍ KRETÉN, kterej nikdy v životě neslyšel nic o věcech jako je limiter nebo kompresor. Takže to vypadá tak že mluvené slovo je často zastřený jinými zvuky ale především je sotva slyšet, aby pak najednou z hudbou nebo ( u akčnáků třeba střelbou ) nebo jinými zvuky , vyletěla hlasitost o 500%. Jestli ne víc. Nemluvě o tom že hudba je mnohdy stejně jako zde fakt hodně přehnaný výraz. Takže, David Matušek, Ivo Heger, Tomáš Bělohradský .... jděte do prdele alespon na nějakej základní kurz pro amatérský zvukaře. A nebo jestli jste hluchoněmý tak se neserte do toho na co nemáte předpoklady. :( ()

Slepejsek

"Napumpičkovaná" (rozuměj uměle živená) puberťácká komedie. Možná cílené na puberťáky nebo postpuberťáky, ale ty myslím mine a fóry trefí spíš jejich rodiče. Plné klišé. Vyznívá to skoro jako osvětové školení pro rodiče na téma: jak přeorientovat své potomky z počítačových obrazovek a mobilů na živé maso opačného pohlaví (= muže/ženy) aneb republika potřebuje reprodukci. Škoda jen, že to nebylo dovedeno ad absurdum i s návodem k použití pohlaví (zde = penis/vagína). Jedinou zajímavostí filmu tak zůstává fakt, že "exoti" jsou tu téměř výhradně chlapci, zatímco dívky jsou (jakžtakž) normální,,, ()

Serjoza

Kravinka s do nebe volajícími překlepy ve scénáři a nesympatickou 'hlavní' postavou, která si ale neklade za cíl nic víc, než dobře pobavit. A to se jí daří (aspoň v mém případě) výborně, proto nemůžu hodnotit nízkým počtem hvězd. 4 hvězdy jsou přepálené, je třeba ale napravit místní hodnocení, protože jako nenáročná komedie si Bajkeři 43 % vážně nezaslouží. Přičemž chci vyzdvihnout postavu Pavla Nečase, bez níž by byl film takřka poloviční. Mišík nic moc, Komínek fajn, Vagnerová... vždyť víme. :-) ()

DustX

Výborná komedie na odreagování, u které jsem se smál skoro pořád. Jen mi není jasné, proč na to chodí lidé, kteří nemají smysl pro humor a pak tady snižují hodnocení. ()

mcamino

Mě tyhle filmy nevadí, i když tenhle byl už hodně ulítlej. A když i já řeknu že ve filmu nebyl žádný kvalitní děj, tak to už je co říct. Nicméně smál jsem se spoustě scének, takže musím dát slabší 3*. ()

kOvie8

Jako vášnivý cyklista mě samozřejmě nějaké pasáže pobavily a připomněly mi staré časy, kdy jsme jezdili závody na kole a jezdili na soustředění. Krpál, laktát atd. No nicméně scénář je tak trochu tragický, ačkoli herecké obsazení není špatné, myslím, že film mohl mít daleko vyšší úroveň. ()

Paokara

Jebat Dalajlámu Matonohu a ty tři dementní bajkery,ale co předvedl Pavel Nečas oléééé....film celkem o hovně,Pavel to vytáhl na tři čistý hvězdy..co hláška to perla,skvěle zahrané ()

Mastik222

Tak na tenhle film jsem čekal dlouho a těšil jsem se, že to bude stát za to. Bohužel mě zase filmaři překvapili, že natočili další film, který nebyl nic moc. Jediné, co se mi upřímně líbilo byla ta příroda :-) , ale kvůli tomu se nemusí vyhazovat peníze do dalších filmů, které za to nestojí. ()

fricek12

Nevim, jak tohke hodnotit. Většina českých teenage komedií nestojí za nic, ale tahle se celkem povedla. Asi takoví slabší Snowboarďáci. Za mě 3,5*. ()

Mistr119

Vtipný film střetu teenagerovského světa v sociálních sítích s venkovskou realitou a střet muži x ženy. Film trochu působí jako tématické pokračování Snowborďáků a Rafťáků, nicméně bez přesahu. :) ()

codyak odpad!

Evropě 2 bych přál, aby každou takovou věc, do které vrazí prachy, musela pak týden vysílat jako rozhlasovou hru na pokračování v prajtajmu ..Třeba by pak pánové jako Kolečko a Kopp zašli na úbytě a byl by klid. ()